Teatr Norwida rozpoczyna sezon artystyczny

  • 02.09.2020, 11:01 (aktualizacja 02.09.2020, 11:11)
  • eLuban pl
Teatr Norwida rozpoczyna sezon artystyczny 24jgora.pl

Podziel się:

Oceń:

Po wymuszonej pandemicznej przerwie zapraszamy publiczność i z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nasz REPERTUAR! - informuje Teatr im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze.

Po wymuszonej pandemicznej przerwie zapraszamy publiczność i z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nasz REPERTUAR! - informuje Teatr im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze.

Sprzedaż biletów rusza od wtorku tj. 1.września 2020r. Oczywiście pamiętamy, że wciąż obowiązują nas obostrzenia, związane z sytuacją epidemiczną, nakładające na nas wiele ograniczeń m.in. zachowania dystansu społecznego i bezpieczeństwa zdrowotnego, dlatego na każde wydarzenie na dzień dzisiejszy sprzedaż biletów ograniczona będzie do liczby 200 widzów. W celu zachowania zasad bezpieczeństwa służących przeciwdziałaniu rozpowszechniania się COVID – 19 wprowadziliśmy regulacje porządkowe zawarte w Regulaminie, aby zwiększyć bezpieczeństwo Państwa, oraz pracowników Teatru. Regulamin jest dostępny na naszej stronie internetowej i obowiązuje wszystkie osoby zamierzające wziąć udział w planowanych wydarzeniach. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią. Zasady prezentowane w Regulaminie , dotyczą widzów, którzy już kupili bilety lub planują zakup biletów w kasie teatru, a także online.

Wierzymy, iż tymczasowe zasady uczestnictwa w naszych wydarzeniach artystycznych przyjmą Państwo ze zrozumieniem i życzliwością. Bardzo się cieszymy, że możemy Państwa znów zaprosić do Teatru !!!

Do rezerwacji, przebukowania oraz zakupu biletów zapraszamy od wtorku 1 września 2020 r.

We wrześniu kasa czynna:
Wtorek – piątek w godzinach 12:00-15:00
Zapraszamy!

Bilety, informacje, rezerwacje
Kasa Teatru im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze
Aleja Wojska Polskiego 38
[email protected]

 

eLuban pl

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe