Pędziła na złamanie karku

  • 11.06.2022, 20:16 (aktualizacja 11.06.2022, 20:22)
  • Źródło: lwowecki.info
Pędziła na złamanie karku

Podziel się:

Oceń:

Kierująca samochodem osobowym młoda kobieta straciła panowanie nad autem, to zjechało z drogi, pojazd dachował i kilkadziesiąt metrów dalej stanął w ogniu. Tak wynikało z informacji, jaką otrzymały dziś służby.

W sobotnie popołudnie po godzinie 16. na drodze krajowej nr 30 pomiędzy Gryfowie Śląskim a Biedrzychowicami doszło do zdarzenia drogowego. Jadący od strony Gryfowa Śląskiego Seat wypadł z drogi i dachował. Przeleciał kilkadziesiąt metrów i zatrzymał się na drzewach. Autem podróżowało kilka młodych osób.

Świadkiem tego zdarzenia była kobieta, która jechała od strony Lubania z małym dzieckiem. Jak nam mówi, kierująca Seatem młoda, około 19- letnia dziewczyna pędziła na złamanie karku i jadąc grubo ponad sto kilometrów na godzinę na łuku drogi straciła panowanie nad autem, to przeleciało w niewielkiej odległości przed maską jadącego z naprzeciwka pojazdu. Od tragedii było o krok.

Kierowcy, którzy widzieli zdarzenia natychmiast dzwonili na numer alarmowy. Na miejsce  zadysponowano strażaków z JRG PSP w Lubaniu oraz OSP KSRG w Gryfowie Śląskim, a także patrol lubańskiej policji i zespół ratownictwa medycznego.

Po dotarciu okazało się, że o pożarze nie ma mowy. Jednak widok rozbitego auta oraz ślad pozostawiany na trawie, świadczący o tym, jak daleko lecieli nie pozostawiał wątpliwości, co do powagi tego zdarzenia.

Podróżujący Seatem młodzi ludzie mieli olbrzymie szczęście. Poza otarciami i potłuczeniami nic im się nie stało.

Okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśnia policja.

Źródło: lwowecki.info

Zdjęcia (15)


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

aaa
aaa 13.06.2022, 15:17
gówniara więcej za kółko nie powinna siadać.
Kalkier
Kalkier 12.06.2022, 15:07
A co, ona jechała bez tablic rejestracyjnych? Czyżby samochód nie był dopuszczony do ruchu... a co nie daj ich panie B. bez aktualnego ubezpieczenia?
Ami
Ami 12.06.2022, 13:11
Z jakiego powiatu ci zadymiarze? Pozdrawiam cieplutko kierującą i pasażerów jakże szybkiego seacika. Ps piękna niewiasto o włosach blond na przyszłość celuj w cięższa gablotę o szerszym roztawie kół i szerokich oponach dzięki którym takie zakręty będziesz przelatywać jak tylko ci może być. Pozdrawiam ❤️
Amant za 5 groszy
Amant za 5 groszy 12.06.2022, 12:45
Pozdrawiam piękna panią która stoi przy tym wraku. Zostaw coś po sobie 🤗
Kierowiec
Kierowiec 12.06.2022, 12:05
Pewnie naćpana jak to teraz dużo takich jeździ, zabrać prawko dożywotnio to się nauczy jeden z drugim, może oleju trochę za mało w tych lepetynach.... Jeszcze w dodatku takim śmietnikiem bez mocy, 90 kucy pod maską, a gówniara leci jakby 300 kucy miała co najmniej....
R
R 12.06.2022, 07:44
To była forma protestu.
Mamo kup mi BMW bo ten już nie R
Ręce opadaja
Ręce opadaja 12.06.2022, 00:05
To niesamowite wiec muszę to napisac
Otoz dzisiaj gdy wracalem ze Zgorzelca jechala za mna ta ***ka....siedząc mi na zderzaku dosłownie...Próbowała wymusic taka jazda abym gonił w zabudowanym ponad 80km/h Wpieniala się gdy zwalniałem....w końcu tuz przed Lubaniem wyprzedziła
Jak zobaczyłem teraz ten artykuł to oniemiałem....Mogłaby kogoś zabic
Szkoda ze w tymże kraju mamy tak nieudolne prawo..
Nogi_drętwieją
Nogi_drętwieją 12.06.2022, 15:09
Prawo jest udolne, Policja czasami też - tylko kretynów na drogach coraz więcej. Trzeba w takich [przypadkach zanotować numer rejestracyjny i publikować - niech inny użytkownicy wiedzą kogo się wystrzegać. Trzeba było "blondynkę" puścił - niech pędzi, zwolnić na tyle aby wyprzedziła.
Biedrzychowice strit
Biedrzychowice strit 12.06.2022, 13:18
Bo jak jedziesz jak nie obrażając emeryt to co się dziwisz może i przeginała ale nie którzy jeżdża jak muchy w smole to tylko nakręcać można takich leserow siedząc na zderzaku i dając do zrozumienia ze ktoś przed nami nie jedzie na Simsonie tylko autem które nie ma 50cc. Jak masz czym to deptasz jak nie masz to się drapiesz po du...
andrey_marchenko
Andrii 12.06.2022, 10:08
czasami są takie osoby które w obrszaże zabudowanym jedzą ponad dozwołona prędkość
andrey_marchenko
andrey_marchenko 11.06.2022, 23:44
Pożar tyłko zaczynało, no odrazy był zgaszony wszystkimi osobami które pomogli zwolnić z samochodowego połonu wszystkich osób
Świadek
Świadek 11.06.2022, 22:10
OSP Olszyna była tuż po PSP Lubań
Młodość
Młodość 11.06.2022, 21:19
Skoro nic im się nie stało, to kierująca panna powinna dostać lanie na kolanie od mamy i taty. Proszę zapytać córcię, czy tak ją uczyli jeżdzić na kursie. Co ci młodzi mają w głowach???!!!!
Starość
Starość 12.06.2022, 18:17
Tatuś kupi nowego seata, nic się nie stało.
Lubanianin
Lubanianin 12.06.2022, 09:42
W głowach mają mete, alkohol i jutuba.
Jan
Jan 11.06.2022, 20:49
Wina Tuska i telewizji ktory raz z kolei puszczają filmy Za szybcy za wściekły. Policja też telefon przy uchu i lecą nawet sie z tym nie kryją

Pozostałe