Bike Maraton i Świeradów Run – utrudnienia w ruchu w Świeradowie-Zdroju

  • 01.10.2020, 13:08
  • Organizator
Bike Maraton i Świeradów Run – utrudnienia w ruchu w Świeradowie-Zdroju

Podziel się:

Oceń:

uż w najbliższy weekend (3 – 4 października 2020r) w Świeradowie-Zdroju rozegrane zostaną kolejne edycje sportowych zawodów cyklów Bike Maraton oraz Runner’s World Super Bieg. Centrum zmagań zostanie zlokalizowane przy dolnej stacji kolei gondolowej SKI&SUN Świeradów.

W sobotę (3 października) do boju ruszą miłośnicy kolarstwa górskiego, w ramach 7 edycji, Bike Maraton 2002 – do pokonania będą 4 trasy o długości od 18 do 78 km. Start zawodów zaplanowano w sobotę o godz. 10.00 a zakończenie o godz. 17.

W niedzielę (4 października) rywalizować będą biegacze górscy. Tym razem w ramach cyklu Runner’s World Super Bieg czeka ich 10 kilometrowy bieg alpejski ze startem przy dolnej stacji kolei gondolowej SKI&SUN i metą na Stogu Izerskim. Zawody ruszają o godz. 11.00 a zakończenie przewidziano o godz. 14.00

W związku z zawodami ulica Strażacka w Świeradowie-Zdroju ( na wysokości dolnej stacji kolei gondolowej SKI&SUN) zostanie wyłączona z ruchu:

  • w sobotę (3 października) w godz. 8.00 – 18.00

  • w niedzielę (4 października) w godz. 9.00 – 12.00.

W czasie trwania zawodów dojazd do parkingów kolei gondolowej będzie możliwy od strony centrum Świeradowa (ul. Zakopiańska) a do parkingów przy Zajęczniku od strony Czerniawy-Zdrój.

Zawody będą również przebiegać po szlakach turystycznych i drogach rowerowych w Górach Izerskich. Turystów pieszych i rowerowych, poruszających się po szlakach w dniach 3 i 4 października 2020r. prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

 

Więcej informacji o zawodach można znaleźć na stronach internetowych

www.bikemaraton.com oraz www.superbieg.pl

Przepraszamy za utrudnienia, zapraszamy do kibicowania uczestnikom.

Organizator

Zdjęcia (2)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe