Transmisja z nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Leśnej

  • 11.09.2018, 08:47 (aktualizacja 11.09.2018, 23:59)
  • red.
Transmisja z nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Leśnej eLuban.pl

Podziel się:

Oceń:

Zapraszamy Państwa do obejrzenia i wysłuchania obrad LII nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Leśnej.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
3. Zatwierdzenie porządku obrad.
4. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy na okres 20 lat oraz odstąpienia od przetargowego trybu zawarcia umowy dzierżawy nieruchomości gruntowych stanowiących własność Gminy Leśna lub będących w użytkowaniu wieczystym Gminy Leśna /projekt 374/18/
5. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie na rok 2018 /projekt 375/18/
6. Zamknięcie obrad.

red.

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec
Mieszkaniec 13.09.2018, 23:34
Po prostu Gmina Lesna nie ma gospodarza.
Wstyd to mało powiedziane.
Kto to jest ta Pijanowska.? DNO.
Markiewicz sie pojawił w jakim celu, i tak gmina go nie interesuje, nawet nie ma pojęcia gdzie jest.
Marczynski to katastrofa, żenada.
Pamiętam jak Markiewicz Pijanowska Hejda Marczynski cztery lata temu strasznie narzekali na Surowca.
Teraz możecie porównac 4 lata Surowca, a tych którzy tak narzekali.
Większosc tych pseudo radnych powinnismy, też teraz zmienic
Gość2
Gość2 15.09.2018, 15:27
Piszesz jak DNO i to od spodu . Kto jest dla Ciebie wzorcem ?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 16.09.2018, 11:57
Wiem że prawda boli.
Nie napinaj się tak, bo pracą, wiedzą to te barany Surowcowi do pięt nie dorastają.
Podejscie Surowca do ludzi mi się też nie podobało.
Pokazał wam za to Markiewicz gdzie ma was i naszą gminę, ale pieniądze nierób za darmo bierze.
I chciałbym żebysmy w tych wyborach wybrali na burmistrza kogos kto ma pojęcie, o zarządzaniu.
Fałsz,obłudę,klepanie mieszkancòw gminy po barkach i fałszywy usmiech jak to zrobili
przed tamtymii wyborami, Markiewicz Pijanowska Smusz nie wniósł nic dobrego dla gminy.
Takiego chamstwa i arogancji to jeszcze w urzędzie nie było!!!
Uwarzsz że pisze jak DNO, ok, tylko z tą różnicą że ja to prawdziwe DNO w urzędzie ,widzę od środka.
Pozdrawiam
Gość2
Gość2 16.09.2018, 19:50
Informacja portalu nie dotyczy porównań w czasie tylko jednej konkretnej sesji . Dla mnie pani Pijanowska jest OK .
Pytam kto jest dla Ciebie wzorcem ?
mieszkanka
mieszkanka 14.09.2018, 06:47
Szkoda że grupa radnych , która do tej pory popierała wszystkie decyzje niegospodarne i pogrążające naszą gminę opamiętała się dopiero teraz na koniec kadencji SZKODA!!!!!!!!gdyby nie oni a obserwowałem co się działo na sesjach to wszystko mogło wyglądac by teraz inaczej.
Gość2
Gość2 17.09.2018, 06:27
Po co ogólniki ? Wymień te niegospodarne decyzje i uzasadnij je .
Budżet gminy jest bardzo mały . Nawet wunderwaffe z Wolimierza nie pomoże
mieszkanka
mieszkanka 17.09.2018, 14:31
A założysz się że pomoże i nawet NIKOGO NIE ZWOLI Z SYNERGII I URZĘDU JAK PEWOEN TATUŚ PEWNEGO SYNKA KAŻE MÓWIĆ WSZYSTKIM PRACOWNIKOM SYNERGII
Gość2
Gość2 17.09.2018, 18:43
Nie założę się . Uważam że to byłby dramat dla Leśnej .
Synergia nic nowego nie wniosła poza kosztami . Sama od siebie nic nie dała nowego . Poranne przewalanie kurzu to do śmiech . Gorszy niż tańce na lodzie z gwiazdami w oczach na lodowisku poprzedniej władzy .

Pozostałe