Aktualizacja. Pożar warsztatu w Siekierczynie

  • 01.04.2020, 08:46 (aktualizacja 02.04.2020, 08:53)
  • red.
pozar_w_siekierczynie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Dziś około 7. w jednym z gospodarstw w Siekierczynie spłonął warsztat.

Usłyszałem jak dwa razy coś wybuchło, po chwili na miejscu pojwiły się pierwsze wozy strażackie – relacjonował nam jeden z sąsiadów.

Z relacji sąsiadów wynika, że ogień musiał być przytłumiony i wybuchł ze zdwojoną siłą, gdy właściciel o poranku otworzył drzwi do pomieszczeń gospodarczych. W wyniku pożaru spłonął znajdujący się wewnątrz ciągnik, samochód osobowy, wyposażenie warsztatu, spaleniu uległa też konstrukcja dachu. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał.

Na miejsce zadysponowano policję, pogotowie energetyczne oraz 2 x JRG PSP w Lubaniu oraz OSP Siekierczyn, OSP Olszyna i oczywiście OSP Pisarzowice.

Aktualizacja
Sąsiedzi bardzo szybko uruchomili zrzutkę na odbudowę spalonego warsztatu, argumentując:

Warsztat spłonął. Jest to ważna sprawa dla sołtysa Dolnego Siekierczyna. Prosimy o pomoc.

Pomoc potrzebna jest ponieważ jest to główne źródło utrzymania 4-osobowej rodziny. Są to moi przyjaciele, którym należy się pomoc.

Bardzo prosimy o pomoc każda złotówka jest na wagę złota!

Link do zrzutki TUTAJ.

 

red.

Zdjęcia (16)

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Hejt OSP
Hejt OSP 01.04.2020, 20:32
STOP HEJTOWI
Taka mala
Taka mala 01.04.2020, 15:51
https://zrzutka.pl/g959ss?utm_…
Osp
Osp 01.04.2020, 14:43
Soltys dlaczego ciągnik nie naprawiony
Ja
Ja 01.04.2020, 14:41
Przemek od***. Mówiłem nie pij tam wieczorami bo idzie spłonąć.
Taka mala
Taka mala 01.04.2020, 21:14
To co ktos robi wieczorami to tego kogos sprawa czy trzeba tak jeszcze oczerniac w takiej sytuacji. A reszta komentarza wyglada jak sugestia?
Bla bla
Bla bla 01.04.2020, 21:01
Nie pij tak sie mowi znasz jego problemy nie? To po *** komentujesz? Nie kazdy ma swoje zycie jak w ksiazce pisal....kazdy ma problemy i rozwiazuje to jak chce a teraz tragedia sie stala zreszta to nie z jego winy wiec jak masz jakis problem o to to wez z nim sie spotkaj w 4 oczy a nie wypisujesz w publicznych komentarzach....
Nie bierzcie tego na poważnie
Nie bierzcie tego na poważnie 01.04.2020, 10:36
Ale, że OSP Olszyna wyjechała ? psują sobie statystyki ?
Pan poważnie niepoważny
Pan poważnie niepoważny 01.04.2020, 21:05
Jak na jednostkę w której aktywnie działa około 5 ratowników? Tu nie liczą się statystyki a siła i moc tych kilku ludzi którzy dają z siebie wszystko kiedy tylko mogą ?
Johny Makangila
Johny Makangila 01.04.2020, 13:29
W składzie 3 osobowym
Taka sytuacja
Taka sytuacja 01.04.2020, 21:16
A kolega może zamiast tracić czas na sianie fermentu i głupie komentarze wstąpił by w szeregi OSP, może właśnie dzięki tobie by nawet w 6 jeździli
Żulbert
Żulbert 26.04.2020, 22:48
Kolega na trzeźwo ognia nie gasi
Ja
Ja 01.04.2020, 09:57
Ktoś tu zapomniał o OSP Pisarzowice?

Pozostałe