Znęcał się nad byłą partnerką

  • 13.01.2020, 14:43
  • Źródło: podinsp. Edyta Bagrowska
Znęcał się nad byłą partnerką

Podziel się:

Oceń:

Na 3 miesiące do aresztu trafił mężczyzna, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją byłą partnerką. Agresor nękał ją telefonicznie i za pośrednictwem smsów, a także groził pozbawieniem życia. Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Jeleniej Góry zatrzymali 36-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad swoją byłą partnerką, a także uporczywe jej nękanie i groźby karalne.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna znęcał się psychicznie i fizycznie nad kobietą od czerwca ubiegłego roku. Za to przestępstwo został objęty dozorem policyjnym oraz miał zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Mężczyzna jednak nie respektował orzeczonych środków prawnych i od października ubiegłego roku do 8 stycznia br. nachodził kobietę, groził jej , a także uporczywie o różnych porach dnia i nocy nękał telefonami oraz smsami.

Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 10 stycznia br. na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd został wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Źródło: podinsp. Edyta Bagrowska

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mecenas
Mecenas 13.01.2020, 20:53
*** damskiego bohatera. Słabszego wziął od siebie. Wyskoczył by do równiejszego od siebie.

Pozostałe