Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 18:56
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Opublikowano nagrania z ataku na patrol policji w Bolesławcu

W piątek około 22. grupa młodych ludzi zaatakowała patrol policji, gdy ten próbował zatrzymać jednego z mężczyzn. „Zostaw kibica” skandował tłum, w pewnym momencie jeden z uczestników zajścia uderzył policjanta kopiąc go w plecy, później nie było lepiej.
Opublikowano nagrania z ataku na patrol policji w Bolesławcu
Autor: Materiały wideo YouTube Istotne.pl
Oceń

W serwisie You Tube pojawiły się nagrania przedstawiające okoliczności w jakich doszło do napaści na patrol bolesławieckiej policji. Na jednym z nagrań widać jak patrol policji najprawdopodobniej próbuje skuć mężczyznę leżącego na masce radiowozu, wokół rozlegają się wulgarne okrzyki skierowane w stronę interweniujących policjantów oraz skandowane jest „zostaw kibica”. W pewnym momencie kilka osób zbliża się do interweniujących policjantów, a jeden z mężczyzn skacze i kopie policjanta w plecy. Z tego co słychać na udostępnionym nagraniu wynika, że policja użyła gazu, a po chwili w stronę radiowozu i policjantów lecą butelki.

Na nagraniu widać, że policjanci znajdowali się w nieciekawej sytuacji - słychać wulgaryzmy, dźwięk tłuczonego szkła, a gdy jeden z mężczyzn bierze zamach butelką słychać coś co mogło być strzałami - ktoś słyszalny na nagraniu właśnie w ten sposób to komentuje.

Na innym nagraniu widać jak najprawdopodobniej ten sam mężczyzna, który wcześniej skoczył policjantowi na plecy, kopie w szybę radiowozu i ją wybija. Po chwil policyjny radiowóz odjeżdża z piskiem opon.

W wyniku zajścia jeden z funkcjonariuszy został ranny. Na miejsce skierowano więcej patroli policji i rozpoczęto poszukiwania agresorów.

Bolesławiecka policja jak na razie nie udziela wielu informacji w tym temacie. Wiadomo jedynie, że do niedzielnego południa w sprawie zatrzymano pięć osób. Najprawdopodobniej dziś Sąd zdecyduje o losie zatrzymanych mężczyzn.

Materiały wideo opatrzone są ograniczeniem wiekowym 18+ i trzeba oglądać je w serwisie YouTube.

Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.


Napisz komentarz
Komentarze
Tom 07.06.2022 08:13
Im Policja czesciej uzywa paly tym chuligani spokojniejsi i wiecej porzadku na ulicach

Bolo 06.06.2022 13:31
Policja powinna dostać pełne prawa do nieograniczonego używania broni w takich sytuacjach! W USA już dawno wystrzelali by ich jak kaczki.

Ona 06.06.2022 13:23
Niestety, policja ma za małe możliwości w naszym kraju. Powinno być jak w USA. Przynajmniej bali by się przestępcy policji. Wzięli by palą po plecach wpierdzielilu i byłby spokój

mola 06.06.2022 12:19
TO MOJE ZDANIE ; za napaść czynną czy słowną na policjanta , bardzo dotkliwa kara więzienia i odszkodowawcza ma pracować na odszkodowanie pod dozorem i przymusem .

Obywatel 06.06.2022 11:45
Co za zmiana narracji zdarzenia przez portal elubań, wczesniej całe zdarzenie było nazywane wpadką Policji a jak teraz to nazwiecie ?

M&M 06.06.2022 11:35
Jak pisałem gdzieś już na innej stronie, tu powinna zostać użyta broń pana. Ale, że w Polsce mamy tak popier..e prawo,M *** by było roztrząsane przez pół roku , czy oby zasadnie, czy zgodnie z przypadkami ? A finalnie i tak Policjant dostałby na garba , bo np. nie krzyknął “stój policja” . W cywilizowanym świecie byłby przynajmniej jeden trup i ze dwa przestrzelone kolana, TASERY wystrzelone . Tylko u nas dysfunkcja panuje. Jesteśmy daleko nawet za murzynami . Gen. Polko gdyby dano mu szansę złapał by to wszystko tak jak być powinno i wreszcie Policja zaczęła by używać ŚPB , a nie bać się na każdym kroku, że nagrywają, że patrzą . Byłoby odpowiednio skonstruowane prawo, nikt by tego nie nadużywał , a inni by pomyśleli, że może zostać użyte przeciwko nim .

Bolo 06.06.2022 13:33
Jakie tam kolana! Od razu powinni walić do wszystkich bandytów bez ostrzeżenia a potem na nawóz.

Miklosz 06.06.2022 15:26
Masz rację! Niech by to bandyctwo stadionowo-uliczne trafiło na policję amerykańska, a nawet niemiecka czy francuską. Po dwóch zakład pogrzebowy a po kilku pogotowie ratunkowe - reszta w komplecie w areszcie.

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaLaser ICOON 2
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama