Skradziono puszkę z pieniędzmi podczas WOŚP

  • 13.01.2020, 10:28
  • Żródło: 24jgora.pl
Skradziono puszkę z pieniędzmi podczas WOŚP 24jgora.pl

Podziel się:

Oceń:

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w Jeleniej Górze. Policjanci obecnie poszukują mężczyzny podejrzanego o kradzież. Wstępnie straty oszacowano na ok. 500 zł.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przebiegł w regionie dość spokojnie. Jednak do incydentu doszło w Jeleniej Górze.  Wczoraj około godziny 20.27 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze został powiadomiony o kradzieży puszki z datkami na rzecz WOŚP. Jak ustalili funkcjonariusze, do 16-latki zbierającej datki wraz matką podszedł młody mężczyzna zabrał jej puszkę i uciekł. Wstępne straty oszacowano na około 500 zł. Nastolatce nic się nie stało.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności dotyczącego tego zdarzenia. Prowadzą czynności, których celem jest ustalenie i zatrzymanie osoby, która dopuściła tego czynu.

 

Źródło: 24jgora.pl

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

GA-Noda
GA-Noda 13.01.2020, 15:28
Chyba jakiś wysłannik kościelny agent prowokator sympatyk PiS-u
Cień
Cień 13.01.2020, 15:18
To już jest kanalia pasożyt prymitywnych bez pomysłu na własne życie więzienie nic nie uczy żadna resocjalizacja nie istnieje powinny być obozy pracy wtedy by docenił trud zarobkowy służba więzienna ,a tak że karnisci to ludzie bez pomysłu nic się nie zmienia .Ukradles auto 50 tys zł warte odrobisz w obozie oplacisz prąd,media,służbę więzienna składki,i auto za średnią krajową i wtedy ma to sens.

Pozostałe