Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Kierowca z trzema zakazami i pod wpływem

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy SPEED zatrzymali do kontroli drogowej kierującego nissanem. Okazało się, że 37-latek był pod wpływem narkotyków i posiada trzy sądowe zakazy kierowania, a to dopiero początek listy przestępstw, które popełnił.
  • Źródło: KPP Zgorzelec
Kierowca z trzema zakazami i pod wpływem

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy SPEED z Wydziału Ruchu Drogowego podczas służby na terenie Bogatyni zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Nissan. Jak się okazało po sprawdzeniu w dostępnych bazach danych, 37-latek posiadał trzy sądowe zakazy kierowania pojazdami oraz miał cofnięte decyzją starosty uprawnienia. Ponadto figurował jako osoba poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia 8 miesięcy więzienia. Z uwagi na zachowanie mężczyzny mundurowi przeprowadzili badanie testerem narkotykowym, który wykazał, że jest pod wpływem metamfetaminy. - informuje kom. Agnieszka Goguł, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Zatrzymany mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego trafił już do aresztu, gdzie będzie oczekiwał na wyrok w sprawie popełnionych przestępstw. Może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Mieszkaniec123 27.09.2022 20:18
Dziwnie cicho jest o produkcji narkotyków.To już plaga a problem zamieciony pod dywan.W Lubaniu nie jeden dobrze z tego żyje.

Obserwator1 26.09.2022 20:06
Po drugim zakazie powinien siedzieć! Sędzia i prokurator powinni siedzieć razem z nim to może by coś dało do myślenia nadzwyczajnej kaście.Wystarczy takiemu obrączkę założyć na nogi i jest udupiony,ale to trzeba chcieć a nie mieć wszystko gdzieś. Myślę że post się ukaże! Wysłany 26 09 22

Dziadek 26.09.2022 19:01
A hultaj! W dyby zakuć!!

Poszedł na bogato !!! 26.09.2022 16:54
Jak się bawić to się bawić, drzwi wyebać blachę wstawić !

Kolikoski 26.09.2022 14:38
Mam nadzieje, ze UE w koncu pojdzie po rozum do glowy i kategorycznie nakaze nam zasypac to pikomiasto i w tym miejscu zasadzic wierzby energetycznej.

Reklama
Reklama
Zajęcia korekcyjne
Rolki
owd
Wystawa Magdalenki
Szkrab
noc muzeów
LAWA
Koncert plenerowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: XyzTreść komentarza: Jak zagłosują na rafałka albo drugiego z popisu, na mentzena, to już dawno jesteśmy sprzedani... Taka prawda..Data dodania komentarza: 30.04.2025, 13:29Źródło komentarza: Wybory 2025. Na kogo zagłosują młodzi? I czy w ogóle chcą iść na wybory?Autor komentarza: Gryf IzerskiTreść komentarza: Pijemy coli coli , Glin I inne dodatki w wodzie pitnej. Rolek nas truł latami i Edzia robi to samo. Złotówki nie wydała na poprawę jakości wody pitnej przez ro swojego urzedowania . Pani burmistrz nie informuje nas o niezdatnosci wody pitnej do spożycia. I to jest jej największe przewinienie. Może eluban zapyta w lubańskim sanepidzie o tegoroczne mandaty dla gminy ? To jest temat , o którym warto napisać .Data dodania komentarza: 30.04.2025, 13:21Źródło komentarza: Mieszkańcy zdecydują o przyszłości burmistrz. Referendum 15 czerwcaAutor komentarza: Masz duże mieszkanieTreść komentarza: Czy to prawda, że trzaskająca radna Marlena ma zamiar wziąść pod swój dach migrantów i innych inżynierów, których jej kandydat w ramach solidarności z UE wprowadzi masowo do Polski?Data dodania komentarza: 30.04.2025, 13:03Źródło komentarza: W Lubaniu drożej, bo krócej. W Zgorzelcu kwadrans za darmoAutor komentarza: SłowianieTreść komentarza: Może dość ogłupiania ludzi my mamy oczy uszy i widzimy co się dzieje w Polsce i w Europie.STOP umowie merkosur niszczącej nasze rolnictwo, STOP zielonej propagandzie, STOP imigrantom obcych kulturowo wwożonym przez niemcow do Polski, STOP ośrodkom dla imigrantów obcych kulturowo. STOP przyzwoleniu mordowania nienarodzonych dzieci.Data dodania komentarza: 30.04.2025, 12:54Źródło komentarza: Mieszkańcy zdecydują o przyszłości burmistrz. Referendum 15 czerwca
ReklamaPowiat Lubań
Reklama