piątek, 19 kwietnia 2024 17:58

UKS ponownie wygrywa

Po przegranym pojedynku z #Volley Wrocław tym razem UKS Lubań pewnie pokonał UMKS Volley Głogów.

Autor: UKS Lubań

Zespół trenera Krzysztofa Leszczyńskiego zwyciężył 3:0. Najbardziej zacięty był trzeci set, który nasz zespół wygrał 31:29. W pozostałych partiach aż takich emocji nie było. Lubanianki triumfowały w pierwszej partii do 16, a w trzeciej do 19. Po trzech rozegranych meczach UKS jest wiceliderem tabeli.

W kolejnym spotkaniu lubanianki podejmą AZS AWF SMS Wrocław, który zajmuje aktualnie czwarte miejsce w ligowej tabeli. Spotkanie rozegrane zostanie 27 października. Początek o 10.