Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama

Turniej Gromad Zuchowych

       11. Gromada Zuchowa „Wesołe Smerfety” z Platerówki brała udział w pilotażowej edycji „Turnieju Gromad Zuchowych”. Jest to wieloletnia propozycja programowa GK ZHP. Nasza gromada zaliczyła przewidziane dwa etapy zmagań: zimowy i wiosenny. Końcowy wynik turnieju bardzo nas ucieszył, w klasyfikacji ogólnopolskiej - w rankingu gromad jesteśmy na 10 miejscu.
Turniej Gromad Zuchowych

       11Gromada Zuchowa „Wesołe Smerfety” z Platerówki brała udział w pilotażowej edycji „Turnieju Gromad Zuchowych”. Jest to wieloletnia propozycja programowa GK ZHP. Nasza gromada zaliczyła przewidziane dwa etapy zmagań: zimowy i wiosenny. Oceny dokonywano w oparciu o pięć poziomów trudności. Brano pod uwagę: realizację celów przyporządkowanych do zadań, zaangażowanie członków gromady, kreatywność wykonywania powiązanych zadań ze zdobywaniem sprawności, jakość dokumentacji i terminowość jej dostarczania. Wszystkie przyznane punkty były sumowane i podawane w rankingu ogólnym roku harcerskiego 2014/2015. Zadania turniejowe wynikały z 6 kierunków: harcerstwo w ruchu, aktywność społeczna, ciekawość świata, sprawność na całe życie, braterstwo, radosny patriotyzm. Na bieżąco były wysłane zdjęcia, filmy oraz następujące raporty: „Giętkim, pięknym, zdrowym być”, „Drzewo mojej rodziny”, „ Zuchy wam pokażą”, „Galeria postaci historycznych”, „Kuchenne rewolucje”, „Twórzmy coś z niczego”, „Plakatowo, kolorowo”, „Sklep”, „Origami”, „Sztuka tworzenia”, „Reklamowanie gromady”, „Zbiórka rzeczy”, „Nakrętki do worka”, „Plakat to podstawa”. Końcowy wynik turnieju bardzo nas ucieszył, w klasyfikacji ogólnopolskiej - w rankingu gromad jesteśmy na 10 miejscu. To ogromne osiągnięcie, tym bardziej, że zapisanych gromad biorących udział w turnieju było aż 197. Wyłoniono również najlepsze gromady w poszczególnych chorągwiach. W Chorągwi Dolnośląskiej zajęliśmy II miejsce. Jesteśmy jedyną gromadą, która reprezentowała Hufiec ZHP w Lubaniu. Cieszymy się z sukcesów, ciężka praca przyniosła wspaniałe rezultaty.                                     

 11 GZ „Wesołe Smerfety” z Platerówki i phm. Ewa Bobko


Turniej Gromad Zuchowych

Turniej Gromad Zuchowych

Turniej Gromad Zuchowych

Turniej Gromad Zuchowych

Turniej Gromad Zuchowych

Turniej Gromad Zuchowych

Turniej Gromad Zuchowych

Turniej Gromad Zuchowych

Turniej Gromad Zuchowych

Turniej Gromad Zuchowych

Turniej Gromad Zuchowych

Turniej Gromad Zuchowych

Turniej Gromad Zuchowych

Turniej Gromad Zuchowych


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Rolki
owd
Wystawa Magdalenki
Szkrab
noc muzeów
3 maj
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KorekTreść komentarza: Teraz jest krzyk że Niemcy kontrolują ale jak wizy sprzedawali na targach i imigranci po ich otrzymaniu masowo przyjeżdżali do Niemiec to było cacy. Trochę samokrytyki dlaczego Ukraińcy także wyjeżdżają z Polski do Niemiec ? Może gdyby warunki do halne były jednakowe w całej Uni europejskiej byłoby inaczej .Data dodania komentarza: 6.05.2025, 07:50Źródło komentarza: Korek do granicy ma już 15 km. Od jutra Niemcy wprowadzają stałe kontroleAutor komentarza: JohnnyTreść komentarza: Macie rację że PolskiRzad powinien wprowadzić kontrolę na granicy z Niemcami. Skoro stoimy przy wjeździe do Niemiec to czemu nie mozemy stać przy wjeździe do kraju. Wam się już całkiem w łbach pomieszało.Data dodania komentarza: 6.05.2025, 07:42Źródło komentarza: Korek do granicy ma już 15 km. Od jutra Niemcy wprowadzają stałe kontroleAutor komentarza: ???Treść komentarza: Haha no włodarz gminy to na jaką imprezę się wybrała w tym stroju chyba na potupajkę do PG RData dodania komentarza: 6.05.2025, 07:40Źródło komentarza: Lubań uczcił 3 Maja. Koncert, kolorowanki i... deszczAutor komentarza: RealistaTreść komentarza: Daniella nie obrażaj mnie. Przyznaję że się myliłem, faktycznie kierowcy nie powinni blokować chodników. Zgadza się że można znaleźć miejsce do parkowania dalej.Data dodania komentarza: 6.05.2025, 07:36Źródło komentarza: Mistrzowie parkowania. Droga po remoncie tylko chodniki nie dla pieszych
ReklamaPowiat Lubań
Reklama