Wzorowa postawa funkcjonariusza OSS SG

  • 02.07.2021, 15:36 (aktualizacja 02.07.2021, 15:48)
  • Źródło: Policja Dolnoślaska
Wzorowa postawa funkcjonariusza OSS SG

Podziel się:

Oceń:

Mundurowi wielokrotnie w czasie wolnym od służby podejmują działania wobec osób łamiących prawo. Tym razem taką wzorową postawą wykazał się policjant ze zgorzeleckiej komendy, funkcjonariusz Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu oraz ratownik medyczny z Wrocławia.

Mężczyźni w czasie wolnym od pracy wspólnie zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Dzięki ich reakcji, udało się uniknąć poważnego zagrożenia na drodze, które zawsze stwarzają osoby wsiadające za kierownicę pod wpływem alkoholu.

Sposób jazdy mężczyzny siedzącego za kierownicą pojazdu marki Fiat wskazywał, że może znajdować się on pod wpływem alkoholu. Jak się okazało 58-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego był pijany - miał w organizmie niemal 2 promile alkoholu. Dodatkowo posiadał zakaz kierowania pojazdami. Nieodpowiedzialny kierowca podróżował wraz z nietrzeźwą pasażerką.

58-latek został przekazany policjantom będącym w służbie i trafił do zgorzeleckiej komendy. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Dolnoślaska

Zdjęcia (1)

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jade
jade 02.07.2021, 17:35
Kto to był ? Marcin Ł ?
Adam.
Adam. 02.07.2021, 15:59
Dostaną medal od Karakana za zasługi.

Pozostałe