Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 19:05
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Piłkarze z "Adasia" wicemistrzami strefy

Sportowcy z ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu po raz kolejny udowodnili, że są w stanie osiągać sportowe wyniki na najwyższym poziomie. W zawodach strefy jeleniogórskiej w roli gospodarza wywalczyli tytuł wicemistrzowski w piłce nożnej.
Piłkarze z "Adasia" wicemistrzami strefy
Autor: ZSP. im. Adama Mickiewicza
Oceń


W imprezie, która odbyła się w Lubaniu wystąpiło 8 zespołów. Oprócz gospodarzy z Mickiewicza zagrały reprezentacje ZSP im. KZL w Lubaniu, ZS Mirsk, ZSO Kowary, ZST Jelenia Góra, ZSP Zgorzelec, ZSZiO Kamienna Góra i ZSE Bolesławiec. W pierwszej kolejności zespoły rywalizowały w dwóch grupach. Gospodarze mierzyli się z ekipami ze Zgorzelca (1:1), Kamiennej Góry (1:1) i Bolesławca (3:2). Z grupy A awansowały ZST Jelenia Góra oraz ZSP im. KZL. Drużyna z Lubania w grupie wygrała z ZSO Kowary 4:1, ZS Mirsk 1:0 oraz uległa ZST Jelenia Góra 1:2.

W półfinałach ekipa z Mickiewicza rozbiła zespół z Jeleniej Góry 5:0, a ZSP im. KZL przegrał z ZSE Bolesławiec 1:4. W finale „Adaś” po zaciętym spotkaniu musiał uznać wyższość ekipy z Bolesławca, która wzięła rewanż za mecz w grupie i zwyciężyła 3:1. W meczu o trzecie miejsce ZSP im. KZL uległ ekipie z Jeleniej Góry 0:1. Skład reprezentacji gospodarzy turnieju: Łukasz Czeczot, Maciej Furmański, Aleksander Kamiński, Łukasz Mazur, Bartek Szyszło, Bartosz Roskowiński, Konrad Starczewski, Marcel Grabowski, Jakub Witkowski. Trenerem zespołu był Jerzy Witukiewicz.


Napisz komentarz
Komentarze
mji 06.02.2020 16:43
GRATULACJE!

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaSiekierczyn. Punkt konsultacyjny Czyste Powietrze
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama