Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna
Reklama

Uwaga, kłusownik!

Wody będące pod opieką Polskiego Związku Wędkarskiego w powiecie lubańskim niestety nie są wolne od kłusownictwa. Dowodem na to jest odkrycie, którego w piątek 17 kwietnia, dokonali strażnicy Społecznej Straży Rybackiej powiatu lubańskiego.
Uwaga, kłusownik!

Nad Zbiornikiem Leśniańskim strażnicy zauważyli znajdujące się w wodzie butelki. Ich układ wydał się im podejrzany o czym poinformowana została Państwowa Straż Rybacka. Po wspólnej długotrwałej obserwacji podjęta została decyzja o sprawdzeniu w/w butelek. Okazało się, że były one ze sobą połączone blisko 200m sznurem, do którego było przywiązanych kilkadziesiąt haczyków z żywcem. Na szczęście żaden drapieżnik będący pod ochroną nie dał się skusić na zastawioną pułapkę.

Wędkarzu! Jeśli zauważysz podejrzane przedmioty znajdujące się w wodzie, nie bądź obojętny i poinformuj o tym fakcie odpowiednie służby. Wystarczy zadzwonić pod numer 112 lub 696085641. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Czytelnik 21.04.2015 12:40
Dodam do tego, że aby rozstawić coś takiego, to potrzeba łodzi, ale władze okręgu dzielnie zakazały połowu z łodzi a członkowie zarządu między innymi z Lubania i z Leśnej dzielnie to przyklepali bo przecież własnego zdania nie mają , chcieli chronić rybki a ułatwili żer dla kłusoli. Tak to działa.

Czytelnik 21.04.2015 12:36
HaHa słuszna uwaga , strażnicy to się tylko wożą i delegacje piszą na kilometry.O sieciach od dawna się mówi , a gorący obiadek i tęgie brzuchy nie pozwoliły wyczekiwać na właścicieli siatki :)

gosc1 20.04.2015 15:26
Nie strażnicy zauważyli , tylko wędkarze , którzy łowili w pobliżu ryby i powiadomili strażników!!

ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Izerbejdżan
amcarowe taxi
zbiórka
Poradnia
powstanie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ściemaTreść komentarza: Tam od zawsze w wyniku "awarii" LPWiK lecą ścieki. Kolejna ściema.Data dodania komentarza: 25.07.2025, 21:04Źródło komentarza: Ścieki w Siekierce. Dzięki interwencji mieszkańców i miejskich służb szybko usunięto wyciekAutor komentarza: KoleżankaTreść komentarza: Pani Jola na prezesa wodociągów, Dino dorzuci do wypłaty i będzie taniejData dodania komentarza: 25.07.2025, 20:05Źródło komentarza: Jawność w praktyce. Ile zarobili prezesi miejskich spółek?Autor komentarza: Kate_chetkaTreść komentarza: Kiedy biorą miliardy ze Skarbu Państwa to księża okazują się być Polakami i obywatelami Polski, ale gdy trzeba ponieść karę za przestępstwa, w szczególności na tle seksualnym i malwersacje finansowe, to nagle okazuje się, że są obywatelami Watykanu i stoją ponad prawem... Uwolnijmy dzieci od tej obłudnej spowiedzi – przecież mają mniej na sumieniu od tych co ich spowiadają. Kapłan-pedofil odprawiający mszę i dokonujący w ramach tego szamaństwa mistycznej przemiany wafelka w ciało i krew Jezusa zwanego Chrystusem to największa kpina z religii i gwarantuję, że żaden ateista i antyklerykał nie podważa istoty wiary tak mocno jak właśnie ten często zwany „wielebnym” - kapłan-pedofil.Data dodania komentarza: 25.07.2025, 19:40Źródło komentarza: Diecezja ma zapłacić blisko milion złotych skrzywdzonym przez pedofila z RuszowaAutor komentarza: DonOrbanoTreść komentarza: Szkoła nie odpowiada, nie odpowiada też każda inna instytucja jeżeli nie ukrywa dewianta. W przypadku księży seksualnych zboczeńców najczęściej do kurii docierają sygnały, nawet poufne i wówczas taki jest ukrywany poprzez przenoszenie do innej parafii w kraju lub nawet za granicę. Dlatego we wszystkich przypadkach orzekania wysokich kar pieniężnych obciążających kurie (diecezje) udowodniono że wcześniej sygnały o dewiacji były. Podobnie w przypadku wielebnego Piotra Mianowskiego z Ruszowa - na poprzednich parafiach praktykował swoje dewiacje. Kilka przypadków prokurator umorzył wobec przedawnienia. "Niepodobna by nie przyszły zgorszenia. Jednakże biada temu, przez kogo przychodzą! Korzystniej byłoby dla niego, gdyby mu zawieszono kamień młyński u szyi i wrzucono go do morza, niż żeby zgorszył jednego z tych małych " Łukasz 17.1-2Data dodania komentarza: 25.07.2025, 19:34Źródło komentarza: Diecezja ma zapłacić blisko milion złotych skrzywdzonym przez pedofila z Ruszowa
ReklamaPowiat Lubań
Reklama