Biedronka zmienia godziny otwarcia - przerwa w ciągu dnia

  • 23.03.2020, 16:03
  • Żródło: 24jgora.pl
Biedronka zmienia godziny otwarcia - przerwa w ciągu dnia

Podziel się:

Oceń:

Od dziś kilka istotnych zmian w funkcjonowaniu wprowadza sieć sklepów Biedronka. Mają one pomóc chronić zarówno klientów jak i pracowników.

Przede wszystkim zmieni się organizacja pracy. Od dziś (23 marca) pracownicy podzieleni zostaną na dwie grupy, które rotacyjnie będą wykonywać pracę w sklepie lub pozostaną w domu. Dzięki temu, jeśli w jednym zespole będzie stwierdzony przypadek koronawirusa, to drugi zespół będzie mógł go zastąpić. Zespoły będą zmieniać się pomiędzy godziną 13:30 a 14:30 podczas godzinnej przerwy technicznej - w tym czasie sklep będzie zamknięty dla klientów. 

Zarząd Biedronki postanowił wyposażyć pracowników w dodatkowe środki higieny, a przy boksach kasowych pojawią się osłony pleksi. Zmienią się także godziny otwarcia sklepów. Zakupy będzie można robić między godziną 8 a 20 (z uwzględnieniem wspomnianej przerwy technicznej). Każdy ze sklepów będzie zobowiązany do wprowadzenia limitu klientów (w zależności od jego powierzchni), przybywających wewnątrz. 

Klienci będą mogli skorzystać z chusteczek nawilżonych i płynów do dezynfekcji. 

Źródło: 24jgora.pl

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hebel
hebel 24.03.2020, 02:34
Syf na koszykach jezt wszendzie. Podobno taniej kupić nowe niż myć brudne.
KABAN
KABAN 23.03.2020, 20:32
Głupota nieprzeciętna. Jak ktoś jest chory to i tak przyjdzie w godzinach otwarcia i ich pozaraża.
ja
ja 23.03.2020, 20:29
a kobiety w ciąży to co,,, żadnych przywilejów
Rodzic
Rodzic 24.03.2020, 09:53
Kobieto!!! Jesteś istotą wyróżnioną budową swojego organizmu tak, aby chronić to maleństwo, które nosisz w sobie. Nie szwendaj się więc po sklepach dla bezpieczeństwa nie tylko swojego ale przede wszystkim płodu - trochę odpowiedzialności. A jak już czegoś potrzebujesz ze sklepu, to niech partner pójdzie, a gdy go brak to poproś np. sąsiada, Straż Miejską- na pewno ktoś pomoże w dobie epidemii.
Zirytowany
Zirytowany 24.03.2020, 07:59
Ty masz w domu siedzieć a nie łazić po sklepach. Mąż robi zakupy i koniec. Starsi często nie mają partnerów i nie ma kto pomoc. Czasem poraża brak logicznego myślenia .
I ja
I ja 23.03.2020, 22:01
Ciężarówki niech siedzą w domu ! Kobiety ............. z jakiej rajci domagacie sie jakchkolwiek przywilejów ? Bo macie macicę ??? Nieroby, tłumoki, lenie !!!!
Dotknięta
Dotknięta 24.03.2020, 08:45
Bezczelny jesteś! Pozdrawiam Twoja mamę! Ciekawe czy wie za jaką ja uważasz?! Gdyby nie te kobiety i ich macice chyba świat by nie istniał! Nie wspomnę o tym ile jest matek pracujących, które godzą życie domowe, obowiązki z nim związane z pracą zarobkową! Sama mam dzieci i to nie jedno i pracuje na trzech etatach. Naprawdę współczuję Twojego niskiego poziomu.
Jooar
Jooar 23.03.2020, 20:04
Dlaczego jest kłamstwo w artykule, biedronka czynna do 21, brak wilgotnych chusteczek i płynu do dezynfekcji dla klientów!!!!!
otak
otak 23.03.2020, 19:59
Po co ta szopka ? wózki nie myte od lat koszyki w sklepach kleją się od brudu. Na parkingu pełno śmieci. Nieaktualne ceny pomieszany towar na półkach i wyciągnięte palety z zaplecza na sklep, że nie można się było dostać do towaru, który leżał na regałach. Warto także wspomnieć o bydle co bierze bułki bez rękawic i je przebiera na sam widok chce się rzygać. Masakryczne kolejki do kasy i otwarta tylko jedna kasa.. Tak wygląda biedronka na esperantystów tylko iść z dziećmi na zakupy. Ciekawe co robi sanepid, ale chyba nie robią tam zakupów bo powinni zamknąć ten syf.
xtsrnjjf
xtsrnjjf 24.03.2020, 02:35
Co ma wirus do brudu na koszyku?
dfcwe
dfcwe 24.03.2020, 08:59
Wirus zdrowszy niż ich produkty spożywcze
ABCD
ABCD 23.03.2020, 20:27
To po co tam chodzisz? Przecież jest wybór! Jest tyle sklepów! Idź do czystego, droższego. Nie rozumiem... No ale cóż jeśli hejt pomaga w życiu codziennym.
seniorka
seniorka 23.03.2020, 18:30
Może udało by sie wprowadzić choć raz w tygodniu godz., zakupów dla seniorów.
Lena
Lena 23.03.2020, 23:26
Z całym szacunkiem dla starszych ale niewyobrażam sobie tego w obecnej sytuacji.Właśnie seniorzy są najbardziej narażeni i dlatego cały czas o to proszą, żeby właśnie ta grupa unikała wychodzenia z domu. Nie rozumiem komentarza ze specjalnymi godzinami dla seniorów...TO, że nie będzie innych ludzi? A pracownicy sklepu? Przecież oni najwięcej ryzykują. Drodzy seniorzy!Darujmy sobie i prośmy innych o pomoc w robieniu zakupów dla dobra swojego i innych.
Malgorzata
Malgorzata 23.03.2020, 17:07
To biedronka po***dnie ,ale odbija sobie później na jeszcze gorszym towarze, ktory beda wciskac ludziom .

Pozostałe