Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 12:36
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

PCPR. Rekrutacja do programu

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lubaniu informuje o prowadzonej rekrutacji do Programu korekcyjno – edukacyjnego dla osób stosujących przemoc w rodzinie.
  • Źródło: PCPR w Lubaniu
PCPR. Rekrutacja do programu
Autor: pixabay
Oceń

REKRUTACJA UCZESTNIKÓW TRWA

Celem Programu jest psychoedukacja w kierunku zmiany zachowań agresywnych na rzecz postawy partnerstwa i poszanowania wobec domowników, w tym nauczenia samokontroli osoby stosującej przemoc w rodzinie.

Program skierowany jest do mężczyzn, w pierwszej kolejności mieszkańców powiatu lubańskiego, zgodnie z wytycznymi zawartymi w Powiatowym Programie Oddziaływań Korekcyjno-Edukacyjnych dla Osób Stosujących Przemoc w Rodzinie z terenu powiatu.

Jednocześnie informujemy, iż zajęcia odbywać się będą w godzinach popołudniowych w wyznaczone dni od poniedziałku do piątku na terenie powiatu lubańskiego.

Rekrutacja i spotkania indywidualne z kandydatami do w/w programu odbywać się będą w okresie od sierpnia do września 2022r.

Planuje się rozpoczęcie zajęć w formie grupowej od września 2022r.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny, bądź osobisty w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lubaniu przy ul. Przemysłowej 4 w pokoju numer 11, od poniedziałku do piątku w godz. od 800 do 1400 lub telefonicznie pod nr tel.: 75 646 11 70 wew. 24.

Informacji na temat ww. programu udziela:

Gabriela Bednarska – starszy pracownik socjalny PCPR w Lubaniu


Napisz komentarz
Komentarze
Marta 07.07.2022 18:33
Nie ma mojego komentarza że agresorkami są w dzisiejszych czasach przede wszystkim kobiety. Traktują prześmiewczo, wyszydzają, ubliżają i prowokują do uderzenia po to aby usadzić niewygodnego partnera, potem udają ofiarę Ale najbardziej szkoda dzieci bo na nich też się wyżywają

Rolnik 08.07.2022 07:21
Masz racje, takim kobietom to powinno sie homonto zalozyc i ziemie orac.

Marta 06.07.2022 18:27
Sprawami przemocy są w większości kobiety, wyzwiska, poniżanie, przedrzeźnianie, agresja fizyczna, potem przed organami ścigania udają ofiarę. Program powinien być w pierwszej kolejności dla kobiet.

Hg 08.07.2022 06:34
Nic nie uzasadnia przemocy fizycznej. Jeśli ktoś czuje się atakowany słownie i nie może tego zmienić, może po prostu taka relację przerwać, a nie bić w odwecie. Jeśli ktoś nie umie panować nad swoją agresją(fizyczna, czy słowna), może się tego nauczyć, po to są takie warsztaty. Narracja, że to ofiara jest winna i prowokuje, jest typową dla sprawców przemocy. Nie potrafią oni wziąć odpowiedzialności za to, że krzywdzą innych i łatwiej im myśleć, że to ofiara prowokuje. Typowa manipulacja zdejmując że sprawcy poczucie winy.

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaSiekierczyn. Punkt konsultacyjny Czyste Powietrze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama