Lubań. Zaginął kot

  • 29.11.2021, 12:39 (aktualizacja 29.11.2021, 13:06)
  • red.
Lubań. Zaginął kot

Podziel się:

Oceń:

Jedna z naszych czytelniczek prosi o pomoc w odnalezieniu zaginionego kota o imieniu Bongo.

Kocur o imieniu Bongo zaginął w czwartek 25 listopada w okolicach budynku nr 13 przy ul. Rynek w Lubaniu.

Rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu kocurka na którego czekają zrozpaczone dzieci i kotka, która usycha z tęsknoty.
Kontakt 571310799

red.

Zdjęcia (1)


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kociara
Kociara 03.12.2021, 17:06
Ludzie jak nie macie nic do powiedzenia nt. zaginionego kotka,po co komentujecie,macie tak bardzo zryte berety od ćpania,że już szpital psychiatryczny nieda rady wam pomóc!!!Lepiej otwórzcie te gały i pomóżcie dzieciom w odnalezieniu ukochanego członka rodziny.Dobry uczynek zrobicie i prezent na Mikołaja,jak się znajdzie😉😉😉
Kuchcik
Kuchcik 30.11.2021, 15:35
Dziwicie się, ze okoliczne koty giną a tu lada chwila na mieście 2 kebaby się otwierają i to nie wydaje się podejrzane?
Obserwator
Obserwator 29.11.2021, 21:16
Nie wiem kim jestes co piszesz te komentarze to powiem ci ze troche masz glowe zepsuta od narkotykow piszac takie rzeczy
Krasnal
Krasnal 30.11.2021, 10:58
A o kim mowa? Tak bacznie obsewujesz a nie precyzujesz.
jurek
jurek 29.11.2021, 20:34
ja bym do Rudkowskiego zadzwonił
Fajrant
Fajrant 29.11.2021, 18:15
Bongo nabity od kilku dni się zmaży, dym leci, cybuch się żarzy, nikt się nie oparzy pu pu pu
kawa
kawa 30.11.2021, 08:08
powinieneś się podpisać imieniem i nazwiskiem, czyli totalny ***
Kuchcik
Kuchcik 30.11.2021, 19:47
A u mnie w podstawówce na stołówce niedopitą kawę wylewało się do bańki na zlewki.
kawa
kawa 01.12.2021, 09:26
To ty chodziłeś do podstawówki ?
Kuchcik
Kuchcik 01.12.2021, 16:21
Też
Sonia
Sonia 29.11.2021, 16:45
Trzeba być wyzutym z uczuć, by z dramatu innych zwłaszcza dzieci robić sobie Sonia
Ockmonek
Ockmonek 30.11.2021, 15:53
Dramatem jest, ze Twoje dzieci nie mają pojęcia, że koty są pożerane przez Alfa.
😉
😉 29.11.2021, 13:06
Bongo krył kotkę koło Torowej .
Cezary Cezary
Cezary Cezary 29.11.2021, 16:00
Jaja won i wędrówek nie będzie. Porada darmowa na koszt NFZ.

Pozostałe