Szaleńcza jazda, DK 30 pod prąd

  • 03.08.2020, 17:38 (aktualizacja 03.08.2020, 18:23)
  • eLuban pl
Szaleńcza jazda, DK 30 pod prąd

Podziel się:

Oceń:

Dziś około 13:30 kierowcy jadący lubańską dwupasmówką od ul. Podwale w kierunku Zgorzelca przeżyli chwile grozy. Pod prąd jechała rozbita Omega, której kierowca, aby widzieć gdzie jedzie musiał wyglądać przez okno w drzwiach auta.

Na chwilę obecną wiemy o jednej kolizji, do której doprowadził około 40-letni kierowca Opla Omega. Wszystko wskazuje jednak na to, że wcześniej auto miało inną kolizję.

Jechał pod prąd. Najpierw cudem uniknął zderzenia z busem, chwilę potem uderzył w tył mojej naczepy. Było widać, że ledwo ogarnia co się dzieje, a na pewno był pod wpływem. Auto było już rozbite od strony kierowcy, więc musiał już w kogoś przywalić – usłyszeliśmy od kierowcy ciągnika siodłowego, który stał uszkodzony przy skrzyżowaniu ulic Papieża Jana Pawła II i Działkowej w Lubaniu.

Kolizja z naczepą ciężarówki nie zatrzymała Opla. Jego kierowca pomknął slalomem w kierunku Olszyny gubiąc, jeszcze na skrzyżowaniu dwupasmówki z ulicą Podwale, przedni zderzak auta. Jak relacjonowali nam świadkowie, Omega była już tak uszkodzona, że kierowca, aby widzieć gdzie jedzie musiał wyglądać przez boczną szybę auta.

To właśnie przyczyniło się do zatrzymania szaleńca. Rozbite auto i kierowca wyglądający przez boczną szybę zwrócił uwagę policjantów jadących nieoznakowanym radiowozem z Olszyny w kierunku Lubania. Po krótkim pościgu szaleńca zatrzymano na DK 30 w Olszynie Dolnej.

Mężczyzna został zatrzymany przez policję, która w tej chwili ustala wszystkie okoliczności zdarzenia. Do sprawy wrócimy, gdy opublikowany zostanie oficjalny komunikat policji.

eLuban pl

Zdjęcia (12)

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

as
as 04.08.2020, 19:49
skod ty wiesz xzy ze on z sulikowa co znasz go jak nieznasz to po h*** piszecie f****** komentaze ja szanuje kierowce tej omegi a wy jestescie konfidentami społecznymi
Hans
Hans 06.08.2020, 09:21
następny delikwent do badań obligatoryjnych na tysiąclecia w Bolku
Iga
Iga 05.08.2020, 22:24
Jeny ale tu błedów
Ręce opadają
Ręce opadają 05.08.2020, 08:25
A ty jakim autem jeździsz, podaj markę i nr rejestracyjny, bo jest ryzyko, że też nam zafundujesz horror na drodze. Kto o zdrowych zmysłach "szanuje" człowieka, który jeździ po drogach, w bialy dzień, siejąc grozę? Wytlumacz to, bo nie rozumiem.
Szczęśliwie, tym razem, nikt nie zginął.
***** pikoludów, *** i Terenie
***** pikoludów, *** i Terenie 04.08.2020, 14:40
Może gminy z powiatu zrzuciły by się na narkotesty i kpp zrobi akcje z prawdziwego zdarzenia na pikoludów.


No chociaż w tej kadrze jest jeden zielarz to nie wiem czy wszystkie dadzą.
Uczestnik
Uczestnik 04.08.2020, 14:04
Prawie s***l zabił mnie i mojego tatę
Xyz
Xyz 04.08.2020, 09:09
Ćpun z Sulikowa. Od kilku dni jeździł rozbitym autem. Może najwyższy czas wziąć się za ten *** na Placu Wolności w Sulikowie?
Gość
Gość 04.08.2020, 10:58
Co do tego miejsca i ludzi którzy tam mieszkają- oczywiście nie wszyscy- to zgadzam się z powyższym.
Mario
Mario 04.08.2020, 06:06
Cbyba było troszku proszku .... Niestety ale coraz wiecej ludzi zwlaszcza mlodych żre jakieś badziewie po ktorym chodzą aż ich wygina .
Pracujacy obok
Pracujacy obok 03.08.2020, 22:10
Bylem swiadkiem tego zdarzenia.gdyby nie zimna krew i opanowanie kierowcy tira bez prokuratora by sie tu nie obeszlo *** ma szczescie ze trafil na takiego kierowce
Krzysiek
Krzysiek 05.08.2020, 08:47
Mógł zachować zimną krew do końca i zmiażdżyć gnoja. Jednego cymbała byłoby mniej. Kogo tu żałować. Przecież mógł zgarnąć z tego świata niewinnych ludzi.
Q
Q 04.08.2020, 09:21
A możesz coś więcej powiedzieć jak to wyglądało bo w artykule bardzo ogólnie było
Bazyl
Bazyl 03.08.2020, 21:56
To był Ace Ventura, on też jeździł wyglądając przez boczna szybę !
slawek
slawek 03.08.2020, 21:48
ćpanie albo chlanie
ręce opadają
ręce opadają 03.08.2020, 20:46
Jeśli za złamanie kwarantanny grozi nawet 30 tys. złotych kary, to może czas zacząć karać taką kwotą takich nienormalnych kierowców? Dwoma rękami podpiszę się pod takim projektem.
Pirat_ale_tylko_czasami
Pirat_ale_tylko_czasami 03.08.2020, 18:47
Na pierwszy rzut oka "fajnie" się to czyta i brzmi nieco komicznie, ale prawdę mówiąc powinien odpowiadać za usiłowanie zabójstwa. Bo jak inaczej to nazwać? Brzmi poważnie? Bo wyobraźcie sobie, że Wasi najbliższi jadą przepisowo atu taki s***l w nich uderza... Aż krew zalewa na samą myśl! Zero litości dla s***la!!!
Hans
Hans 04.08.2020, 16:47
ale nie w tym kraju, wykroczenie czy przestępstwo u nas pod wpływem czegokolwiek uznawane jest za okoliczność łagodzącą ( bo niby skąd ma idiota wiedzieć co robi ?),chyba że uda mu się kogoś zabić ,to wtedy MOŻE łaskawie dostanie parę lat.Milicja u nas póki co zajęta jest sprawdzanie maseczek w sklepach i wypisywaniem mandatów.Wysokie mandaty i nieuchronność kary może zrobi porządek z tym co się dzieje od jakiegoś czasu na naszych drogach
Zdzichu
Zdzichu 03.08.2020, 21:22
Zero litosci bo faktycznie dzis blisko by mnie pocelowal.
Grzesiek
Grzesiek 03.08.2020, 18:24
To nie astra to omega :) A swoja droga to co raz ciekawiej na tym lubaniu :) piko ludy zadza masakra
eLuban.pl
eLuban.pl 03.08.2020, 18:27
Dziękujemy za uwagę. Poprawione :)

Pozostałe