Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Meczu nie było

W sobotę seniorzy Łużyc mieli podejmować Hutnik Pieńsk. Do spotkania jednak nie doszło.
Meczu nie było
Archiwum eLuban.pl

Autor: eLuban.pl

Drużyna z Pieńska nie przyjechała na spotkanie. Po kwadransie arbiter odgwizdał na korzyść gospodarzy walkower. Tym sposobem zespół trenera Rafała Wichowskiego zainkasował trzy punkty w najłatwiejszy z możliwych sposobów.
W kolejnym meczu Łużyce zagrają w Zgorzelcu z tamtejszą Nysą. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę. Początek godzina 15.

Wyniki 10. kolejki

Piast Bolków - Woskar Szklarska Poręba 0-1
Piast Wykroty - GKS Warta Bolesławiecka 3-1
Lotnik Jeżów Sudecki - Granica Bogatynia 4-0
Pogoń Świerzawa - Nysa Zgorzelec 0-1
Włókniarz Leśna - Stella Lubomierz 0-0
Chrobry Nowogrodziec - Gryf Gryfów Śląski 0-0
Cosmos Radzimów - Olimpia Kamienna Góra 6-0
Łużyce Lubań - Hutnik Pieńsk 3-0 vo, goście nie dojechali

1.

Lotnik Jeżów Sudecki

10 25 24:7
2.

Gryf Gryfów Śl.

10 21 18:4
3.

Włókniarz Leśna

10 21 18:6
4.

GKS Warta Bolesławiecka

10 19 19:14
5.

Nysa Zgorzelec

10 18 24:12
6.

Cosmos Radzimów

10 16 20:16
7.

Stella Lubomierz

10 16 16:13
8.

Piast Wykroty

10 14 22:17
9.

Woskar Szklarska Poręba

10 14 11:12
10.

Granica Bogatynia

10 14 10:11
11.

Łużyce Lubań

10 13 13:15
12.

Chrobry Nowogrodziec

10 9 10:23
13.

Pogoń Świerzawa

10 7 7:14
14.

Hutnik Pieńsk

10 7 11:27
15.

Piast Bolków

10 6 9:20
16.

Olimpia Kamienna Góra

10 4 7:26


Następna kolejka (20.10 – wszystkie mecze o godzinie 15): Zgorzelec – Lubań, Bogatynia – Nowogrodziec, Lubomierz – Bolków, Kamienna Góra – Świerzawa, Warta Bolesławiecka – Radzimów, Pieńsk – Jeżów Sudecki, Gryfów Śl. – Leśna, Szklarska Poręba – Wykroty.

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Zajęcia korekcyjne
Rolki
owd
Wystawa Magdalenki
Szkrab
noc muzeów
LAWA
Koncert plenerowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: XyzTreść komentarza: Jak zagłosują na rafałka albo drugiego z popisu, na mentzena, to już dawno jesteśmy sprzedani... Taka prawda..Data dodania komentarza: 30.04.2025, 13:29Źródło komentarza: Wybory 2025. Na kogo zagłosują młodzi? I czy w ogóle chcą iść na wybory?Autor komentarza: Gryf IzerskiTreść komentarza: Pijemy coli coli , Glin I inne dodatki w wodzie pitnej. Rolek nas truł latami i Edzia robi to samo. Złotówki nie wydała na poprawę jakości wody pitnej przez ro swojego urzedowania . Pani burmistrz nie informuje nas o niezdatnosci wody pitnej do spożycia. I to jest jej największe przewinienie. Może eluban zapyta w lubańskim sanepidzie o tegoroczne mandaty dla gminy ? To jest temat , o którym warto napisać .Data dodania komentarza: 30.04.2025, 13:21Źródło komentarza: Mieszkańcy zdecydują o przyszłości burmistrz. Referendum 15 czerwcaAutor komentarza: Masz duże mieszkanieTreść komentarza: Czy to prawda, że trzaskająca radna Marlena ma zamiar wziąść pod swój dach migrantów i innych inżynierów, których jej kandydat w ramach solidarności z UE wprowadzi masowo do Polski?Data dodania komentarza: 30.04.2025, 13:03Źródło komentarza: W Lubaniu drożej, bo krócej. W Zgorzelcu kwadrans za darmoAutor komentarza: SłowianieTreść komentarza: Może dość ogłupiania ludzi my mamy oczy uszy i widzimy co się dzieje w Polsce i w Europie.STOP umowie merkosur niszczącej nasze rolnictwo, STOP zielonej propagandzie, STOP imigrantom obcych kulturowo wwożonym przez niemcow do Polski, STOP ośrodkom dla imigrantów obcych kulturowo. STOP przyzwoleniu mordowania nienarodzonych dzieci.Data dodania komentarza: 30.04.2025, 12:54Źródło komentarza: Mieszkańcy zdecydują o przyszłości burmistrz. Referendum 15 czerwca
ReklamaPowiat Lubań
Reklama