Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 08:21
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Pościg za poszukiwanym

Gryfowscy policjanci zatrzymali kierowcę VW Passata, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Mężczyzna, który uciekał ulicami Mirska był poszukiwany i znajdował się pod wpływem środków odurzających. Oprócz siedmiu miesięcy pozbawienia wolności, za które był poszukiwany mężczyźnie grozi do 5 lat za popełnione w sobotę przestępstwa.
Pościg za poszukiwanym
Oceń

W sobotę 6 marca br. chwilę po godzinie 11:00 funkcjonariusze patrolujący miasto Mirsk postanowili skontrolować pojazd VW Passat. Mimo włączonych sygnałów świetlnych i dźwiękowych kierowca osobówki zaczął uciekać łamiąc przepisy ruchu drogowego. Po krótkim pościgu funkcjonariusze zatrzymali pojazd, którym podróżowali 41- letni kierujący wraz z pasażerką. Podczas legitymowania osób okazało się, że powodem ucieczki był fakt, iż mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 7 miesięcy. Oprócz tego jego zachowanie wskazywało, że może być nietrzeźwy. Badanie narkotestem potwierdziło, iż 41- latek znajduje się pod wpływem amfetaminy i metamfetaminy. Zachowanie pasażerki również pozostawiało wiele do życzenia. W związku ze znieważeniem policjantki podczas kontroli drogowej została zatrzymana. - informuje sierż. Olga Łukaszewicz, rzecznik prasowa KPP Lwówek Śląski. 

Mężczyźnie za niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaLaser ICOON 2
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama