Młodzi wędkarze dali popis!

  • 04.09.2019, 09:23 (aktualizacja 04.09.2019, 09:46)
  • red.
Młodzi wędkarze dali popis! Ryszard Walaszczyk

Podziel się:

Oceń:

Zawodnicy z Koła PZW Lubań Miasto zdominowali rywalizację podczas Eliminacji do IV Memoriału im. Stanisława Wolickiego. Młodzi wędkarze byli górą we wszystkich czterech kategoriach!

W imprezie, która odbyła się 1 września nad stawem Uniegoszcz przy ulicy Sosnowej wystartowali najlepsi młodzi wędkarze reprezentujący koła z całego okręgu jeleniogórskiego. Klasę pokazali reprezentanci gospodarzy, którzy nie dali konkurencji żadnych szans.

W kategorii U-12 triumfował Kacper Kiełbik, w kategorii U-14 Dominik Winiarski, w U-16 Damian Walaszczyk, a w U-16+ Gabriel Wolski.

- Osiągnięte wyniki to dla całego zarządu naszego koła ogromna satysfakcja i mobilizacja do dalszego działania - cieszył się Mieczysław Zając, wiceprezes koła ds. sportu i młodzieży oraz jednocześnie instruktor szkółki wędkarskiej, która działa przy PZW Lubań „Miasto”.

Warto dodać, że dla Kacpra oraz Dominika był to pierwszy start w zawodach o tak poważnej randze. Dotychczas uczestniczyli jedynie w zajęciach szkółki wędkarskiej, która z powodzeniem funkcjonuje od kilku lat. - Osiągnięte przez wyniki to konkretny dowód, że nasza praca idzie w dobrym kierunku - podkreśla Mieczysław Zając.

Teraz przed lubańską drużyną start w ogólnopolskich zawodach. IV Memoriał im. Stanisława Wolickiego odbędzie się 7 września w Warszawie nad Kanałem Żerańskim. Życzymy powodzenia!

 

red.

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rodzice
Rodzice 04.09.2019, 20:31
Bardzo dobra szkoła p.Mietka.Gratulacje Mistrzu
Rodzic
Rodzic 05.09.2019, 09:28
Brawa dla Pana Mietka ☺ liczymy że za rok też bedzie Pan prowadzic szkolke ☺
Warszawiak
Warszawiak 04.09.2019, 19:08
W Warszawie nie ma już ryb zostały wytrute
Sąsiednie koło
Sąsiednie koło 04.09.2019, 10:26
Gratulacje dla chłopaków no i oczywiście dla trenera i całego zarządu koła PZW LUBAŃ MIASTO za to że udało im się zebrać grupkę chłopców którzy nie siedzą z telefonem w ręku.Powodzenia w Warszawie.

Pozostałe