Bezpieczne badania. Medical wznowił działalność

  • 24.04.2020, 12:44 (aktualizacja 07.05.2020, 14:02)
  • red.
Bezpieczne badania. Medical wznowił działalność

Podziel się:

Epidemia koronawirusa zagraża nam wszystkim, co nie zmienia faktu, że pacjenci chorują na inne schorzenia niż SARS-CoV-19. Jest wiele sytuacji, kiedy nie można przełożyć na inny termin badań laboratoryjnych czy wizyty u specjalisty - choćby kontynuując rozpoczęte leczenie lub będąc w ciąży. Jedynym właściwym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest bezpieczna wizyta w przychodni.

Medical. wznowił działalność punktu pobrań oraz wizyty u niektórych specjalistów, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. W trakcie epidemii należy minimalizować kontakt z innymi osobami, dlatego tak ważne jest, aby spędzić jak najmniej czasu w placówce medycznej.

 

Pacjenci przyjmowani są po kontakcie telefonicznym i ustaleniu godziny wizyty. W trakcie rozmowy telefonicznej nasz personel przeprowadza wstępny wywiad medyczny oraz ustala zakres wykonywanych badań lub wizyt. Zarówno pobranie materiału do badań jak i wizytę u specjalistów przeprowadzamy w formule „jeden na jeden” i „ jeden pacjent w poczekalni”, dlatego prosimy, aby na wizytę przychodzić bez osób towarzyszących i zgodnie z wyznaczonym godzinowym terminem.

 

Nasz personel jest w pełni wyposażony w środki ochrony osobistej, pomieszczenia przychodni są wyposażone w urządzenia do dekontaminacji i wymiany powietrza w trybie ciągłym, a dezynfekcję powierzchni przeprowadzamy po każdym pacjencie.

 

Pacjent przychodzący na wizytę zobowiązany jest do:

  • zakrycia ust i nosa maseczką,
  • posiadania jednorazowych rękawiczek, które po wejściu do przychodni dezynfekuje,
  • zachowania bezpiecznego odstępu od pracownika obsługi,
  • stosowania się do zaleceń personelu.

 

Zachowanie procedur zapobiegawczych zapewnia pacjentowi jak i personelowi bezpieczeństwo i komfort w trakcie wizyty.

 

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły

Medical.
ul. Fabryczna Osiedle 8A
59-800 Lubań
tel. 75 777 30 90

 

 

red.

Pozostałe