Gmina Lubań. Druga tura wyborów, nieoficjalne wyniki

  • 4.11.2018, 22:23 (aktualizacja 25.01.2019 10:01)
  • red.
Gmina Lubań. Druga tura wyborów, nieoficjalne wyniki eLuban.pl
Znamy nieoficjalne wyniki wyborów na wójta Gminy Lubań

Z pierwszych i jeszcze niepotwierdzonych informacji wynika, że w II turze wyborów samorządowych, mieszkańcy Gminy Lubań na najbliższe pięć lat funkcję wójta powierzyli Zbigniewowi Hercuniowi.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

Według pierwszych i jeszcze niepotwierdzonych danych głosy wyborców rozłożyły się w następujący sposób:

Hercuń Zbigniew - 1370 głosów

Usyk Aneta - 1062 głosy

Przypominamy, że podane liczby mogą ulec zmianie.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (268)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec Pisarzowic
Mieszkaniec Pisarzowic 11.11.2018, 12:20
Patrząc na to wszystko z boku jesteśmy w czarnej ***.Ludzie , którzy sobie do gardeł skaczą.Gmina z dziurawymi drogami jak ser szwajcarski,(poza Henrykowem) ,gospodarstwa bez bierzacej wody .Szamba wylewane przez zagorzałych sympatyków wójta do rowów melioracyjnych (Pisarzowice),przetargi dla kolesi ,posady dla ludzi wójta np.(szkoła Pisarzowice),dzieci jadące na wf ze strachem do Pisarzowic bo nie mają własnej hali, pracowników gminy w większości narzekających na zarobki i traktowanie .To wszystko można nazwać Gmina Lubań XXI wieku.Brawo ciemnogrodanie!!!!. Weźcie przykład z gminy siekierczyn !!!!.Tam kanalizacja jest od lat !!!!!. Pisarzowice tak faworyzowana wieś !!!!Co tu mamy orlik??? To nie zasługa wójta (orliki są wszędzie nawet na Wesolowce) W szambie się taplacie i mówicie że jest *** .Jak o taką gminę wam chodzi to brawo.!!!!I dalej myślicie że coś się zmieni przez pięć lat?? Przez osiem lat ów duet wielkie gówno zrobili dla gminy.A wy tu się podniecacie!!!Czym????.Radni którzy żeby się nie narazić szefowi wstrzymywali się od głosu ) .O przyzwoleniu na libację już nie wspomnę i dzielenie między sobą jedzenia które pokryjomu chowali po imprezach.Tyle mamy rodzin biednych, im oddać można było.!!!!!.Wstyd!!!.
Gucio
Gucio 12.11.2018, 08:27
Pytanie dlaczego Gmina Siekierczyn jest tak super rozbudowana . Podaki naliczane z najwyższej półki !
Podatki
Podatki 12.11.2018, 22:06
* Hercuń zawsze twierdził, że mamy takie same podatki jak w Siekierczynie.
* Admin. Gwiazdką oznaczamy posty pisane z powtarzającego się nr IP podpisywane różnymi nickami
???
??? 12.11.2018, 17:54
Coś za coś.To co lepsze w gównie się taplać???
Do pracowników gminy
Do pracowników gminy 10.11.2018, 15:48
Jak wy teraz tym petentom w gminie w oczy spojrzycie.Przeciez wchodząc tam to się od razu ze śmiechu wyć chce?????.To co wypisujcie na tym forum to jedna wielka żenada!!!. Przecież cały powiat się śmieje jakich mamy nieudacznikiw w tej gminie;!!! Wykorzystywanych psychicznie i mało zarabiających.Stado baranów nic więcej.Skonczcie już z tym..
??
?? 10.11.2018, 22:39
Prawda.Takie sprawy załatwiajcie u siebie w gminie z szefem a nie na cały powiat bzdury bez pokrycia oparte na domysłach u fantazjach.Jezeli coś jest na rzeczy to do prokuratury z tym
Ja
Ja 9.11.2018, 22:28
Może już starczy komentarzy na tym forum. Już po wyborach, czas odpocząć i zacząć nowy rozdział. Jeżdżenie po Kandydatach do Wyborów robi się niesmaczne a zarazem niebezpieczne. Panie Tomku, niech Pan już zablokuje możliwość komentowania. Starczy tego plucia jadem. Człowiek niezależnie jaki by był jest nadal człowiekiem. A tych co ponieśli porażkę proszę o pochylenie się nad sobą, więcej pokory i pogodzenie się z porażką, może za 5 lat się uda.
Ludz
Ludz 10.11.2018, 19:15
ale czemu? właśnie teraz możemy zobaczyć co to za ludzie z tych ludi ;)
Vento
Vento 10.11.2018, 15:11
Nie ma sie co smarkac radna Janczak
Wyborca
Wyborca 10.11.2018, 14:21
Do Ja. A dlaczego starczy? Tu są bardzo merytoryczne wypowiedzi. Przy okazji niektórzy radni się dowiedzą prawdy. I może trochę pokory w nich wystąpi. Oby.. Choć u nas radna Janczak nie ma żadnych szans. Za dużo nakrecila. Najważniejsze to móc sobie spojrzeć w lustro
Mieszkaniec R.S
Mieszkaniec R.S 9.11.2018, 19:22
Ponoć A.S już nie jest pracownikiem UG.
Wyborca
Wyborca 10.11.2018, 14:24
A to nowość. Pewnie wójt się wypowie
do mieszkanca
do mieszkanca 10.11.2018, 14:10
a co nie dała jeszcze na swoim profilu zadnego powiadomienia ...to chyba jest pracownikiem ...bo jak została zdergadowana z zastepcy to dała ...ogłoszenie ...głównie z udostepnionym pismem ...
Ale
Ale 10.11.2018, 22:47
Coś mi się zdaje że będą powiadamiania i to ciekawe
Drogowiec
Drogowiec 9.11.2018, 17:53
Wczoraj patrzę przez okno i widzę, a tu po drodze z kółkiem do mierzenia odległości lata nasz pan i udaje głupa rozglądając się czy ktoś patrzy czy nie. Jakby była kapliczka, to by pewnie przy niej przyklęknął. Osiem lat nie mogłem się doprosić, choćby pracownika aby poprawić drogę, a teraz jak brakło poparcia to przyleciał i się kłania. Wstyd, aby przywódca sam latał, czyżby już wszyscy pracownicy odmówili współpracy? W tym momencie tu już jego łaska nie będzie potrzebna do naprawy drogi. Tfu co za obłuda. Typowe metody czerwonych pająków.
NIE DROGOWIEC
NIE DROGOWIEC 11.11.2018, 11:36
MONITORING WIEJSKI DZIAŁA BEZ ZARZUTÓW ..NA STRAŻY DZIEŃ I NOC ..CIEKAWE CO JESZCZE TE MOHERY WIDZIELI ..CZEKAMY NA NASTEPNE HITY W JEGO-JEJ WYKONANIU
hej Drogowiec
hej Drogowiec 10.11.2018, 14:29
jak nie chcesz tej drogi to napisz odwołanie inni sie ucieszą jak zamiast tobie zrobia komus innemu ! a co do poparcia to chyba miał bo wygrał wybory ...a ze sam przywodca daje przykład ze moze tez pomuc sam to sie ceni nie kazdego stac na takie poswiecenie .. inny by sie wstydził a tu widac chłop ze wsi ...i on nie musi sie komus juz kłaniac wystarczy ze mówi Dzien dobry ...
Drogowcu wiecej optymizmu!!!
Drogowcu wiecej optymizmu!!! 10.11.2018, 23:06
Drogowcu twoja wypowiedz nie trzyma sie kupy. To chyba gdyby przed wyborami ten Pan (jak Go zwiesz) biegal z kolkiem i mierzyl drogę odebrano by jako lans. No ale teraz po wyborach??? Może docenisz to, ze Pan wójt nie grzeje fotela ale poznaje problemy u źródła. A przy okazji smialo patrzy ludziom w oczy i mowi dzien dobry. Pewne osoby moga sie od Niego uczyc szacunku dla drugiego czlowieka.
Dlb
Dlb 11.11.2018, 13:11
Naprawdę szacunek pokazał na nagranych sesjach
??
?? 11.11.2018, 10:56
To czemu przez osiem lat tak nie biegał????. Czyżby pani Aneta zabroniła??????
lila
lila 12.11.2018, 15:41
bo przez 8 lat Anetka ganiała a drogi podlegały do niej to ile wam ich zrobiła ??? pochwalcie sie ...
??
?? 12.11.2018, 17:57
W Henrykowie ????
żaba
żaba 9.11.2018, 17:50
Do Apel do E Lubań - nie wydaje się to błazenada - jest wolność słowa i ludzie zaczynają głośno mówić, a i jest o kim ciekawe co jeszcze my mieszkańcy gminy Lubań dowiemy się o naszej byłej Pani Wójt bo jak na razie to nie ma czym się chwalić
Rob
Rob 9.11.2018, 17:11
Dlaczego zakończyć tą błazenadę!!! W końcu ludzie zaczynają pisać jak było naprawdę - ja np. jestem ciekawy za co Pani Usyk brała pieniądze w końcu była naszym wice Wójtem i co takiego "niesamowitego" zrobiła przez tyle lat - jak na razie to wypływają same brudu z nią w roli głównej
Parodia
Parodia 10.11.2018, 15:32
To idź i się od niej dowiedz.A nie plot słuchasz.Typowe mochery.Gdzies dzwony biją ale w którym kościele????
Apel do E Lubań
Apel do E Lubań 9.11.2018, 14:09
Proszę zakończyć tą błazenadę!!!!!
Al
Al 9.11.2018, 17:14
Co komentarze nieprzychylne.?
Błazenada!!!!!!
Błazenada!!!!!! 10.11.2018, 15:35
Komentarze ???? Toż to pajacowanie!!!! Jeden lepszy od drugiego.I tacy nam władze wybierają.
Al
Al 10.11.2018, 22:59
Jeszcze gorsi sprawują pająki czerwone
Wyborca
Wyborca 9.11.2018, 17:06
A to czemu?
??
?? 9.11.2018, 08:03
A więc mam. Nadzieję że czyta to P. Aneta gdyż w kampanii wyborczej tak pani głosił wszem i wobec że jest dla ludzi itp ale dlaczego jak widzi Pani kogoś kogo zna odwraca Pani głowę w drugą stronę bądź idzie ślepo udając że nikogo nie widzi nadal Pani pokazuje swoją prawdziwa twarz a jednocześnie idzie za ty to że w ta cala kampania to jedno wielkie kłamstwo było. Zero życzliwości ... Nawet ciężko odpowiedzieć dzień dobry.... Cała Aneta Usyk...
Dzień Dobry
Dzień Dobry 9.11.2018, 09:16
Podaj się z imienia i nazwiska, żeby Pani Aneta wiedziała komu odpowiedzieć i komu ma się kłaniać. Całą kampanię opierałeś na nie odpowiadaniu dzień dobry, to świadczy że nie miałeś nic innego do zarzucenia Pani Anecie. Jak szczur chowasz się za nikiem i opluwasz ludzi niesłusznie. Jesteś bardzo niskich lotów, jak negatywnie oceniasz program Pani Anety (nie wiem czy w ogóle go znasz i czy go zrozumiałeś ), bo nie nie odpowiedziała dla księciunia dzień dobry. Jakby kłamała, to wasz wódz mógł skarżyć w trybie wyborczym, ale siedział jak mysz pod miotłą w obawie żeby nie wyszło jeszcze więcej rewelacji. Skończy z tym dzień dobry i weź się do roboty. Życzliwością i kulturą wykazał się twój przywódca podczas sesji kiedy ustalano mu wynagrodzenie. Jeszcze trochę to skoczyłby do gardła Przewodniczącej. jego kultura pokazana była jak rzucał papierami i wychodził obrażony jak dziecko . Wszystko jest nagrane. Podaj chociaż jeden taki przykład ze strony Pani Anety, a nie kłamliwe oszczerstwa.
dodziendobry
dodziendobry 9.11.2018, 19:11
kogos wyżej pojezdzasz a sama co robisz !!???Jak szczur chowasz się za nikiem i opluwasz ludzi niesłusznie. Jesteś bardzo niskich lotów, haha oj cos mi sie zdaje ze PANIA ANETKE COS RUSZYŁO ..Arogancja Chamstwo nie popłaca ...
Dlb
Dlb 10.11.2018, 18:22
Ruszyło to twoje hamstwo Gosiu
Ale
Ale 9.11.2018, 17:16
Znamy tego szczura!
Patriota ??
Patriota ?? 8.11.2018, 21:01
.100 lat niepodległej Polski a wy jak najwięksi wrogowie mało się nie pozabijacie.W imię czego???. Ludzie cieszmy się z tego co mamy .Mamy piękny kraj za który nasi dziadkowie krew przelali!!!. Przecież jak oni to widzą to się w grobach przewracają.Czy naprawdę trzeba wojny ,głodu i biedy żeby Polak z Polakiem żyli jak bracia i się szanowali.?????.I nie ważne kto wygrał , ważne aby był Wójtem nas wszystkich . Uszanujmy wybór ludu.Zamiast się klucic wezmy swoje rodziny ,dzieci i idźmy na cmentarz i zapalmy znicz na grobach żołnierzy którzy polegli za naszą wolność". Dajmy przykład prawdziwej miłości i patriotyzmu naszym dzieciom.Od kogo mają brać przykład??? Od rodziców którzy sieją nienawiść wobec drugiego człowieka!!! Nie wiem czy Bóg się tak cieszył tworzac świat jak nasi dziadkowie się cieszyli odzyskując niepodległość. Uszanujmy to i przestanmy się kłócić.
Prawdziwy patriota
Prawdziwy patriota 8.11.2018, 23:13
Masz w zupełności rację, że obchodzimy 100-lecie niepodległej Polski. Właśnie widzę, jak jest zorganizowana u nas. Co tam 100 lat niepodległej przy dniu chłopa lub Henrykach i na pewno nasi dziadkowie, co walczyli o nasz kraj, przewracają się w grobach jak widzą, że na czele stoi czerwony towarzysz.
Wyborca
Wyborca 8.11.2018, 15:56
Powodzenia p. Wójcie. Mam nadzieje, ze wszyscy radni zjednocza sie do wspolnej pracy na rzecz mieszkancow i gminy. Bo to o dobro ludzi sie rozchodzi. Schowac zale i animozje. Moze za wyjatkiem radnej Koscoelnika Dolnego M. Janczak. Ta to mącispokoj. I mieszkancy wsi ktorzy nie glosowali na p. Usyk nie zycza sobie by radna Janczak udzielala poparcia p.Usyk ze strony facebok Solectwo Koscielniki Dolne. Niech sobie ta pani popiera kogo chce ale ze swojego prywatnego konta na facebok. To konto soleckie a nie prywatny folwark p. Janczak
Al
Al 9.11.2018, 17:27
Zjednoczoną się do wspólnej pracy na rzecz Pisarzowic i Henrykowa zapomnijcie !
Kasia
Kasia 8.11.2018, 23:07
A ja pani Malgosi duzo sukcesow w swojej opozycji trzymajcie sie razem wierzymy w Was bo te oczernianie pani Anety oni sie chyba boja cos w tym jest Wszyscy razem to sila i to duza
Wyborca
Wyborca 9.11.2018, 10:29
A ja w żadnym wypadku nie życze radnejJanczak sukcesów bo ta pani nie patrzy na sołectwo tylko na siebie. Jak patrze jak ona się kłócila w radzie to to jest jej sukces. I ja takich sukcesów nie chce..Oby za 5 lat już nie przeszla do rady i uwolniła nas od siebie. Na szczęście jej poparcie mocno spadlo i niech ktos inny z Kościelnikow D. wejdzie, kto będzie dbał o wioske. Cztery lata wójta popierala, raczke podnosiła za planami budżetowymi a na sam koniec wielki dym robiła że wójt zły. To jest normalne czy jak?? No i kloci się z radnymi szczególnie z wiosek najbliżej Kościelnikow
Al
Al 8.11.2018, 19:55
A ja nie życzę sobie promocji i poparcia na fb sołectwa Jałowiec gdzie radny Szydlak promuje Hercunia.
Wyborcy
Wyborcy 9.11.2018, 20:42
A ja uważam że pani Jańczak powinna być z wójtem jest 3 kadencje wie jak wójt pracuje c taki zły. Powinna stanąć za nim i być z nim mimo ze startpwała od innej osoby. Co to da walka i robienie na złość pani Aneta pisała Dobro Gminy Dobro mieszkańców
Wyborca
Wyborca 10.11.2018, 15:39
Walka czy robienie na złość czy się zda czy nie zda to to już radna Janczak chyba wie najlepiej. Chyba. Bo po jej zachowaniu w trakcie wyborow i przed to ja powatpiewam, czy ona wie co robi. Mleko się wylalo. Na szczęście w tej radzie są inni mądrzy radni i Pan Wójt też i oni będą wiedzieć co robić. Najlepiej bez klotliwej radnej Janczak żeby nie zaszkodziła
Kasia
Kasia 8.11.2018, 23:09
Wlasnie a beszczellny
Eh
Eh 8.11.2018, 22:21
A takiej syrony sołectwa nie ma
Zainteresowany
Zainteresowany 8.11.2018, 22:13
A ja tam zadnego poparcia nie widziałem
Wyborca
Wyborca 9.11.2018, 11:36
Niewidomy czy niepismienny?
Kler
Kler 8.11.2018, 22:11
Ja tam nie widziałem promocji ani poparcia lecz udostepnione artykuły ze strony e.lubań do poczytania a to róznica
Wyborca
Wyborca 9.11.2018, 11:38
Do Kler też niewidomy czy niepismienny?
Kierowca
Kierowca 7.11.2018, 23:11
No i sprawdziło się. Autobus szkolny nie przeszedł podstawowych badań technicznych. Czym Ty k.......wa wozisz nasze dzieci. Buduj halę za 7 mln.
Rodzic
Rodzic 8.11.2018, 22:25
Nie czym ,tylko kto wozi nasze dzieci ,tym prosze sie zainteresowac . Prokuratura nie oklamie .
oj kierowca
oj kierowca 8.11.2018, 17:25
w Autobusie sa bezpieczniejsze jezdza bez stresu i nikt nie bije kierowcy ..a w busie nie dosc ze stres to leja kierowce hihihi
DOKIEROWCA
DOKIEROWCA 8.11.2018, 14:59
HALA TEŻ Dla dzieci !!!!!..Autobus wozi !!!! nic nie jest wieczne czasem cos sie psuje ..moze bedą bardziej bezpieczne w Autobusie niż w busie panie kierowco ha ha
Rodzic
Rodzic 8.11.2018, 12:48
Chyba ktoś tu ma błędne informacje bądź chce zasiadz zamęt wśród ludzi... Dzieci nadal jeżdżą tym autobusem i gdyby nie przeszedł daban technicznych to logiczne jest ze nie mógłby dziś wieść dzieci i być dopuszczony do poruszania się w ruchu drogowym gdyż byłby zagrożeniem dla dzieci przeworzonych... Możecie tutaj wylewac swój jad na Wójta gminy... Nic to już wam nie da... Zostaje się z tym pogodzić... No. Jak widać nie każdy ma tyle szczęścia by się urodzić tak zajefajny jak Nasz Wójt Zbigniew Hercun. POZDROWIENIA DLA PANA WÓJTA ???
Panie Wójcie zrób pan porządki w tej gminie!!!!!
Panie Wójcie zrób pan porządki w tej gminie!!!!! 7.11.2018, 22:15
I to mnie utwierdziło w przekonaniu że w naszej gminie pracują same M***y.Golym okiem widać kto pisze te pierdy.Poczytajcie to co wypisujcie jeden z drugim.Przeciez to o pomstę do nieba woła.Sami prawnicy adwokaci i wróżki się znaleźli .A jak przyjdzie w prokuraturze zeznawać to się w gacie p****e i zaczniecie głupoty gadać,że was na kopach z tamtad wywalą !!!!.I wy podwyżki chcecie???? Za co ?????.za głupotę?????.Za robotę się weźcie.Wspolczuje wójtowi z takimi pracować.Nie dziwię się że z wami nie wytrzymywali!!!!I ja podatki place na to !!!!!! Nie wierzę ???.
Z....
Z.... 8.11.2018, 12:52
Co wy z tymi podatkami... Jak nie chcecie to nie placcie ... Od i po problemie... Dajcie imigranta...... Kuźwa każdy płaci podatki ja też i co mam tu wylewac gorzkie żale....
Grażyna
Grażyna 7.11.2018, 14:35
Czytając te bzdurne komentarze dochodzę do wniosku,że burmistrz musi zamówić czarodziejska różdżkę,żeby wszystkim niezadowolonym móc spełnić życzenia.Najlepiej na wczoraj,bo dzisiaj to juz za późno.
Korupcja
Korupcja 7.11.2018, 08:35
Sprawa z tym mobbingiem wygląda bardzo prosto. Ten stary komunista wymyślił sobie durną prowokację. Gdy zaczęły wpływać na wierzch wszystkie przekręty, o których już wcześniej pisano i są udokumentowane, to wymyślił sobie wraz ze swoją świtą temat zastępczy - mobbing. W urzędzie na wszystkie zadania są dokumenty i każde naruszenie to jest korupcja. Myśli, że kogoś zastraszy. Zdobywając fotel w wyborach właśnie przez korupcję boi się, że go straci i próbuje wszcząć aferę, ale urząd to nie społeczny komitet od gazu i tak łatwo nie będzie. Mobbing trzeba udowodnić, a na korupcję są dokumenty. A te metody został dla swoich towarzyszy po fachu.
Ewcia
Ewcia 7.11.2018, 12:42
Oj widzę, że puściły komuś...... nerwy i nie myśli, że takie pomówienia są karalne. A tak nawiasem mówiąc osoba, która posiada wiedzę o tym, że ktoś brał łapówki i nie powiadomi organów ścigania tak samo odpowiada karnie - jest na to odpowiedni paragraf. Tak więc proszę następnym razem zastanowić się co się pisze - nikt nie jest anonimowy w sieci Panie ..............- wiemy kto.
Korupcja
Korupcja 7.11.2018, 23:07
Już normalnie telepię się ze strachu. A o procedury się nie martw. Pani.......... wiemy kto.
mobing
mobing 7.11.2018, 11:50
wystarczy zeby został zgłoszony zbiorowo a z tego co wiadomo to 90% załogi o tym wie ... a jezeli na korupcje sa dokumenty i nie zostały zgłoszone to bedzie wspólna odpowiedzialnosc ze zostało to utajnione przez osobe wiedzącą o tym ...tu juz powinna Prokuratura zacząć działać ...
Al
Al 7.11.2018, 17:13
Czy nie została zgłoszona?
do korupcji
do korupcji 7.11.2018, 10:44
no to dla Anetki dojdzie jeszcze korupcja ,,, przez 8 lat prawa reka o tym wiedziała czyli bedzie współwinna ..czyli nastepny gwóżdż sobie wbije miała na to dokumenty i je ukrywała .. oj nie dobrze nie dobrze .. ponoc wiecej robiła od wójta ..dobre i ciekawe...
Celina
Celina 7.11.2018, 07:47
Panie Surmacz dlaczego jest pełno śmieci liści na chodnikach w leśnej gówna psie nie można przejść jest pan już Burmistrzem do cholery i nie ma na kogo zwalać do roboty a nie tylko kasa znaszej gminy
Była Pracownica
Była Pracownica 6.11.2018, 23:12
To przykre czytać takie komentarze. Pani Aneta jest jaka jest,ale nigdy nic złego nie zrobiła swoim pracownikom, fakt czasami miała humory jak każdy, ale potrafiła stanąć w obronie i pomóc jak trzeba było. Nie wiem kto z Urzędników wypisuje takie brednie. Osobiście uważam, że Ci co mają dużo za uszami właśnie tak postępują. Jeśli chodzi o startowanie w Wyborach, może i prawdą jest, że za szybko podjęła taką decyzję, ale to Jej decyzja i nikt nie ma prawa tego negować. Może prawdą jest, to że karma wraca, ja osobiście uważam, że Pani Aneta nie jest złą osobą, może się w jakimś momencie zagubiła, może stanowisko jakie obejmowała trochę Ją przerosło i stąd wiele niedomówień. Ale to też człowiek, który ma uczucia, skrywaną empatię, niedostępną na pokaz publiczny. Może ktoś źle Nią kierował, znajomi, rodzina, otoczenie ? A że miała twardą rękę to każdy wie. Który Szew by sobie pozwolił na tak zwany "Folwark". Reasumując moje wywody, uważam, iż opinie o mobbingu są nie słusznie wyciągnięte i rozpowszechniane. Pochylcie się nad sobą i spójrzcie dookoła siebie czy rzeczywiście każdy z pracowników jest tak idealny i skrzywdzony. Jeśli chodzi o Pana Zbigniewa, to jest dobrym pracodawcą i Włodarzem. bardzo dużo zrobił dla Gminy razem z Panią Anetą i pracownikami. Dlatego nie stoję po żadnej stronie. Uważam, że przez te 8 lat zespół był dobry. Na koniec pragnę złożyć podziękowania i życzenia, aby kolejne lata były jeszcze lepsze, i aby w końcu zapanowała szczerość i prawda. Szanujcie się nawzajem, bo szkoda życia i zdrowia na takie walki. Pozdrawiam wszystkich Pracowników Urzędu Gminy Lubań.
Vento
Vento 12.11.2018, 21:48
Do Była Pracownica
Bardzo ciekawy wywod. Sxkoda ze koniec wywodu obalil jego prawdziwosc. A konkretnie aby w koncu zapanowala szczerosc i prawda. W koncu?? Skoro tej szczerosci i prawdy nie bylo to jak moglo byc dobrze??? Prxrz te 8 lat??
Kasia
Kasia 7.11.2018, 08:19
Noi madrego slowa milo poczytac były wybory juz po czas do pracy a nie oczerniac sie
Radny
Radny 6.11.2018, 22:50
Posada zastępcy wójta czy burmistrza nie jest bezpieczna z punktu widzenia zachowania ciągłości pracy w urzedzie. Jest to stanowisko zagrożone "politycznie". Z reguły nowy wójt pozbywa się zastępcy poprzednika powierzając tę funkcję zaufanej osobie.Czasami roztanie z urzędem trochę trwa tak jak to było np. z Panem Zjawinem ale jest wykonalne. Wypowiedzenie, odprawa, zwolniony może jeszcze przeciągnąć okres zwolnieniem lekarskim ale nie ma większego znaczenia.Trudniej zwolnić nauczyciela niż urzędnika.Jeżeli Wójt będzie chciał się rozstać z pracownikiem to znajdzie sposób i w majestacie prawa zakończy współpracę.
Ale to nie jest myslę jego głównym problemem. Nie wiadomo jaką postawę zajmą radni. Czy to będą kolejne miesiące żenujących gierek i przepychanek rodem z sali sejmowej. Mam nadzieję, że radni wiedzą po co zostali przez nas wybrani i całą energię będą przeznaczali na pracę na rzecz gminy a nie na bezsensowne rozgrywki polityczne ( czytaj: opozycja przeciw wójtowi). Jeżeli są innego zdania powinni startować na posła i politykować na Wiejskiej.Oczywiście nie o to chodzi aby w całej rozciągłości popierać wójta ale o rzeczową dyskusję, spieranie się, dokonywanie trudnych wyborów tak aby gmina się rozwijała. Radni pracują w komisjach mają ważny istrument kontrolujący wójta jakim jest komisja rewizyjna. Naprawdę jest gdzie się wykazać i spalać energię.
Zastanawiam się jaki kierunek obierze Wójt. Czy to będzie jego ostatnia kadencja czy powalczy o reeleksje. Jeżeli myśli o końcu kariery to może będzie chciał zapisać się w pamięci mieszkańców jako ten wspaniały gospodarz ( podobnie jak prezydenci USA w drugiej i ostatniej kadencji) np wspaniałomysle dopieszczając mniejsze wsie w inwestycje mając gdzieś wybory.
Władza uzależnia a nasz Wójt lubi być w centrum uwagi to może powalczy o jeszcze jedną kadencję. Ale musi przemyśleć strategię.Może jak proponuje Gimbal pojeżdzić na rowerze zatrzymać się przy zagrodzie, pogadać z gospodarzem o pogodzie , poznać problemy oddolnie i tanim kosztem je szybko rozwiązać.
Czas pokaże.Zobaczymy.Jestem bardzo ciekawy.
I co????
I co???? 7.11.2018, 22:31
Zjawin zostanie zastępcą wójta.A za dwa lata wojtem.Wspomnicie moje słowa...???
Hera
Hera 6.11.2018, 15:31
Art. 94 kodeksu pracy ------MOBBING p. Aneto bedzie ostatecznym powodem pani druzgoczacej kleski .
Al
Al 6.11.2018, 23:31
Przekręty Pana
Karolina
Karolina 6.11.2018, 22:06
I co jeszcze a gwałtow nie robila ludzie ludzie czy wy myslicie czy wam sie nudzi wy czegos sie obawiaci juz tyle po wyborach a wy temat drązycie wygral lepszy ipo temacie wam jakas ńienawisc rozum odjela zazdrosc czy co
Hera
Hera 6.11.2018, 15:18
Noooòoooo! Bajki "O rybaku i zlotej rybce " to pani nie przeczytala do konca dlatego rozbite koryto juz czeka .Nie starczylo to co bylo ?

Pozostałe