Odjechał skradzionym jednośladem

  • 03.08.2020, 09:56 (aktualizacja 04.08.2020, 22:53)
  • red.
received_1785994931600979_1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Jeden z naszych czytelników zwrócił się z prośbą o pomoc w odnalezieniu skradzionego roweru.

Do kradzieży doszło w czwartek 30 lipca około 16:30 pod sklepem Eko przy ulicy Tkackiej w Lubaniu. Rower jest charakterystyczny i jego rozpoznanie nie powinno stanowić problemu.

Rower został pozostawiony na chwilę w wejściu do sklepu tuż przy stoisku cukierni. Sytuację wykorzystał młody mężczyzna, który wszedł do sklepu i po chwili odjechał nie swoim jednośladem.

Publikujemy nagranie ze sklepowego monitoringu, jednak ze względu na stan prawny byliśmy zmuszeni zasłonić wizerunek mężczyzny. Jeżeli ktoś ma wiedzę kim jest złodziej, albo gdzie znajduje się skradziony rower proszony jest o kontakt z redakcją.
Kradzież została zgłoszona również na policję.

red.

Zdjęcia (2)

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ffff
ffff 03.08.2020, 15:17
Dlaczego jemu zasłonięto twarz, a tej babie z kamiennej już nie ? czyżby ochrona danych i to rodo działało w kratkę ?
Onufry
Onufry 04.08.2020, 10:29
Ale jesteście ciężkie przypadki pisałem o tym już wczoraj. Wizerunek kobiety publikowała policja i ona ma takie uprawnienia. Media nie mają takich uprawnień i zasłaniają twarze w przypadku gdy nie ma (jeszcze) zgody policji. Policja natomiast może publikować wizerunek sprawcy przestępstwa tylko wtedy gdy nie może ustalić jego danych personalnych
R....t
R....t 03.08.2020, 13:59
J ***** ćpuny na ulicy Tkackiej pełno ich tam jest
kusy
kusy 03.08.2020, 12:44
mnie w ciągu 4-lat ukradli 5 rowerów,psy nie przyjmują nawet zgłoszeń,
jedyne interesujące tych darmozjadów informacje,to kto i gdzie pije piwo.
abc
abc 04.08.2020, 09:01
szukaja judaszów
Mieszkaniec
Mieszkaniec 03.08.2020, 11:52
Ale jaja temu zakrywają twarz większą wartość ukradł a jakaś tam pani co ukradła portfel już nie zakrywacie twarzy co raz gorszy eluban się robi https://www.eluban.pl/wiadomos…
Onufry
Onufry 03.08.2020, 14:13
Widzisz, gdybyś nie był matołek wiedział byś że policja może publikować wizerunek a media bez zgody nie
dwww
dwww 04.08.2020, 10:04
czyli ta kobieta z kamiennej dała zgodę na pokazanie jej wizerunku ?
WSD
WSD 04.08.2020, 12:50
Kolejny dureń niekumaty! Tak dala zgodę bo nie mogła się doczekać wizyty policji która miała problem aby ją zidentyfikować.
Gość
Gość 03.08.2020, 17:13
Onufry masz rację !
Radziu
Radziu 03.08.2020, 11:35
Morde zaslonili i jak tu pomóc 😂😂

Pozostałe