Jelonek utknął w bramie

  • 29.03.2020, 13:14 (aktualizacja 29.03.2020, 13:27)
  • Źródło: OSP Świeradów-Zdrój
Jelonek utknął w bramie

Podziel się:

Oceń:

Dziś około 7. strażacy OSP ze Świeradowa-Zdroju zostali wezwani, aby pomóc jelonkowi, który utknął między prętami bramy.

Jelonek został znaleziony przygnieciony przęsłem bramy, które najprawdopodobniej wyciągnął z zawiasów próbując się uwolnić. Przybyli na miejsce druhowie OSP wycięli kilka prętów i uwolnili wystraszone zwierze. W związku z tym, że jelonek miał kilka ran na miejsce wezwano weterynarza, aby sprawdził kondycję zwierzęcia.

Źródło: OSP Świeradów-Zdrój

Zdjęcia (3)

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tobi
tobi 30.03.2020, 09:11
Chętnie poznam te dwie sarenki w hełmach.
M
M 30.03.2020, 20:04
To sarenka i jelonek ?
Miszka
Miszka 30.03.2020, 12:00
Przecież jedna jest tylko sarenka a jeden jelonek bo z jajkami.
tobi
tobi 30.03.2020, 15:49
Może jakoś ich zaznaczyć żeby nie doszło do pomyłki w ciemnościach?
bob
bob 30.03.2020, 07:16
p*********** jelonka w łab i na pieczyste,no bo jeśli nie to jelonka na kwarantannę
Tony Halik
Tony Halik 29.03.2020, 23:42
Najgorsze jest to ze dzis go uratowali a za miesiac zastrzela.
Zielony
Zielony 29.03.2020, 21:48
Uśpić to można ciebie pajacu,zwierze niczemu winne jest. To my kradniemy ich tereny wycinamy lasy a na ich miejscach stawiamy miasta...
Gajowy Marucha
Gajowy Marucha 29.03.2020, 19:08
Jako wybitny znawca fauny i flory autorytatywnie stwierdzam bezdyskusyjnie, że to zwierzątko to młody JELONEK albowiem ma jajka.
Darooo
Darooo 29.03.2020, 18:12
O i jak zawsze musi się znaleść uciśniony obrońca wszystkiego przechodzący ze skrajności w skrajność. Wąskie patrzenie na świat nic więcej nie widzi poza czubkiem swojego nosa. Odrazu ze skrajności w skrajność. Sarny, pszczoły to i manifestuj by ratować wirusa, jak taki jesteś uciśniony.
Byk jeleń
Byk jeleń 29.03.2020, 17:34
Sarna nie jest żoną jelenia. Samiec sarny to kozioł, a samica to koza :)
Mat
Mat 29.03.2020, 17:07
Bardzo prosze nie wprowadzanie w błąd czytelnikow! Na zdjęciach jest Sarna europejska. A nawiasem mówiąc nie ma takiego zwierzęcia jak jelonek ?
M
M 29.03.2020, 22:33
Sarna europejska z „jajkami”??jakiś nowy gatunek chyba??
Marcin
Marcin 29.03.2020, 17:56
A jelonek Bambi? Nawet film oglądałem o nim.
Taka mala
Taka mala 29.03.2020, 16:46
Brawo dla strażakow. I zdrówka dla jelonka?
Andrzej
Andrzej 29.03.2020, 15:56
Od kiedy sarna to jelonek, zanim napiszesz zagraj się myśliwych co to za zwierzę
g
g 29.03.2020, 21:15
Andrzej -zwracasz komuś uwagę ,a sam nie jesteś w porządku ,nie potrafisz poprawnie ułożyć zdania . Można się pomylić ?
Xxx
Xxx 29.03.2020, 18:35
Jakich myśliwych, ludzie powinni to wiedzieć. To jest biologia na poziomie podstawówki, rodzime gatunki zwierząt naszego kraju. Ewidentne braki w edukacji. To tak jak nazywać bociana kaczką.:)
Mamina
Mamina 29.03.2020, 20:06
... ale pantofelka i rozwielitka to chyba znają
Xxx
Xxx 29.03.2020, 14:56
Jeleń i sarna to dwa różne gatunki.
Daroooo
Daroooo 29.03.2020, 14:27
Powinno się to odrazu uśpić, za dużo tej dzikiej zwierzyny wchodzi gdzie popadnie i niszczy wszystko. A lasy państwowe z myśliwymi mówią że jest dobrze i nic nie trzeba robić. Brawo wyyy!!!
kawa
kawa 30.03.2020, 01:20
ty gadzie
SAMUR
SAMUR 29.03.2020, 21:17
CIEBIE UŚPIĆ TO BYŚ CŁUPOT NIE PISAŁ
Z empatii do zwierząt
Z empatii do zwierząt 29.03.2020, 21:14
Uspac to ciebie człowieku (jezeli mozna cie w ogole nazwac czlowiekiem). Takich jak ty to tylko utylizowac!
janush
janush 29.03.2020, 18:32
Uśpić to by należało kretynów twojego pokroju z iq równym rozmiarowi buta.
nju
nju 29.03.2020, 17:39
Jasne, niech ludzie uśpią wszystkie zwierzęta, niech wytrują pszczoły. Ty się dobrze czujesz?
tobi
tobi 29.03.2020, 13:43
Następne zdjęci proszę ze zmarłą ofiarą pożaru.Lans.

Pozostałe