Muzyczny manifest pracowników Karkonoskiego Parku Narodowego

  • 30.12.2019, 12:49
  • Red.
Muzyczny manifest pracowników Karkonoskiego Parku Narodowego KPN

Podziel się:

Oceń:

Karkonoski Park Narodowy oraz miasto Karpacz od kilku tygodniu prowadzą kampanię, która ma uświadomić turystów, że strzelanie z fajerwerków w noc sylwestrową na terenie parku to zły pomysł.

Nagłe rozbłyski światła oraz huk negatywnie wpływają, nie tylko na zwierzęta domowa, ale również te dziko żyjące na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego. MiastaoKarpacz na ten temat wypuściło serię plakatów. Teraz pracownicy KPN poszli o krok dalej i przygotowali muzyczny manifest pt. "Cichosza w Karkonoszach".  

Prosimy by nie strzelać z petard i niczego innego, by nie hałasować w Karkonoszach. Oto nasz wyśpiewany manifest. Dokonaliśmy przeróbki utworu Cichosza za zgodą autorów: Grzegorza Turnaua i Michała Zabłockiego (i dzięki jego poprawkom). I tak powstało "Cichosza w Karkonoszach" - piszą na swoim profilu Facebook pracownicy KPN. 

Warto wysłuchać ciekawej aranżacji znanego utworu i wziąć sobie słowa piosenki do serca. Dla nas pokaz fajerwerków może być piękny, jednak dla dzikich zwierząt to coś przerażającego. 

Red.

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

???
??? 31.12.2019, 08:27
Ja tam biore kasetę w plecak i idę w góry świętować nowy rok ?????
Pan M
Pan M 30.12.2019, 16:47
I super!
Tola
Tola 30.12.2019, 14:40
WIELKIE BRAWA!

Pozostałe