Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
sobota, 27 kwietnia 2024 21:14

Dziewczyny z Prime wracają z Trzebnicy z trzema medalami

Akademia Sportu Prime odnotowała kolejny sukces na ogólnopolskim turnieju karate. W minioną sobotę, 28 października w Trzebnicy klub reprezentowały dwie zawodniczki, które wywalczyły łącznie trzy medale.

Autor: Akademia Prime

Julia Budzińska górą w dwóch kategoriach

Największym sukcesem może pochwalić się Julia Budzińska, która wygrała zdecydowanie swoją konkurencję kumite U12 -40kg. W drodze do finału pokonała dwie rywalki, a w finale zwyciężyła z zawodniczką Karate Goju Ryu Shuseikan Poland. Ponadto Julia startowała także ze starszymi rywalkami w konkurencji kumite U14 - 42kg, gdzie wywalczyła brązowy medal.

Kaja Latkowska debiutuje z medalem

W swoim drugim w karierze występie brązowy medal zdobyła Kaja Latkowska w konkurencji kumite U10 +30kg.

Prime przygotowuje się do Pucharu Polski

Sukcesy zawodniczek Akademii Sportu Prime są zwieńczeniem ich ciężkiej pracy i zaangażowania. Julia Budzińska przygotowuje się do startu w Pucharze Polski Dzieci, który odbędzie się 2 grudnia w Grodzisku Mazowieckim.

Prime Camp w Lubaniu

W najbliższym czasie, w dniach 24-25 listopada, w Lubaniu odbędzie się I Prime Camp. W dwudniowym obozie treningowym weźmie udział ponad 40 zawodników z Akademii Sportu Prime oraz innych klubów z województwa dolnośląskiego.