Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 7 października 2022 21:01
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Dogtrekking w Lubaniu, spotkanie z fizjoterapeutką

Z pewnością w Lubaniu można znaleźć wielu miłośników psów, ale czy wiedzieliście, że jest oficjalna grupa dogtrekkingowa? Wspólne spacery to świetna okazja na poznanie innych miłośników czworonożnych przyjaciół, a dla samych psiaków to okazja do zabawy i nauki. Lubańska grupa zachęca do zgłębiania wiedzy o psach, dlatego jutro zaprasza na spotkanie z psią fizjoterapeutką.
Dogtrekking w Lubaniu, spotkanie z fizjoterapeutką
Oceń

Spotkania miłośników psów w jednym miejscu w każdą niedzielę to nie tylko świetna okazja na poznanie innych o tym samym kręgu zainteresowań, co też dla naszego pupila. Dzięki 10- kilometrowym spacerom na smyczy nasz pupil zaspokoi swoje potrzeby socjalne, węszenia, ruchu jak i zbuduje z właścicielem jeszcze mocniejszą więź. Na spacerach można spotkać psy w rożnym wieku, różnych ras. Dzięki różnorodności członkowie grupy mogą dowiedzieć się jeszcze więcej od siebie nawzajem.

Najczęściej wycieczki organizowane są po Wielkim Lubańskim Lesie, choć Świeradów-Zdrój, Olszyna, Szklarska Poręba i Leśna to równie często odwiedzane lokalizacje. Jeśli ktoś nie jest fanem spacerów, lub on i jego pupil potrzebuje bardziej intensywnych wrażeń w czwartki organizowany jest Canicross, czyli bieganie z psem na smyczy. 

By pogłębić swoją wiedzę w czwartek między 17:30 a 19:00 zapraszamy do sali konferencyjnej w Galerii Łużyckiej,  Rynek-Sukiennice 38 na spotkanie z Anną Grucą, fizjoterapeutką zwierząt i trenerką psiego fitnessu. Dowiemy się jaki przygotować psa na tak długi spacer, co zrobić gdy u zwierzaka pojawią się zakwasy, co wybrać -  obrożę czy szelki. Nawet jeśli wasz czworonożny przyjaciel nie był uczestnikiem takich wycieczek, to zdobytą wiedzę będzie można wykorzystać w zwykłych dziennych spacerach. Dogtrekking Team zaprasza na wykład przy kawie i ciastku oraz panel dyskusyjny.

Więcej informacji o spotkaniach i spacerach znajdziecie TUTAJ.


Napisz komentarz
Komentarze
lelm 21.09.2022 22:33
łażenie z kundlami to z pewnością jakaś dewiacja psychiczna, a jak jakiemuś czubkowi przyszłoby do głowy wałęsać się z krową, kozą, kurą, świnią, na jedno wychodzi.

Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama