Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 28 lipca 2025 00:06
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama

Intensywne opady deszczu

Regionalne Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega! Jutro (14.04) od godz. 02.00 do godz. 14.00 spodziewane są w naszym regionie intensywne opady deszczu. Prognozowana wysokość opadów od 15 mm do 30 mm. 
Intensywne opady deszczu

 

OSTRZEŻENIE Nr 35 Zjawisko: Intensywne opady deszczu
Stopień zagrożenia: 1

Biuro: Biuro  Prognoz Meteorologicznych regionalne
Obszar: województwo dolnośląskie
Ważność: od 2016-04-14 02:00:00 do 2016-04-14 14:00:00
Przebieg: Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana wysokość opadów od 15 mm do 30 mm.
Prawdopodobieństwo: 85%
Uwagi: Brak.
Czas wydania: 2016-04-13 14:28:00
Synoptyk: Przemysław Szrama

    


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

foO kcuF 14.04.2016 21:12
Dawno już nie było opowieści z malowanej skrzyni na temat jednorękich bandytów.

ityle 14.04.2016 15:13
Ostrzeżenie metrologiczne sprawdziło się ! Zostałem zalany jak poszedłem sprawdzić patrzę, a tu krew sąsiada zalała.

edek 14.04.2016 14:25
Cholera, tak napadało, że musiałem pontonem do Biedronki płynąć.

Laila 14.04.2016 10:42
Faktycznie! Były a nawet są nadal wg zapowiedzi (do 14,oo) tak intensywne że drogi zamieniły się w rzeki i nie sposób wyjść z domu.Chroń nasz ich boże od takich komunikatów.

ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Izerbejdżan
zbiórka
Poradnia
powstanie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KaziaTreść komentarza: ! To prawda skoro nie ujawnia swoje dochody i jej pracownice tylko rzucają paragrafami i straszy sądami aby rzucić paragrafem to trzeba przeczytać Jak on działa a przepraszać mieszkańców za co przecież nikt nie obraża mieszkańców niech poda dochody to wtedy zobaczymy ile nas podatników wynosi ten luksus dobrze by było wszystkich pracowników których utrzymujemy ponieważ gmina pęka w wszachData dodania komentarza: 27.07.2025, 12:41Źródło komentarza: Wybory uzupełniające w Gminie Lubań. Radna z Mściszowa zrezygnowała z mandatuAutor komentarza: RysiekTreść komentarza: Skoda to Skoda a nie ten rumuński wynalazek.Data dodania komentarza: 27.07.2025, 08:56Źródło komentarza: Dacia przewróciła się po zderzeniu na skrzyżowaniu. To kolejne zdarzenie w tym miejscuAutor komentarza: JanTreść komentarza: Zdjąć te bariery energochłonne!!, przez to nic nie widać! Brak ronda i wsio :) To jest skrzyżowanie tych, co nie powinni wsiadać "za kółko".Data dodania komentarza: 27.07.2025, 02:29Źródło komentarza: Dacia przewróciła się po zderzeniu na skrzyżowaniu. To kolejne zdarzenie w tym miejscuAutor komentarza: jonTreść komentarza: Dla jakich OSP "z powiatu" PSP zrobił te szkolenia, twarzą wc burmistrza? czy tam wice. . Okulista działa w tle.. Bo jak jest zdarzenie to 18 zastępów jest w opisie a w tym artykule, połowiczne urwania... Żeby nie było, wspieram i szanuję wszystkie służby! Tylko ten artykuł to czysta .. promocja dwóch polityków a takie szkolenia są cykliczne.Data dodania komentarza: 27.07.2025, 01:44Źródło komentarza: Trzy dni ćwiczeń strażackich na Plaży Czocha. Ratownicy przygotowywali się na powódź
ReklamaPowiat Lubań
Reklama