Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Mistrzowie parkowania. Nie każdy bohater nosi pelerynę, niektórzy parkują na Wrocławskiej

Niektórzy kierowcy naprawdę lubią się wyróżniać, choć niekoniecznie w pozytywny sposób. Jedna ulica i dwa auta postawione w sposób, który u innych podnosi ciśnienie.
Mistrzowie parkowania. Nie każdy bohater nosi pelerynę, niektórzy parkują na Wrocławskiej

Pierwsze zdjęcie to pokaz kreatywności z ul. Wrocławskiej w Lubaniu. Ktoś postanowił zaparkować dokładnie na wjeździe i wyjeździe z osiedlowego parkingu. Efekt? Żeby wjechać bądź wyjechać z parkingu, trzeba mieć rower, albo auto z podwyższonym zawieszeniem. 

Drugie zdjęcie to klasyka gatunku. Auto na chodniku, a obok starsza pani z balkonikiem, która zamiast iść chodnikiem, musi ominąć auto trawnikiem. Brawo za empatię dla kierowcy, który zza kierownicy z zaciekawieniem obserwuje, jak kobieta z trudem pokonuje przeszkodę.

Za każdym razem zastanawiamy się czym kierują się ludzie parkując w ten sposób swoje auta. Pośpiech? Lenistwo? A może chęć zaistnienia w mediach :) Jeżeli to ostatnie, to gratulujemy - tym kierowcom się udało.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Czytelników. 
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ania 23.04.2025 17:23
Zapraszam codziennie SM na ul.Różaną pod MOSiR . Samochody traktują chodnik jako zatokę parkingową a przejścia dla pieszych też nie zauważają i parkują bez zachowania 10m dystansu

nieotumaniony 23.04.2025 12:32
Autor zdjęcia mógł jeszcze domówić przypadkowo przechodzących tragarzy :)

ania 23.04.2025 10:16
Jestem Ania ja tak parkuje mogę bo mam zółte papiery i co mi zrobita ?

Wilhelmina 23.04.2025 18:16
Na ten czas trzeba mieć różowe ...

też kierowca 22.04.2025 18:10
Zapraszamy Straż Miejską i Policję na ulice np. Armii Krajowej, Kościuszki, Gazową, Grunwaldzką, Dworcową. I nie zapomnijcie wziąć kilka bloczków mandatów bo jeden chyba nie wystarczy.

Osiedlowy 21.04.2025 14:43
Zapraszam w każda niedzielę koło kościoła na osiedlu Piastów. Wtedy nie ma tam w ogóle chodnika.

Rudy 22.04.2025 09:50
W centrum to samo.

Q..rasz Maćka 23.04.2025 18:19
No ale skoro sie gorliwie modlą - to chyba pan bóg im wybacza to i straż miejska czy policja może przymknąć oko.

xxx 21.04.2025 10:53
na ul. jeleniogorskiej /nowy blok/ gdzie teoretycznie parkuja sami swoi - robia sobie prywate parkujac dwa samochody na pasie dla inwalidow

...... 21.04.2025 08:41
Przecież widać rejestrację i kierowcę .. dzielne służby .. do dzieła!

Maryjan 21.04.2025 08:16
Mnie nie interesuje czy komendant SM jest emerytem czy nie ale ma tak zarządzać ludźmi żebym takich zdjęć czy buraków parkujących gdzie popadnie nie widział a kasa UM ma być pełna z wpływów z mandatów

Lubanianka 20.04.2025 06:40
Ludzie, naprawdę musicie odpowiadać z taką agresją? mi również nie podoba się w jaki sposób ci ludzie zaparkowali swoje auta, ale również nie podoba mi się donosicielstwo. Do czego doszło w naszym narodzie? Życzę wszystkim wesołych świąt i więcej uśmiechu na twarzy, ale nie z powodu czyjegoś nieszczęścia. Bądźmy dla siebie bardziej wyrozumiali

Krzysiek 20.04.2025 06:30
A ja u siebie na osiedlu nam dwóch dzbanów. Jeden i drugi parkują naprzeciwko siebie po obu stronach ulicy uniemożliwiając przejazd np. wozu strażackiego. Głupi i głupszy.

XD 19.04.2025 23:10
Lepić mandaty by zrozumieli, że źle robią Straż miejska ma łatwy sposób na zebranie kasy, a tu jakieś ponad 1500 mandatu za jeden samochód

obserwatorka 19.04.2025 18:52
Noi gdzie straż miejska przecież to pod ich komendom

J 19.04.2025 18:34
DBL taki stary gruchot granatowy też wieczne gdzieś nie tak stoi.

wielki fan Lubania 19.04.2025 17:51
brakuje trzeciego zdjęcia na którym straż miejska wlepia mandat za nieprawidłowe parkowanie a nie wróć, służb nie ma, nie było i nie będzie chyba że do chwalenia się co to nie oni więc zdjęcia również nie będzie.

wow 19.04.2025 16:01
O co Wam chodzi? To wina burmistrza bo nie zapewnił miejsca parkingowego dla Jaśnie Pani/a. I tak toczy się nasze życie. Stres goni stres i stresem pogania.

Krystyna 20.04.2025 08:14
Czemu wina burmistrza ??????? Popatrz prawie w każdej rodzinie są trzy - dwa auta, to wypada piętrowe parkingi robić tylko gdzie i za co ?????????????????????????

Reklama
Reklama
Zajęcia korekcyjne
Rolki
owd
Wystawa Magdalenki
Szkrab
noc muzeów
LAWA
Koncert plenerowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: XyzTreść komentarza: Jak zagłosują na rafałka albo drugiego z popisu, na mentzena, to już dawno jesteśmy sprzedani... Taka prawda..Data dodania komentarza: 30.04.2025, 13:29Źródło komentarza: Wybory 2025. Na kogo zagłosują młodzi? I czy w ogóle chcą iść na wybory?Autor komentarza: Gryf IzerskiTreść komentarza: Pijemy coli coli , Glin I inne dodatki w wodzie pitnej. Rolek nas truł latami i Edzia robi to samo. Złotówki nie wydała na poprawę jakości wody pitnej przez ro swojego urzedowania . Pani burmistrz nie informuje nas o niezdatnosci wody pitnej do spożycia. I to jest jej największe przewinienie. Może eluban zapyta w lubańskim sanepidzie o tegoroczne mandaty dla gminy ? To jest temat , o którym warto napisać .Data dodania komentarza: 30.04.2025, 13:21Źródło komentarza: Mieszkańcy zdecydują o przyszłości burmistrz. Referendum 15 czerwcaAutor komentarza: Masz duże mieszkanieTreść komentarza: Czy to prawda, że trzaskająca radna Marlena ma zamiar wziąść pod swój dach migrantów i innych inżynierów, których jej kandydat w ramach solidarności z UE wprowadzi masowo do Polski?Data dodania komentarza: 30.04.2025, 13:03Źródło komentarza: W Lubaniu drożej, bo krócej. W Zgorzelcu kwadrans za darmoAutor komentarza: SłowianieTreść komentarza: Może dość ogłupiania ludzi my mamy oczy uszy i widzimy co się dzieje w Polsce i w Europie.STOP umowie merkosur niszczącej nasze rolnictwo, STOP zielonej propagandzie, STOP imigrantom obcych kulturowo wwożonym przez niemcow do Polski, STOP ośrodkom dla imigrantów obcych kulturowo. STOP przyzwoleniu mordowania nienarodzonych dzieci.Data dodania komentarza: 30.04.2025, 12:54Źródło komentarza: Mieszkańcy zdecydują o przyszłości burmistrz. Referendum 15 czerwca
ReklamaPowiat Lubań
Reklama