Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama

Konkurs dla kół gospodyń wiejskich "Choinkowa ozdoba"

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zachęca koła gospodyń wiejskich z województwa dolnośląskiego do udziału w konkursie.
Konkurs dla kół gospodyń wiejskich "Choinkowa ozdoba"

Autor: ARiMR

ARiMR, powołana w celu wspierania rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich, pragnie tym razem poprzez konkurs docenić i uhonorować wyróżniające się Koła Gospodyń Wiejskich, które działając aktywnie na rzecz lokalnych społeczności, tak bardzo przyczyniają się do pielęgnowania kultury i tradycji ludowej, a także rozwoju lokalnej przedsiębiorczości.

Konkurs polega na własnoręcznym wykonaniu zestawu trzech ozdób choinkowych, które nie przekraczają 25 cm w najdłuższym miejscu oraz są jednorodne tematycznie, stylistycznie ze sobą powiązane i wykonane z podobnych materiałów. Ozdoby choinkowe powinny być na tyle lekkie oraz zaopatrzone w solidnie przymocowany element, aby dało się je powiesić na gałązce choinki. Każda praca powinna mieć przymocowaną w trwały sposób wizytówkę z nazwą koła gospodyń wiejskich.

Na prace czekamy do 18 grudnia 2020 r. Wyniki ogłosimy do 22 grudnia 2020 r.

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie. Dla najlepszych prac przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu AGD.

Regulamin wraz z wymaganymi załącznikami dostępny jest również na naszej stronie internetowej pod linkiem:

https://www.arimr.gov.pl/serwis-prasowy/tam-bylismy/artykuly/dolnoslaskie-zachecamy-do-udzialu-w-konkursie-pt-choinkowa-ozdoba.html


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Wystawa Magdalenki
noc muzeów
faza
koncert dla M
festiwal nowogrodziec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama