Wiemy kiedy przestanie obowiązywać nocna prohibicja

  • 11.07.2019, 11:56 (aktualizacja 11.07.2019, 13:14)
  • red.
Wiemy kiedy przestanie obowiązywać nocna prohibicja
Podziel się:
Oceń:
Lubański magistrat podał komunikat informujący od kiedy na terenie miasta przestaje obowiązywać zakaz sprzedaży napojów alkoholowych do spożycia poza miejscem sprzedaży, w godzinach od 22.00 do 6.00

Informujemy, że z dniem 18 lipca 2019 r. przestanie obowiązywać zakaz sprzedaży napojów alkoholowych do spożycia poza miejscem sprzedaży, w godzinach od 22.00 do 6.00 – czytamy na stronach magistratu.

Przypomnijmy, na czerwcowej sesji Rady Miasta lubańscy radni podjęli uchwałę Nr XII/81/2019 Rady Miasta Lubań z dnia 25 czerwca 2019 r. w sprawie uchylenia uchwały Nr XLVIII/338/2018 Rady Miasta Lubań z dnia 29 maja 2018 r. w sprawie wprowadzenia ograniczenia w godzinach nocnej sprzedaży napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży na terenie miasta Lubań.

Zgodnie z literą prawa uchwała wchodzi w życie 14 dni po opublikowaniu jej przez wojewodę w Dzienniku Urzędowym Województwa Dolnośląskiego, co stało się 03.07.2019r.

red.

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

.....
..... 11.07.2019, 22:38
Nikomu nie przeszkadzało do czasu aż w święta i wolne niedziele jest na stacjach armagedon, jakby nigdy alkoholu nie widzieli, i na nockach po jedno piwo co godzinę ten sam pijak...
Rambo
Rambo 11.07.2019, 22:00
Patrząc na to kogo ostatnio przyjmują do policji to mam wrażenie że mają wsparcie z gimnazjum ahahahahahaha !
Al
Al 12.07.2019, 16:16
zawsze sam możesz zaciągnąć się do służby, panie Rambo ;P
Abstynent
Abstynent 11.07.2019, 21:29
Nasz kraj taki piękny, alkohol w centrum zainteresowania
Cezary Cezary
Cezary Cezary 11.07.2019, 18:01
Proponuję nową ustawę.
Zamiast mandatów za picie w miejscu publicznym, kosa i kosimy trawniki. Paliwo się zaoszczędzi... chociaż....hmm ;-D
Essa
Essa 11.07.2019, 16:39
Przynajmniej do Jałowca na stacje nie trzeba będzie jeździć...
My
My 11.07.2019, 15:26
Dla nas, mieszkańców ul.Spółdzielczej to będzie dramat. Nocne koczowanie alkoholików przy Asie i Żabce.
lol
lol 12.07.2019, 17:33
nie przesadzaj bo oba sklepy do 22 czynne. nocne koczowanie jest kolo tęczy....
Seta
Seta 11.07.2019, 20:17
... a jaki tam dramat? Dzielna Policja wsparta gladiatorami ze Straży Miejskiej urządzi kilka akcji z trzepaniem żuli i zapanuje błogi spokój na lata...
Pfff
Pfff 11.07.2019, 18:18
Weźcie kredyt i kupcie mieszkania gdzie indziej.
...
... 11.07.2019, 18:03
To się wyprowadzajcie. Nie wiem w czym problem, do 2018r. nikomu to nie przeszkadzało, że alkohol można normalnie kupić w nocy, a teraz nagle jakaś zbiorowa histeria, że będą rozruby. Siejecie niepotrzebny ferment, Ci co mieli robić dymy i tak robili, a Ci co chcieli się kulturalnie napić po drugiej zmianie, musieli ***ć na Jałowiec i płacić 2x więcej.
Kojek
Kojek 12.07.2019, 11:11
Dziubowa nie żyje i nie ma kto meliny w Lubaniu otworzyć. Jak mi opowiada dziadek za tamtych czasów żadna prohibicja nie miała zastosowania w ludowym społeczeństwie. Nawet w "boże ciało" można było się po godzinach napić.
Żul
Żul 11.07.2019, 16:53
Jesteście w mniejszości. Brawo radni!

Pozostałe