Aktualizacja. Sytuacja epidemiologiczna w powiecie lubańskim (16:00, 7 kwietnia)

  • 16.04.2020, 09:45
  • red.
Aktualizacja. Sytuacja epidemiologiczna w powiecie lubańskim (16:00, 7 kwietnia)

Podziel się:

Oceń:

Od wczorajszego popołudnia niewiele się zmieniło.

Na godz. 9:00 z terenu powiatu lubańskiego 6 osób jest hospitalizowanych w bolesławieckim szpitalu z czego pięciu pacjentów ma wynik dodatni. Jeden z podejrzeniem zakażenia koronawirusem wciąż oczekuje na wynik, jest to mieszkaniec gminy Lubań.

W izolacji domowej znajduje się 20 osób, łącznie przebadanych z wynikiem dodatnim jest 25, a przebadanych z wynikiem ujemnym jest 163.

W kwarantannie rządowej znajduje się 426 osób, w kwarantannie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego 164 osoby, natomiast nadzorem epidemiologicznym objęte jest 58 osób.

25 potwierdzonych przypadków dotyczy gminy Leśna -14 zachorowań, gminy Olszyna - 8 zachorowań, miasto Świeradów-Zdrój - 2 zachorowania oraz jeden przypadek w gminie Platerówka.

Aktualizacja
Do 16:00 zwiększeniu uległa jedynie liczba osób objętych kwarantanną PPIS, obecnie wynosi ona 173 osoby.

red.

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Walter_G
Walter_G 07.04.2020, 16:45
Ludzie! Rodacy! Parafianie!
Jest umowa z niebem. Z chwilą usunięcia koalicji skundlonej z PiS-em od władzy natychmiast Wszechmogący w Trójcy Jedyny zamraża kororono wirusa na wieki, wieków....
Amen!
Zbyszko
Zbyszko 07.04.2020, 14:11
RAPORT
Zarażonych = 4532
Poszło do nieba lub piekła = 111
Uzdrowionych po hospitalizacji = 191
Uzdrowionych cudownie = 0
Juliusz
Juliusz 07.04.2020, 12:11
Pandemia jest ..pandemią - ale najważniejsze teraz jest przygotowanie wyborów.
A tak zwana "głowa państwa" czyli ten na Belwederze - dziwnie zamilkł...
o.Marceli
o.Marceli 07.04.2020, 11:36
"Nie troszczcie się zbytnio i nie mówcie: co będziemy jeść? Bracia i siostry, posłuchajmy słów Ewangelii według świętego Mateusza. Jezus powiedział do swoich uczniów: „Nie troszczcie się zbytnio i nie mówicie: co będziemy jeść? co będziemy pić? Przecież Ojciec wasz niebieski wie, że tego wszystkiego potrzebujecie. Starajcie się naprzód o królestwo Boga i o Jego sprawiedliwość, a to wszystko będzie wam dodane." (Mt 6, 31 ab.32b-33)
Siostra
Siostra 16.04.2020, 13:19
Dlaczego tak episkopat płacze, że kasy im brakuje, wszak ojciec niebieski wie co im potrzebne jest i zadba o swoich przedstawicieli na ziemi.
Ustyna
Ustyna 07.04.2020, 16:47
Kto te usakralnione głupoty tu wstawia? Ksiądz proboszcz z Leśnej?
Zbyszko
Zbyszko 07.04.2020, 10:37
Pan Bóg planuje, że przez okres jego świąt Wielkiej Nocy o 100 % wzrośnie ilość zakażonych owieczek, wzrośnie też o 50% ilość przeznaczonych do nieba lub piekła. Natomiast cudownych uzdrowień w tym okresie i z tej okazji nie przewiduje.
Krycha
Krycha 17.04.2020, 10:50
No i plany boskie się wypełniły!
obserwato1
obserwato1 07.04.2020, 13:14
Może przewiduje że barany ozdrowieją i nie będą pisać głupot,chyba że wyśle ich do piekła.
obser2
obser2 07.04.2020, 14:12
... a tych po spowiedzi?
LoL
LoL 07.04.2020, 10:25
W Lubaniu wszyscy zdrowi;///
Rob
Rob 07.04.2020, 09:53
Dalej testów nie robią
...
... 16.04.2020, 13:20
Wszyscy o tym wiemy że nie robią, do wyborów będą cudowne uzdrowienia.
Rob
Rob 07.04.2020, 09:52
Dalej testów nie robią

Pozostałe