Rozkochał i oszukał

  • 26.03.2021, 14:57 (aktualizacja 26.03.2021, 15:06)
  • Źródło: KPP Lwówek
Rozkochał i oszukał

Podziel się:

Oceń:

Lwóweccy kryminalni zatrzymali 35-latka, który oszukał poznaną na portalu randkowym „wybrankę” na blisko 2500 zł. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim,  zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu złotoryjskiego, który zamieścił na portalu randkowym ogłoszenie matrymonialne podając fałszywe dane. Następnie utrzymywał przez Internet i telefon kontakt z mieszkanką powiatu lwóweckiego, którą zapewniał o szczerości swoich intencji. Ufność mieszkanki powiatu lwóweckiego, której uczucia bezwzględnie wykorzystał, skutkowała utratą przez nią blisko 2500 zł. Sprawca kiedy zobaczył, że kobieta jest gotowa z nim zamieszkać zmienił diametralnie podejście do niej. Zaczął ją obwiniać o to, że uporczywie go nęka. Na odstąpienie od złożenia zawiadomienia o rzekomym przestępstwie żądał od pokrzywdzonej pieniędzy, które przekazała mu przekazem pocztowym.

W toku czynności lwóweccy policjanci ustalili faktyczne dane sprawcy, a następnie na terenie powiatu złotoryjskiego zatrzymali 35-latka odzyskując utracone przez pokrzywdzoną mienie.

Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem, za popełnienie tego przestępstwa może mu grozić kara 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Lwówek

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kazimierz
Kazimierz 27.03.2021, 15:08
mnie też taka jedna rozkochała i pozbawiła połowy majątku.... ale nikt z tego nie robił sprawy kryminalnej.

Pozostałe