Ochroniarz nocnego klubu trafił na trzy miesiące do aresztu [WIDEO]

  • 19.10.2021, 15:24 (aktualizacja 19.10.2021, 21:34)
  • red./ asp. szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
Ochroniarz nocnego kluby trafił na trzy miesiące do aresztu
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Dziś w południe do lubańskiego Sądu Rejonowego doprowadzony został 39-letni ochroniarz klubu nocnego, który usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, skutkujący śmiercią 32-letniego mieszkańca Lubania.

Sąd Rejonowy w Lubaniu zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu wobec 39-latka zatrzymanego w związku ze śmiercią młodego mężczyzny. Prokurator przedstawił mu zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym. Za to przestępstwo grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

W nocy z 16/17 października br. lubańscy policjanci zatrzymali 39- letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego w związku z podejrzeniem o śmiertelne uderzenie pięścią w twarz 32- letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w Lubaniu w obrębie klubu nocnego. 32-latek z miejsca zdarzenia został przetransportowany do lubańskiego szpitala. O śmierci pokrzywdzonego oraz całym zdarzeniu policja została powiadomiona przez rodzinę zmarłego. - informuje asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, oficer prasowa KPP w Lubaniu.

Zgodnie z prawem, za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem jest śmierć człowieka, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od lat 5, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

red./ asp. szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń

Komentarze (88)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Znajomy z Traugutta
Znajomy z Traugutta 24.10.2021, 14:23
Ten cały wasz Kokos , Przemuś którego tak bronicie pierwszy raz siedział sztywniaku za gwałt pewnie kobieta mu sama weszła do luzka , później miał dwa wyroki za pobicie pewnie tez się tylko bronił😂 Kogo wy bronicie ja się pytam ???
do pseudoobrońców
do pseudoobrońców 24.10.2021, 12:10
Wow. Ile osób jest zaangażowanych w pisanie w obronie osiłka! Przecież wiadomo, że to nie są komentarze przypadkowe. Nie uda się Wam. Nie dostanie tyle ile powinien, lecz musicie się liczyć z tym, że 5 lat będziecie tylko na widzenia do więzienia jeździć. Przed wyrokiem (5 lat na twardo) nie wybroni go żadna papuga, nawet Baker & McKenzie...
Ludwisia
Ludwisia 23.10.2021, 12:56
Jakaś zrzutka na sieroty co niby są bez środków do życia? Przecież maja 500+ a dodatkowo renty po ojcu?
Je**c sky
Je**c sky 23.10.2021, 11:57
Już myślałem po nagłówku że ochrona ze sky labu przesadziła z piko
Gość
Gość 22.10.2021, 21:29
Dzieci dostaną rente po ojcu 500+ na dwoje dzieci to po co ta zborka ? Kasa na życie jest . Ludzie chorzy musza utrzymac sie z jednej renty .


Ana
Ana 27.10.2021, 19:06
Co Ty człowieku piszesz. Sama straciłam męża, zostałam z dwojka dzieci. Czy Ty myślisz że rentę załatwia się w dwa tygodnie, miesiąc? Rachunki gaz, prąd ,mieszkanie,ubranie dla dzieci, leki jak zachorują, buty, zima idzie. Zostajesz z jedną biedo-wyplatą. Nie chcesz nie wplacaj, uszanuj że ktoś włożył energię w tą zbiórkę. Daj coś z siebie dobrego a nie plujesz jadem.
🤔🤔
🤔🤔 24.10.2021, 10:04
Znam matki które same wychowują 2 dzieci pracują i radzą sobie lepiej niż z chłopem.
Kwestia chęci i nauki pracy od małego.
Rozumiem że to tragedia i na chwilę obecną ciężko się pozbierać, ale całe życie na bezrobociu chyba nie będzie.
Xd
Xd 22.10.2021, 22:47
Dobrze napisałeś/napisałaś
Xyz
Xyz 22.10.2021, 21:08
Komentarze pod zbiórką zablokowane bo za dużo niegatywnych, w kaplicy na pogrzebie tez powiedział ksiądz ze cała taca z pogrzebu idzie dla rodziny, nie zdziwię się jak będą chcieli na sile ukarać ochroniarza żeby miał kto rodzinie Tomka płacić odszkodowanie. Aaaaa i hien pismaków tez nie brakło na pogrzebie, wszystko dla pieniedzy.
Mieszkanka Lubania
Mieszkanka Lubania 23.10.2021, 17:43
Ty pewnie z rozumnych inaczej. Skończ pisać te swoje wypociny bo aż się czytać tego nie da. Nie znasz ani Tomka ani jego rodziny a ich oczerniasz. Oby to się tobie nie przytrafiło i twojej rodzinie.
Xyz
Xyz 24.10.2021, 11:50
To nie czytaj, nikt ci przecież nie każe… Jak się nie ma argumentów to trzeba ubliżać…
. K s
. K s 23.10.2021, 00:09
Dobrze masz na*** chodzic na pogrzeb zeby oczernić rodzine zmarlego. Idiota
Xyz
Xyz 23.10.2021, 12:46
Nie oczerniam tylko pisze swoje obserwacje, gdyby rodzina nie była mi znana to nie byłoby mojej wypowiedzi. Moja obecność na pogrzebie była spowodowana kulturą która wynosi się z domu, bo to czy Ś.p. Tomek był lubiany przezemnie czy nie nie ma tu znaczenia. Poprostu był mi dobrze znany.
serio ?
serio ? 22.10.2021, 09:55
A ja mam pytanie dlaczego przy zbiórce dla tego mordercy jest wpłata ELUBAN - 1500zł ? Wspieracie go czy ktoś się podszywa
Nk
Nk 22.10.2021, 10:50
Można link do zbiórki?
_
eLuban.pl 22.10.2021, 10:32
Coraz więcej osób o to pyta. Nie, nie wsparliśmy tej zrzutki. Zresztą inicjały przy fałszywym nicku mogą sugerować kto wpłacił te pieniądze
ja
ja 22.10.2021, 07:55
a dla czego pod tekstem zrzutki znikneły komentarze i mozliwosć komentowania?cenzura? bo ludzie pisali to co naprawde mysla.A myslałam ze mamy wolność słowa...
tato
tato 21.10.2021, 20:29
TO po co chodzicie na te imprezy .Zawsze tak było ,ze komus trafiło sie nieszczescie .
Kris
Kris 22.10.2021, 10:00
Fajnie ***isz. Wida ze masz cos z glowka
Wiem
Wiem 21.10.2021, 15:52
Co za idiota utworzył dla tego ochroniarza zbiórkę, a jeszcze wieksi idioci wplacaja . Jeszcze zenujacy opis zbiorki , prawda jest inna ? Dla tego z powodu tej innej prawdy siedzi juz na 3 miesiące. Jeszcze powinien placic dozywotnio na te dzieci . Bo jego dzieci ojca maja na tym swiecie . Tomasz zostal pozbawiony zycia przez miesniaka co juz oczywiscie z niewinności i innej prawdy ma wyroki w zawiasach .
Www
Www 22.10.2021, 19:40
A Tomasz co niewinny. On mógł podnieść rękę na ochroniarza pierwszy?czego o jego zachowaniu nikt nie mówi? Według Ciebie było w porządku!?
Xyz
Xyz 21.10.2021, 11:06
Osoba ktora trenuje sporty walki powinna byc zrownowazona, znac swoje umiejetnosci i nie uzywac ich od tak sobie wobec slabszch od siebie, slabe nerwy, psychika doprowadzily do tragedii..
Irokes
Irokes 21.10.2021, 19:47
Nawet jak mu ktoś po plecach naparza? Przecież ochroniarz nie wiedział kto go od tyłu atakuje, bronił się
Gowno
Gowno 21.10.2021, 15:09
Masz racje
Tomasz3517
Tomasz3517 21.10.2021, 03:42
Ochroniarz powinien pilnować w klubie a nie na chodniku bić ludzi jak coś się działo mòg wezwać policję tyle mu wolno
Gość
Gość 21.10.2021, 22:08
Masz rację
Makak
Makak 21.10.2021, 11:46
Akurat cie tam nie było to się nie wypowiadaj to nie wina ochroniarza a komentować bzdurne artykuły to żal kto to wogole weryfikował te j formacje ze piszą i wydają wyrok
Imprezowicz
Imprezowicz 22.10.2021, 19:45
Ludzią nie przegadasz. Nie widzieli nic a najwięcej do powiedzenia mają. Czego nikt nie napisze jak zachował się Tomek? Bo co bo nie żyje. Ale to nie znaczy że jest bez winy!!
Anty pato
Anty pato 20.10.2021, 22:48
Kolega R. napisał że wie jak działa dziennikarstwo, ale chyba nie wie jak działa samozwańcza ochrona nocnych klubów. Kiedyś po robocie poszedłem się bawić w jg, dostałem oklep solidny od 3 typów z ochrony (ja 70 kg), a za co? A za to że miałem przy sobie czarnego markera, a co się stało? A ktoś popisał toaletę BIAŁYM markerem. Do słowa dojść? Absolutnie, przekopka we trzech na mój łeb 0 słów i wyrzut na chodnik. 25 za coś takiego, niech się uczą
PIOTR
PIOTR 20.10.2021, 20:09
Do Daniel za co współczuć rodzinie bandyty. Zamknąć dożywotnio. Niech gnije w więzieniu.
Ewa
Ewa 20.10.2021, 19:57
Córka koleżanki opowiadała że ten chłopak na sam koniec gdy po niego ktoś przyjechał przewrócił się i uderzył głową chyba w auto to co wy ludzie tu wypisujecie to jest nienormalne. Jeśli nie widzieliście jak to się wydarzyło po co wypisywać te głupoty. Mam nadzieję że to będzie przestroga dla wszystkich. Idąc się bawić bawcie się z kulturą i nie pijcie bez umiaru.
Wiem
Wiem 21.10.2021, 23:59
Corja koleżanki chyba widziała..... a ty napisałaś. Wiez czemu sie wywrocil bo zemdlal bo dostal tak ze .....
Gdyby ochroniarz go tak nie uderzył to stal by dalej nz nogach kolezanko koleżanki mamy córki.
R.
R. 20.10.2021, 16:01
Gratuluje mozgu wszystkim komentujacym, ktorzy juz wydali wyroki, bo media maja powierzchowne info (tak-powierzchowne, wiem jak to dziala, bo jestem po dziennikarstwie, i troche w zawodzie pracowalam). Nawet chronologia wydarzen nie jest prawdziwa w opisie. A ochroniarz? To zaden koks. To akurat prawdziwy sportowiec. Ale wy przeciez wiecie lepiej misie kolorowe :) mam nadzieje, ze na Was kiedys ktos tak latwo bedzie wieszal wyroki jak wy dzis. Pzdr.
bzdura
bzdura 24.10.2021, 12:10
Wow. Ile osób jest zaangażowanych w pisanie w obronie osiłka! Przecież wiadomo, że to nie są komentarze przypadkowe. Nie uda się Wam. Nie dostanie tyle ile powinien, lecz musicie się liczyć z tym, że 5 lat będziecie tylko na widzenia do więzienia jeździć. Przed wyrokiem (5 lat na twardo) nie wybroni go żadna papuga, nawet Baker & McKenzie...
Tadeusz
Tadeusz 20.10.2021, 19:27
Dokładnie zgadzam się w 100%.ale jak zawsze polaczki wiedzą swoje.
...
... 20.10.2021, 18:23
Prawdziwy sportowiec ma zasady i nie bije człowieka, tym bardziej człowieka, który jest pod wpływem alkoholu. Prawdziwy sportowiec zna swoją wartość i nie musi się dowartościowywać agresją w stosunku do kogokolwiek, tym bardziej do klienta klubu, w którym ten pseudoochronirzyna miał zapewniać bezpieczeństwo i za co brał wynagrodzenie. Sportowcom to on może ręczniki co najwyżej podawać, a teraz to w sumie tylko współtowarzyszom w celi.
GoSZA
GoSZA 21.10.2021, 10:14
Co ty mozesz wiedxieć o sportowcach masz za mały mózg ćwoku na jaką kolwiek wiedzę to widać po Twojej pisowni Baranie!!!!!!!
Ja
Ja 20.10.2021, 14:52
Alkohol i cpanie odbieraja rozum ,dlatego omijac te świnstwa szerokim łukiem ! Kontakt z przyroda i trzezwa glowa jest gwarancja na długie i szczesliwe zycie .
Kris
Kris 20.10.2021, 12:00
Czy ochroniarz był pod wpływem narkotyków?
mariusz1
mariusz1 20.10.2021, 09:23
tragedia obu rodzin, ale sterydka co daje po nosie akurat mi nie żal
Meg
Meg 20.10.2021, 11:06
Gościu karany wczeniej za narkotyki i do tego wciąż zajmował się dilerka
Rggg
Rggg 20.10.2021, 19:29
Ciekawe skąd ty masz takie informacje?
Cezary Cezary
Cezary Cezary 20.10.2021, 12:52
No no, kochający mąż i ojciec brzmi lepiej ;-)
Mariusz
Mariusz 20.10.2021, 05:07
A mnie zastanawia czy mieli maseczki??? Bo jeżeli nie to gdzie 2m odstępu.

Pozostałe