Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 11:58
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Gryfów. Kierowcy BMW staną przed sądem

W ramach wczorajszej akcji "Bezpieczna droga do szkoły" policjanci prowadzili wzmożone działania na drogach. W Gryfowie zatrzymali dwoje kierowców BMW, którzy dopuścili się przestępstw drogowych.
Gryfów. Kierowcy BMW staną przed sądem
Oceń

Na drogach każdego dnia zdarzają się kierowcy, którzy dopuszczają się przestępstw drogowych, dlatego policjanci zwracają szczególną uwagę na stan trzeźwości kierujących oraz posiadane uprawnienia. Wczoraj funkcjonariusze zatrzymali trzech kierujących, którzy w rażący sposób złamali przepisy ruchu drogowego.

Po 9. w Gryfowie Śląskim policjanci zatrzymali do kontroli pojazd marki BMW. Jak się okazało 47- letni kierujący posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Kilka godzin później we Włodzicach Małych patrol Policji ujawnił nietrzeźwego kierującego pojazdem marki Rover. 59- letni mieszkaniec powiatu bolesławieckiego podczas badania stanu trzeźwości wydmuchał blisko 0,5 promila alkoholu.

Po 18.  w Gryfowie Śląskim mundurowi zatrzymali 29-letnią kierującą BMW. Podczas sprawdzania w systemach policyjnych okazało się, że wobec kobiety Starosta Powiatu Lwóweckiego wydał decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami.

Wszystkie osoby za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem.


Napisz komentarz
Komentarze
Maka 03.09.2022 10:17
A juz myslałam, że złapali tego ***a co piluje góra i dół po lubanskiej dwupasmówce cadziennie po 22:00. Szkoda ale i na niego przyjdzie czas..

Jan 02.09.2022 23:23
Tak staną jak ci co mają po 5 ,10 ,30 zakazów ... Szkoda czasu, pieniędzy, i qwa prądu ... bo za miesiąc znów ich złapią

dlb 02.09.2022 16:36
kiedy rekwirowanie pojazdów wprowadzą? i licytacja albo karę finansową co odstraszy jazdy bez uprawnień

Dlw 03.09.2022 07:42
Wysoka kara finansowa w tworu brzmi dobrze, a w praktyce i tak nie byłoby z czego ściągać długu ponieważ większość tych osób żyje albo z zasiłków albo z pracy na czarno

Krzysiek 04.09.2022 13:28
Prace społeczne

Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama