Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 20 maja 2024 00:49
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro

Praca w policji na stanowisku cywilnym

Poszukujemy kandydata na stanowisko sekretarki Zespołu Wspomagającego w KPP w Lubaniu (umowa na zastępstwo)

OGŁOSZENIE

KOMENDANT POWIATOWY POLICJI W LUBANIU

poszukuje kandydata na stanowisko

SEKRETARKI

Zespołu Wspomagającego w KPP w Lubaniu

(UMOWA NA ZASTĘPSTWO)

Warunki pracy:

praca biurowa, w pozycji siedzącej, przy komputerze powyżej połowy dobowego czasu pracy

Zakres zadań:

-Pobieranie i wprowadzanie mandatów do systemu,

-Prowadzenie terminarza spotkań komendanta,

-Przygotowywanie i obsługa organizacyjna spotkań z interesantami i gośćmi,

-Przepisywanie na komputerze pism zgodnie z poleceniem komendanta,

-Redagowanie krótkich pism i zarządzeń wewnętrznych na polecenie komendanta,

-Przekazywanie komunikatów, poleceń i ustaleń organizacyjnych zgodnie z obowiązującymi zasadami,

-Protokołowanie odpraw służbowych prowadzonych przez komendanta,

-Odbieranie i przesyłanie poczty elektronicznej (intranetowej) komendanta,

-Obsługa Elektronicznej Skrzynki podawczej na (EPS) na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP),

-Prowadzenie ewidencji pieczęci i stempli,

-Segregowanie i archiwizowanie dokumentów własnych.

Wymagania niezbędne:

- wykształcenie średnie ogólne,

- doświadczenie zawodowe: 1 rok w pracy biurowej,

- umiejętność obsługi komputera oraz edytorów tekstu i arkusza kalkulacyjnego typu „Word” i Excel”,

- umiejętność komunikowania się,

- umiejętność współpracy i pracy zespołowej,

- posiadanie obywatelstwa polskiego,

- korzystanie z pełni praw publicznych,

- nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Dokumenty i oświadczenia:

- Życiorys/CV i list motywacyjny,

- Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia,

- Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego/ stażu pracy,

- Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie obywatelstwa polskiego,

- Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych,

- Oświadczenie o nieskazaniu Prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:

- oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów realizacji procedury naboru o treści: Niniejszym, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Komendanta Powiatowego Policji w Lubaniu, moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procedury naboru na stanowisko sekretarki Zespołu Wspomagającego. Oświadczenie należy opatrzyć własnoręcznym podpisem.

Termin i miejsce składania dokumentów:

-Dokumenty należy złożyć do: 29.10.2018r.

-Decyduje data wpływu oferty do urzędu,

-Miejsce składania dokumentów:

Komenda Powiatowa Policji w Lubaniu ul. Sikorskiego 4, 59-800 Lubań

Dane osobowe – klauzula informacyjna:

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane osobowe dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych oraz zgody na ich przetwarzanie udział kandydata w naborze na w/w stanowisko nie będzie możliwy, a dokumenty będą zwracane/odsyłane kandydatowi. Administratorem danych osobowych jest Komendant Powiatowy Policji w Lubaniu ul. Sikorskiego 4, 59-800 Lubań. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy jest pod adresem e-mail: [email protected]. Dane osobowe będą przechowywane, przetwarzane przez okres trwania naboru oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie archiwizacji i brakowania. Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, sprostowania danych osobowych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, przenoszenia danych. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez przesłanie stosownej informacji na adres poczty elektronicznej: [email protected]. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu naboru. Podstawa prawna: pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1

Inne informacje:

- Umowa o pracę na zastępstwo,

- Wymiar etatu: 1 etat,

- Wysokość proponowanego wynagrodzenia zasadniczego: 1891,91 brutto, premia regulaminowa 17,92 % i procentowy dodatek za staż pracy,

- Kandydaci/kandydatki, którzy spełniają wymogi formalne określone w ogłoszeniu zostaną poinformowani telefoniczne o terminie i miejscu przeprowadzenia kolejnych etapów naboru oraz o stosowanych technikach selekcji,

- Dodatkowe informacje na temat stanowiska można uzyskać pod nr tel. 75 722 9092,

- Oferty kandydatów i kandydatek, którzy nie zostali zatrudnieni zostaną przekazane do archiwizacji i po upływie okresu ich przechowywania komisyjnie zniszczone,

- KPP w Lubaniu nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń o prowadzonych naborach, publikowanych w komercyjnych portalach internetowych lub innych źródłach informacji o podobnym charakterze.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Norbert 24.10.2018 21:50
Panie komendancie skończ pan i wstydu oszczędź! Zarabiasz pan z 8 tyś że o nagrodach i dodatkach nie wspomnę a ludziom proponujesz pan takie ochłapy ?! Sam chłopie siadaj i rób za takie pieniądze ! SKANDAL !!!

Lola 24.10.2018 20:14
Dziwi mnie, ze najnizsza krajowa w płacy podstawowej nie jest zapewniona. Co na to Inspekcja Pracy?

Aneczka 25.10.2018 08:22
Jest najniższa przecież z premią.

Lola 29.10.2018 09:01
Najniższa z premią? Chyba nie zna Pani podstawowych zasad naliczania płac. Pracownikowi należy się najnizsze wynagrodzenie za wykonaną pracę. Kombinowanie z premią która musi byc Pracownikowi przyznana do kwoty 2100 świadczy tylko i wyłącznie o matactwach.

Jak żyć? 02.11.2018 09:39
Wiadomo,że to rozbòj w biały dzień,ale niestety takie są realia i premia regulaminowa zamiast być dodatkiem do pensji, jest jej składnikiem :(

ew 24.10.2018 19:33
nich wezmą sobie ukrainców od razu dostaną 1000 zł więcej dodatku

juja 24.10.2018 19:27
Panie komendancie, jaja Pan sobie robi?

Katastrofa 24.10.2018 13:46
Wysokość wynagrodzenia poniżająca. Z Mopsu co obrotniejsi tyle wyciągają.

tomo 24.10.2018 15:57
Niestety tak płacą w budżetówce. Płace zamrożone od 7 lat. Znam ludzi którzy mając wyższe wykształcenie, 20-30 letni staż pracy w administracji i więcej nie zarabiają.Wielu młodych ludzi którzy startują w konkursach do urzędów na wolne stanowisko gdzie w ogłoszeniu nigdy nie podają stawki zaszeregowania a wymagania wielkie, jak dochodzi do podpisania umowy to pięknie pracodawcy dziękują, wolą do Biedronki czy Lidla

karol 24.10.2018 16:07
W budżetówce zarabia tylko kadra kierownica, większość pracowników ma najniższą lub może 100-200 zł więcej

gość 24.10.2018 13:28
Tragiczna pensja!!! W biedronce lepiej po podstawówce płacą

Zainteresowany 24.10.2018 13:16
Proponowane wynagrodzenie zasadnicze określono na kwotę poniżej najniższej krajowej. To niezgodne z kodeksem pracy

Gta 29.10.2018 09:13
Dokładnie- podzielam opinię. Tylko Aneczka chyba podstawiona bo twierdzi inaczej.

szok 24.10.2018 13:12
8 godzin dziennie. wynagrodzenie 1891,91 zł BRUTTO!!!!!

MOrena 24.10.2018 11:08
Zarobki to jakiś żart przez duże Ż. Ile teraz zarabia policjant, taki zwykły?

aba 24.10.2018 15:58
Niewiele więcej

ja 24.10.2018 10:47
Zarobki szokujące i poniżąjące

zszokowany 24.10.2018 09:42
- Wymiar etatu: 1 etat, - Wysokość proponowanego wynagrodzenia zasadniczego: 1891,91 brutto, premia regulaminowa 17,92 % i procentowy dodatek za staż pracy

Aneczka 24.10.2018 13:13
Czyli najniższe, bo od stycznia minimalna w górę.

Dno 24.10.2018 13:54
Ta płaca to kpina a odpowiedzialność ogromna ! Niech sobie komendant sam za takie ochłapy robi !!!

Roman 24.10.2018 09:12
Ile płacą ? Jeszcze niedawno ludzie się zabijali żeby tam robić a teraz muszą się ogłaszać i prosić ! A może komendancik nieznośny i pracownicy mu uciekają ?! Policja zaczyna schodzić całkiem na psy !!!

ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
KOMENTARZE
ReklamaPowiat Lubań