Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 12:39
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Pościg za poszukiwanym

Gryfowscy policjanci zatrzymali kierowcę VW Passata, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Mężczyzna, który uciekał ulicami Mirska był poszukiwany i znajdował się pod wpływem środków odurzających. Oprócz siedmiu miesięcy pozbawienia wolności, za które był poszukiwany mężczyźnie grozi do 5 lat za popełnione w sobotę przestępstwa.
Pościg za poszukiwanym
Oceń

W sobotę 6 marca br. chwilę po godzinie 11:00 funkcjonariusze patrolujący miasto Mirsk postanowili skontrolować pojazd VW Passat. Mimo włączonych sygnałów świetlnych i dźwiękowych kierowca osobówki zaczął uciekać łamiąc przepisy ruchu drogowego. Po krótkim pościgu funkcjonariusze zatrzymali pojazd, którym podróżowali 41- letni kierujący wraz z pasażerką. Podczas legitymowania osób okazało się, że powodem ucieczki był fakt, iż mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 7 miesięcy. Oprócz tego jego zachowanie wskazywało, że może być nietrzeźwy. Badanie narkotestem potwierdziło, iż 41- latek znajduje się pod wpływem amfetaminy i metamfetaminy. Zachowanie pasażerki również pozostawiało wiele do życzenia. W związku ze znieważeniem policjantki podczas kontroli drogowej została zatrzymana. - informuje sierż. Olga Łukaszewicz, rzecznik prasowa KPP Lwówek Śląski. 

Mężczyźnie za niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaSiekierczyn. Punkt konsultacyjny Czyste Powietrze
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KlawerTreść komentarza: Jaro Kaczyński na cyklicznym spotkaniu wyraził opinię - i ma chłop rację. Co to za demokracja i wolność słowa w państwie PiS skoro media obce rządowej ekipie podają wiadomości inne niż oficjalne media TVP - TVP Info i Polskie Radio 24. Czas się tymi mediami zająć. Nie wyszło z TVN - może tym razem się uda.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 17:13Źródło komentarza: 500 plus, zasiłki, świadczenia. Ile kosztowały podatników w 2021 roku?Autor komentarza: olkjTreść komentarza: Nie chcę bliżej nieokreślonych dodatków o nie pewnym pochodzeniu , a chcę powrotu cen istotnych dla kontynuacji i stabilizacji sprzed drożyzny ,gdzie były warunki do życia w Polsce były stabilne . Chcę rządu Polskiego budującego a nie niszczącego swój kraj i ludzi . Jakieś zmowy cenowe akceptowalne przez rząd i olbrzymie płace członków partii pis to już nieakceptowana przesada .Data dodania komentarza: 02.10.2022, 16:04Źródło komentarza: 13 i 14 emerytura w 2023 roku. Emeryci i renciści mogą spać spokojnieAutor komentarza: AfroTreść komentarza: Tyle ile wykorzystamyData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Ile zapłacimy za ogrzewanie i czy PEC ma czym ogrzać lubańskie mieszkania?Autor komentarza: RurkTreść komentarza: Nie zatrzymali prawo jazdy a w Polsce zakaz kierowania.sobowymiautamiData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Nowogrodziec. Drogówka zatrzymała prawo jazdy za zbyt szybką jazdę
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama