Zgorzeleccy funkcjonariusze zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który pod koniec października br. dokonał kradzieży piekarnika w Lubaniu. Mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego został przewieziony do lubańskiej komendy, gdzie zostały mu przedstawione zarzuty kradzieży mienia. Sprzęt AGD usytuowany był przed wejściem do sklepu. Z tego miejsca został skradziony. Wartość piekarnika pokrzywdzony oszacował na kwotę około 850 zł. Lubańscy kryminalni podejrzewali, iż czynu tego dokonał mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego, dlatego rozpoczęli działania operacyjne mające na celu jego zatrzymanie.
Podejrzany usłyszał już zarzut kradzieży mienia, do którego się przyznał. Z uwagi, iż czynu tego dokonał będąc uprzednio karanym za podobne przestępstwa kara pozbawienia wolności za przestępstwo może wzrosnąć do 10 lat.
Teraz mu się nie "upiecze"
Zgorzeleccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież mienia na terenie Lubania. 31-latek - mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego - wpadł dzięki czynnościom operacyjnym prowadzonym przez policjantów z Lubania.
- 04.12.2020 14:43 (aktualizacja 07.08.2023 13:21)

Napisz komentarz
Komentarze