Ranking 8 najlepszych miejsc na sesję fotograficzną

  • 10.06.2019, 07:30 (aktualizacja 18.06.2019, 13:44)
  • Informacja Prasowa
Ranking 8 najlepszych miejsc na sesję fotograficzną

Podziel się:

Oceń:

Jedno zdjęcie może powiedzieć więcej niż 1000 słów, dlatego sesje fotograficzne cieszą się wciąż rosnącą popularnością. Kluczowym pozostaje pytanie w jakiej scenerii zrobić sesję, aby efekty cieszyły oko przez długie lata. Przedstawiamy ranking najlepszych miejsc na sesję fotograficzną opracowany z pomocą Magdaleny Mieńko, lubańskiej fotograf.

8. Sesja miejska – to dobry pomysł na sesję narzeczeńską lub sesję indywidualną, gdzie tłem jest architektura miasta. Oczywiście to nie jest pomysł dla każdego, ale Lubań ma wiele interesujących miejsc, które idealnie można wykorzystać podczas zdjęć.

7. Kaplica św. Leopolda z widokiem na Karkonosze – zachwycające miejsce z przepięknym widokiem na góry, to miejsce na każdy rodzaj sesji plenerowej od sesji ślubnej poprzez rodzinną, a kończąc na dziecięcej. To miejsce, gdzie obok siebie mamy drzewa, pola i wspaniałe widoki.

6. Stary Basen na Księgnikach - miejsce z punktu widzenia fotografa zachwycające – mówi Magdalena Mieńko. To miejsce, gdzie natura i stara architektura miejska tworzą symbiozę, łączą się w magiczny sposób szczególne o zachodzie słońca.

5. Sesja z alpakami – to dla ludzi uwielbiających zwierzęta. Przyjacielskie, uśmiechnięte alpaki to niezapomniany towarzysz na sesji zdjęciowej zarówno rodzinnej jak i ślubnej.

4. Sesja w lesie – w przeciwieństwie do sesji na polach sesję w lesie możemy wykonać praktycznie zawsze, oczywiście nie w czasie burzy :] Drzewa, krzewy, mchy i wpadające przez konary drzew promienie słońca to wymarzone warunki do sesji zdjęciowej.

3. Jezioro Złotnickie – są takie miejsca, gdzie grzechem jest nie robić zdjęć i właśnie Jezioro Złotnickie do nich należy. Połączenie lasów i wody, natura w pełnej swojej krasie. Jest tylko jedno, ale trzeba wiedzieć kiedy, o której godzinie wybrać się na taką sesję zdjęciową, bo efekt był zachwycający ?

2. Pole maków, słoneczników – sesja narzeczeńska, sesja zakochanych czy sesja rodzinna w połączeniu z polem maków, czy żółtych słoneczników to niezapomniana pamiątka na całe życie. Trudność w tym rodzaju sesji jest taka, że zarówno maki jak i słoneczniki mają swój termin rozkwitu i nie można wykonać takiej sesji o każdej porze roku.

1. Park na Kamiennej Górze – jak wiadomo Kamienna Góra liczy ponad 283 metry wysokości, a na jej szczycie znajduje się przepiękny park rozpościerający się pośród bazaltowych kamieniołomów. To co zachwyca szczególnie to wysokie na kilkanaście metrów słupy bazaltowe, wielkie głazy i kocioł - jako całość tworzy niepowtarzalny klimat. Dodatkowo nie można zapomnieć o zapierającej dech w piersiach otaczającej naturze, pomnikach przyrody, wspaniałych bluszczach oplatających pnie drzew. Park na Kamiennej Górze to zarazem wizytówka miasta i idealne miejsce na sesję indywidualną czy rodzinną.

W Lubaniu i jego okolicach z pewnością znajduje się o wiele więcej zachwycających miejsc nadających się na sesję zdjęciową. Jeśli macie swoje propozycje, piszcie w komentarzach!

Portfolio Magdaleny Mieńko, lubańskiej fotograf - mienko.pl

 

Informacja Prasowa

Zdjęcia (12)

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Aga
Aga 18.06.2019, 15:59
Piękne zdjęcia, a poza tym w koncu jakas mega pozytywną i kolorowa informacja o Lubaniu.
Obserwator
Obserwator 12.06.2019, 16:14
Zapomnieliście dopisać numer 1 jest " basen na Kamiennej Górze" ........ Te piękne ruiny ....w sam raz na sesję zdjęciową......i po tym wszystkim podziękować Panu Burmistrzowi??????
Krzysiek
Krzysiek 11.06.2019, 19:34
Wszystko pięknie. Proponuję, aby zająć się także niewygodnym tematem, tj.: "Ranking 8 niezalecanych miejsc na sesję fotograficzną". Przydałoby się w końcu, aby zagonić nierobów wszelkiej maści pobierających zasiłki, do regularnego porządkowania naszej okolicy. Gdzie człowiek nie spojrzy, to kupa śmieci.

Pozostałe