Narodowe czytanie 2020

  • 08.09.2020, 09:31 (aktualizacja 08.09.2020, 10:26)
  • MiPBP w Lubaniu
Narodowe czytanie 2020 MiPBP w Lubaniu

Podziel się:

Oceń:

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Lubaniu już po raz kolejny wzięła udział w ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie.

5 września Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Lubaniu już po raz kolejny wzięła udział w ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, odbywającej się pod patronatem Prezydenta RP, który specjalnie na tę okazję wystosował list odczytany przez Zastępcę Burmistrza Miasta Lubań Mateusza Zajdla. Zaproszeni goście przedstawili adaptację dramatu „Balladyna” Juliusza Słowackiego. Pomimo wymagającej lektury czytający wspaniale poradzili sobie z tym zadaniem.

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubaniu przygotowała mobilną grę miejską „Spacer z Leopoldem Tyrmandem”, dofinansowaną ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z funduszu promocji kultury, która swoją premierę miała tym w dniu.

Uczestnicy akcji mogli powspominać poprzednie jej edycje oglądając wystawę Narodowe Czytanie w lubańskiej Bibliotece. Organizatorzy dziękują wszystkim słuchającym, a przede wszystkim czytającym za udział, poświęcony czas i zaangażowanie.

Zapraszamy za rok!

MiPBP w Lubaniu

Zdjęcia (8)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe