Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
czwartek, 29 września 2022 06:56
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

[WIDEO] Napad na sklep spożywczy w Olszynie. Policja prosi o pomoc w identyfikacji sprawcy

Do napadu na sklep spożywczy w Olszynie tuż przy drodze krajowej nr 30 doszło w sobotę rano, 31 lipca. O 8:31 zamaskowany sprawca wszedł do sklepu z młotkiem w ręku i po sterroryzowaniu obsługi ukradł kasetę z pieniędzmi.
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Oceń

Jesteśmy w posiadaniu wideo, na którym widać przebieg zdarzenia. Sprawca w pobliskich zaroślach oczekiwał na moment, gdy w sklepie nie będzie klientów. W dogodnej chwili wszedł do sklepu i gumowym młotkiem zaczął niszczyć jego wyposażenie. Jedyne słowa jakie wypowiedział do ekspedientki to „dawaj kasę”, uderzył kilka razy w samą kasę porwał kasetkę z pieniędzmi i uciekł w kierunku z którego przyszedł.

Szczęśliwie, poza zrabowanymi pieniędzmi i zniszczonym mieniem, nikomu nic się nie stało.

Na załączonym wideo dobrze widać, że przestępca przygotował się do napadu. Wiadomo jedynie, że jest to osoba o szczupłej budowie ciała, około 170 cm wzrostu. Na głowie miała kask i wystające spod niego włosy podobne do peruki, rękawiczki, drelichowe ubranie i oklejone taśmami buty.

Policja prosi o pomoc w identyfikacji sprawcy. Jeżeli ktoś widział osobę w podobnym ubraniu, bądź zarejestrował to wideorejestrator, proszony jest o kontakt z dyżurnym KPP w Lubaniu 47 87 34 200 lub pod nr 112.


Napisz komentarz
Komentarze
fffff 05.08.2021 11:29
nie piszcie, że to kobieta bo będziecie oskarżeni o homofobię

hans 05.08.2021 10:42
Gdyby nie miał maski w sklepie już by był namierzony i ukarany.

scretch 04.08.2021 13:34
Niedługo powrót z Niemiec do Bolesławca trzeba jeszcze jakieś piwo walnąć poki bary otwarte a złodzieja predzej czy pozniej znajda i nie ma znaczenia czy to bedzie kobieta czy mezyczna

Rozklimka 04.08.2021 08:26
Złodziej dobrze wiedział że kasa jest łatwo dostępna i można ją wyrwać. Musiał już wcześniej to obczaić. Może jest na nagraniach z poprzednich dni.

Bartek 03.08.2021 21:36
Kwestia czasu Jacek go dorwie nie zdziwie sie ze to kobieta dziwny krok.

? 04.08.2021 09:58
Pikusie mają dziwne kroki

Chucky 03.08.2021 21:24
Nie no dobre,w końcu coś się dzieje w tej dziurze poza powodziami.

Czytelniczka 03.08.2021 21:15
To kobieta chyba:( bo rzeczywiście kobiece ruchy

Olszyniak 03.08.2021 18:48
To jest na bank jakaś ćpunka, w dodatku wiedziała jak szufladę otworzyć, przeszukać peklownie w okolicach, czyli Lubaniu leśnej lub Gryfowie i będzie na widelcu ta,, pani,, zdesperowana w dodatku z płaskostopiem widocznym, a więc można namierzyć ją szybko..

Kkk 03.08.2021 17:50
Mi tez wygladalo jakby to byla dziewczyna..rruchy i wgl...

ja 03.08.2021 14:47
Bardzo żle ustawione kamery.Kto kieruje kamerę na jasne okno ?

Wstyd kukurydza 03.08.2021 14:46
Nie wiem kto pisał ren artykuł ale na miłość boską to jest droga krajowa k...j...mać !!! Czy ktoś w tej pseudo policji ma jeszcze pojęcie o tym co pisze, czy tylko co miesiąc dostaje wypłatę i za nic nie odpowiada !!!

Audia6c5.2.8 03.08.2021 13:31
Do skreth! Ty lubie! Zastanów się co ty ku...a wypisujesz!!!! To był BIAŁY ZE SWOJĄ WSPULNICZNIKA MAGDALENA. O

scretch 04.08.2021 13:07
ty audia robisz za adwokata :D czy jakis dobry kolega po fachu :)

scretch 04.08.2021 13:53
ty audi znasz jakieś sztuki walki jak cos w poznaniu mam mala salke na ulicy gwiazdowo 4 moze jakis sparing dla zdrowia bo szukam godnego przeciwnika tak na sportowo

Audia6c5 05.08.2021 00:52
Nie bedzie ci wstyd ze kobieta na tej twojej malej salce cie pokona? Potrzebne ci to?

Cezary Cezary 03.08.2021 11:02
Od dzisiaj właściciel sklepu przykręci kasę wkrętami do blatu.

hans 03.08.2021 10:50
Ruchy zupełnie jak kobieta .

scretch 03.08.2021 11:44
Bardziej wygląda jakby to adam. w był już na wolności

DOminik 03.08.2021 14:02
Ten Adam złodziej z Jałowca?

? 04.08.2021 04:44
Taa kradnie jeździ bez prawka i nadaje kolegów. Ale czy wyszedł?

scretch 04.08.2021 13:05
z tego co wiadomo koledzy chetnie go przywitaja w jego miejscowosci za te nadawanie

? 05.08.2021 19:04
Nikt mu nic nie zrobi. Każdy od lat wie że to gumowe ucho jacunia

Agnes 03.08.2021 13:24
To samo pomyślałam...

Detektyw 03.08.2021 20:37
Dokladnie, tez tak pomyslalem jak tylko to zobaczylem

Ali 06.08.2021 07:59
Kobieta płci męskiej.

? 03.08.2021 09:47
A gdzie pies tropiący?

M&M 03.08.2021 18:30
A pies tropiący siedzi w klatce i szczęka na wszystkich policjantów dookoła.

Ali 06.08.2021 08:07
Pies tropiacy spi przy biurku,takie teraz sa czasy,jest demokracja jezeli bedzie chcial to wyjdzie wterenn i chwyci trop,ale musi byc premia,dobra kielbacha i jakas porzadna panienka