Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 5 maja 2025 21:39
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najserdeczniejsze życzenia dla Pani Michaliny z okazji setnych urodzin

Lubanianka Michalina Mikiel wczoraj świętowała swoje setne urodziny. Jubilatce, która oprócz wnuka i prawnucząt może pochwalić się też praprawnukiem, życzymy jak najwięcej zdrowia i radości życia.
  • Źródło: ŁCR
Najserdeczniejsze życzenia dla Pani Michaliny z okazji setnych urodzin

Autor: ŁCR

Pani Michalina urodziła się 24 września 1923 roku w miejscowości Przystajń koło Częstochowy. Do Lubania wraz z rodziną przyjechała w 1945 roku, wracając z robót przymusowych na terenie Niemiec. Od tego czasu jej życie związane jest z Lubaniem.

Jubilatce, która może pochwalić się już wnukami, prawnukami, a nawet praprawnukiem, życzymy jak najwięcej zdrowia i radości życia.

Lubanianka Michalina Mikiel świętowała swoje setne urodziny w towarzystwie najbliższych, Burmistrza Miasta Lubań Arkadiusza Słowińskiego i Kierowniczki Inspektoratu w Lubaniu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Joanny Lubikowskiej.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Jadwiga. 30.10.2023 09:19
Pozdrawiam Andrzeja Zuka Jadwiga ze Szczecina

Hera 26.09.2023 10:51
Bo to jest dobry przedwojenny materiał . Dzisiaj nie mamy szans dozyc do takiego wieku bo truja nas chemia od poczecia .Brawo p. Michalino i tak trzymać!

kibic 26.09.2023 18:39
chemia to mało RYDZYK i KACZOR pisowskie hieny to jest dopiero szambo

Lubaniak 27.09.2023 08:44
Człowieku, nawet pod takim tekstem walisz chamski wpis. To tak jakbyś poszedł na wesele w gumofilcach i kufajce. Nie wiesz co wypada, a co nie?.

KIBIC 28.09.2023 09:48
A TY LEŻ KRZYŻEM PRZED RYDZYKIEM PISIORKU

LPG 27.09.2023 17:33
Tobie to szambo zrobiło się w głowie.

KIBIC 28.09.2023 09:47
LPG GZAUJ DO BOLESŁAWCA

Reklama
Rolki
owd
Wystawa Magdalenki
Szkrab
noc muzeów
3 maj
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: TerencjuszTreść komentarza: Taka ma być młodzież - nie bać się ... Najskuteczniejszą formą budowania zależności jest zastraszanie, więc kler rzymsko katolicki wykorzystuje to w swojej ideologii zwanej „słowem bożym”. Wierni muszą usłyszeć o piekle i wiecznych męczarniach, o tym, że są niegodni i o tym co ich czeka gdy się sprzeciwią, by finalnie ukojono ich lęk obietnicą wiecznego zbawienia. Dzi8ala już prawie 2000 lat.Data dodania komentarza: 5.05.2025, 21:17Źródło komentarza: Młodzi liderzy z Lubania zapraszają na Dzień OtwartyAutor komentarza: GringoTreść komentarza: I to są cwaniaczki niemcy, a gdzie teraz jest wspolnota europejska a gdzie Schengen to już ich nie obowiązuje coś im jest nie na rękę.Data dodania komentarza: 5.05.2025, 21:10Źródło komentarza: Korek do granicy ma już 15 km. Od jutra Niemcy wprowadzają stałe kontroleAutor komentarza: Maciak na prezydentaTreść komentarza: A polscy pracownicy niemieckich firm powinni w ramach protestu masowo pójść na chorobowe do czasu zniesienia kontroli ok tysiąca euro zasiłku chorobowego wystarczy na życie w Polsce.Data dodania komentarza: 5.05.2025, 21:09Źródło komentarza: Korek do granicy ma już 15 km. Od jutra Niemcy wprowadzają stałe kontroleAutor komentarza: CezaryTreść komentarza: Strefa shengen szkoda ze Bruksela nic z tymi Niemcymi nie może zrobić!!!!!!!!!!! Świat po drugiej wojnie światowej tylko i pozwala na wszystko. !!!!! Każdy obcokrajowiec jest postrzegany jako gorszy Niemiec zawsze ma rację w każdej sytuacji !!!Data dodania komentarza: 5.05.2025, 21:05Źródło komentarza: Korek do granicy ma już 15 km. Od jutra Niemcy wprowadzają stałe kontrole
ReklamaPowiat Lubań
Reklama