niedziela, 28 kwietnia 2024 08:40

Brąz na Chemnitz Open. Sukces na międzynarodowej scenie karate

Utalentowana reprezentantka Akademii Sportu Prime, świętuje kolejny triumf na arenie międzynarodowej. Tym razem zdobyła brązowy medal podczas prestiżowego turnieju Chemnitz Open.

Wśród 971 zawodników z 71 klubów i 7 krajów, Julia Budzińska stanęła do rywalizacji w kategoriach kumite U12 -36kg oraz kumite U12 OPEN. Wysoki poziom konkurencji sprawił, że każda walka była prawdziwym wyzwaniem.

W kategorii wagowej Julia stoczyła 4 pojedynki, z których 3 zakończyły się jej zwycięstwem. Jedyną porażkę poniosła z późniejszą triumfatorką konkurencji, co ostatecznie przyniosło jej 3 miejsce. W kategorii OPEN stawiła czoła 5 przeciwniczkom, odnosząc 3 zwycięstwa i doznając 2 porażek, co uplasowało ją na 5 miejscu.

Zarówno dla Julii, jak i dla całej Akademii Sportu Prime, Chemnitz Open to kolejny kamień milowy. W obecnym sezonie Julia wzięła udział w 4 turniejach, zdobywając imponującą kolekcję 7 medali – 2 złote, 1 srebrny i 4 brązowe.

Julia Budzińska to nie tylko karateka, ale również duma Prime Lubań. Jej obecna dyspozycja czyni ją jednym z faworytów w plebiscycie na Sportowca Roku Miasta Lubań. Zachęcamy wszystkich do oddania swojego głosu na tę utalentowaną reprezentantkę. Wspólnie świętujmy jej sukcesy i trzymajmy kciuki za kolejne wyzwania na horyzoncie!