Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 28 lipca 2025 00:07
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama

Kłęby dymu nad Placem Lompy

Istnieje powiedzenie, że „pod latarnią najciemniej” – słowa te za pewnik wzięło dwóch mieszkańców powiatu lubańskiego, którzy w miniony poniedziałek (4 kwietnia br.) wykazując się wyjątkowo małą bystrością w najlepsze zabrali się za wypalanie przewodów elektrycznych... niemalże tuż przy siedzibie lubańskiej Straży Miejskiej.
Kłęby dymu nad Placem Lompy

Nielegalny proceder 25 i 33 latka natychmiast spotkał się z reakcją strażników, którzy po przybyciu na miejsce zdarzenia nakazali sprawcom wykroczenia natychmiastowe zaprzestanie wypalania oraz wygaszenie ognia. Za termiczne przekształcanie odpadów poza spalarnią obaj mężczyźni ukarani zostali mandatami karnymi, każdy z nich na kwotę 500 zł.


Kłęby dymu nad Placem Lompy

Kłęby dymu nad Placem Lompy

Kłęby dymu nad Placem Lompy

Kłęby dymu nad Placem Lompy

Kłęby dymu nad Placem Lompy

Kłęby dymu nad Placem Lompy


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Demon 07.04.2016 23:28
Zdjęcie numer 2 . (Stojący policjant wypisujący chyba mandat). ok zanieczyszczał powietrze po przez palenie czegoś tam mniejsza z tym!. ale kurde. czas na zdjęcia kogoś tam czas na mandat a dalej to się pali i zanieczyszcza powietrze super!. ;) Gratulacje

qwerty 09.04.2016 13:02
A co miał czapką gasić? Pewnie Straż była w drodze. Nie w jego kompetencjach leży narażać zdrowie gasić pożary.

Borewicz 07.04.2016 16:17
"niemalże tuż..." kto to pisał? Miodek Z Bralczykiem po LSD?

ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Izerbejdżan
zbiórka
Poradnia
powstanie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KaziaTreść komentarza: ! To prawda skoro nie ujawnia swoje dochody i jej pracownice tylko rzucają paragrafami i straszy sądami aby rzucić paragrafem to trzeba przeczytać Jak on działa a przepraszać mieszkańców za co przecież nikt nie obraża mieszkańców niech poda dochody to wtedy zobaczymy ile nas podatników wynosi ten luksus dobrze by było wszystkich pracowników których utrzymujemy ponieważ gmina pęka w wszachData dodania komentarza: 27.07.2025, 12:41Źródło komentarza: Wybory uzupełniające w Gminie Lubań. Radna z Mściszowa zrezygnowała z mandatuAutor komentarza: RysiekTreść komentarza: Skoda to Skoda a nie ten rumuński wynalazek.Data dodania komentarza: 27.07.2025, 08:56Źródło komentarza: Dacia przewróciła się po zderzeniu na skrzyżowaniu. To kolejne zdarzenie w tym miejscuAutor komentarza: JanTreść komentarza: Zdjąć te bariery energochłonne!!, przez to nic nie widać! Brak ronda i wsio :) To jest skrzyżowanie tych, co nie powinni wsiadać "za kółko".Data dodania komentarza: 27.07.2025, 02:29Źródło komentarza: Dacia przewróciła się po zderzeniu na skrzyżowaniu. To kolejne zdarzenie w tym miejscuAutor komentarza: jonTreść komentarza: Dla jakich OSP "z powiatu" PSP zrobił te szkolenia, twarzą wc burmistrza? czy tam wice. . Okulista działa w tle.. Bo jak jest zdarzenie to 18 zastępów jest w opisie a w tym artykule, połowiczne urwania... Żeby nie było, wspieram i szanuję wszystkie służby! Tylko ten artykuł to czysta .. promocja dwóch polityków a takie szkolenia są cykliczne.Data dodania komentarza: 27.07.2025, 01:44Źródło komentarza: Trzy dni ćwiczeń strażackich na Plaży Czocha. Ratownicy przygotowywali się na powódź
ReklamaPowiat Lubań
Reklama