Poszukiwani świadkowie wypadku

  • 14.11.2021, 14:05 (aktualizacja 14.11.2021, 20:47)
  • red.
Poszukiwani świadkowie wypadku FB Dagmara Ryżewska

Podziel się:

Oceń:

Poszukiwani są świadkowie zdarzenia drogowego do którego doszło w nocy 11 listopada, około 23. na DK 30 w okolicach Łagowa.

Poszukiwani są świadkowie zdarzenia drogowego do którego doszło w nocy 11 listopada, około 23. na DK 30 w okolicach Łagowa.

W tył Mazdy z dużym impetem uderzyło nieznanej marki auto, o większych gabarytach. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy poszkodowanym. Jeśli są osoby, które widziały zdarzenie, posiadają nagrania. Bardzo proszę o kontakt z policją. Sprawa w toku.

Sprawcę jeśli ma sumienie niech zgłosi się na policję!!!! CUD ŻE NIKT NIE STRACIŁ ŻYCIA!!! - pisze w mediach społecznościowych mieszkanka Lubania.

Ucieczka z miejsca wypadku to nie sposób na uniknięcie odpowiedzialności. W obecnych czasach, gdy wiele aut wyposażonych jest w wideorejestratory ciężko uniknąć odpowiedzialności, a takie zachowanie jedynie pogarsza sytuację kierowcy. Ucieczka traktowana jest jak spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Oznacza to, że osobie która zbiegła z miejsca wypadku może grozić od 2 do 12 lat pozbawienia wolności. Do tego dochodzą 3 lata za nieudzielenie pomocy poszkodowanym i zakaz prowadzenia pojazdów od 3 lat do dożywotniego zakazu w przypadku recydywy.

red.

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

....
.... 20.11.2021, 20:00
Hahaha Ludzie śmiać mi sie chce z Was aż mnie jednoczesnie nerwy biorą jacy Wy jestescie zje....ani jacy mądrale i znawcy haha a i pewnie tez lewe rece za kierownica internet dopuszcza ***ów do komentowania i widac pieknie jaki z tego efekt.
Lesniczy
Lesniczy 17.11.2021, 08:49
Większych bzdur to nie czytałem ,brak jakich kolejek śladów by jaki Kolwiek auto uderzyło ,nie ma jakiej kolwiek logiki archiwum X niech właścicielka zgłosi się do programu Dlaczego ja...a nie naiwnych szuka!!!
domino jachaś
domino jachaś 16.11.2021, 12:52
Pani Dagmaro proszę nie szukać jelenia to nie zoo ani też nie cyrk, żeby się wygłupiać. Następnym razem proponuję wolniej :)
Darek
Darek 16.11.2021, 11:46
To bylo ufo w Roswell takie przypadki normalne ,a u nas niespodzianka.
Nie wierny
Nie wierny 16.11.2021, 08:41
Gdzie jest pozostalosc lakieru innego auta, specyficzne rysy wgniecenia sa tylko slady iglaku i innych zalegajacych smieci z rowu, zarzucilo tył wpadlo sie do rowu tylem i sila jeszcze wyrzucila. Policja jak by chciala to by wyjasnila, wystarczy sprawdzic kto o tej godzinie sie logowal ewentualnie kierowca vidmo w ktorego nie wierze.Rownie dobrze mozna po telefonie poszkodowanej co do centymetra stwierdzic predkosc, czas, i w danej chwili jaki inny telefon sie zalogowal przy niej. Ciekawa sprawa 23 w nocy ciemno i jezeli ktos w nia walna to swiatla juz mu nie swieca, chlodnica cieknie jak to dalej jechac. A co mamy czeski film.
Do niewiernego
Do niewiernego 16.11.2021, 12:35
Chlopcze zdaje sie za duzo czasu spedzasz przed tv ogladajac CSI Miami. Po dobranocce zjedz chlebek, wypij cieple mleko i idz do spania a nie piszesz o ciekawej sprawie o 23 w nocy.
Olo
Olo 16.11.2021, 19:01
Widac masz pojecie, przestan kupowac i konsumowac dopalaczy , bo widze ze bredzisz
69sd
69sd 15.11.2021, 18:50
tak sie konczy zapier**nie
ZnamIsciemnia
ZnamIsciemnia 15.11.2021, 17:38
Są wypad z drogi i szuka Jelenia. Cały tył w ziemi to ciekawe jakby ktoś miał go w tył uderzyć i tyle ziemi zostawić
Daga daga
Daga daga 15.11.2021, 14:39
Sam na pewno też wolno nie Da
Lubaniak
Lubaniak 15.11.2021, 14:37
Znowu się młodzież ścigała ?
Domino
Domino 15.11.2021, 14:16
Pewnie kobieta kierowała i nie odparowała a teraz szukanie
p.
p. 15.11.2021, 11:14
pewnie kierowca sam wypadł z drogi a teraz szuka winnego
Daga
Daga 15.11.2021, 11:45
Był Pan tam? Proszę się powstrzymać od bezmyślnych komentarzy!!!!
Siekierczyn
Siekierczyn 16.11.2021, 11:37
A pani tam byla? Sąsiedzi pani mowia że pani siostra jechala z chlopakiem a pani tam nie bylo, bardzo dziwna sprawa.. Po aucie widac nic w niego nie uderzylo, a raczej auto uderzylo w rów.
p.
p. 15.11.2021, 14:15
po pierwsze to Pani, po drugie to widziałam jak młodzi ludzie potrafią jeździć..... zgroza

Pozostałe