Zdarzenie z udziałem rowerzysty

  • 10.10.2021, 14:08 (aktualizacja 11.10.2021, 19:46)
  • red.
Zdarzenie z udziałem rowerzysty eLubań

Podziel się:

Oceń:

W niedzielę około 13.20 u zbiegu ulic Łużyckiej z Worcella doszło do groźnie wyglądającej kolizji z udziałem użytkownika jednośladu.

Kierująca pojazdem marki Peugeot miała jechać od strony osiedla Piastów, a rowerzysta ul. Łużycką od strony szpitala. Według świadków kierowca pojazdu marki Peugeot nie ustąpił pierwszeństwa rowerzyście w wyniku czego doszło do potrącenia. Wpływ na zaistniałą sytuację mogło mieć oślepiające słońce.

W wyniku zderzenia z pojazdem rowerzysta upadł na jezdnię. Podczas pracy służb cały czas był przytomny. Ze wstępnych oględzin można było wywnioskować, że prawdopodobnie zahaczył kierownicą o lusterko auta. Na miejscu pracowali funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej, Policji oraz Straży Miejskiej. Pokrzywdzony trafił pod opiekę służb medycznych.

Szczegóły zdarzenia ustala policja.

red.

Zdjęcia (10)


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Śledczy
Śledczy 13.10.2021, 13:55
Panie Komendancie Straży Miejskiej!
Co ten eksperyment procesowy czy może wizja lokalna wykazały?
Helga
Helga 14.10.2021, 13:10
Wina jest po stronie rowerzysty - lusterko miał na zbyt daleko odsuniętym, czyli zbyt długim uchwycie
Janek
Janek 11.10.2021, 12:23
Dziwne jedno zdarzenie a już różne wersje skąd kto jechał - redaktor inna wersja niż komentujący jako PL- a jakie ustalenia Policji?
Pl
Pl 12.10.2021, 18:32
Dziwny to ten pierwszy opis zdarzenia? Czy to zależy od tego kto jest sprawcą wypadku?
Gacek
Gacek 11.10.2021, 10:41
... było wywnioskować, że prawdopodobnie zahaczył kierownicą o lusterko auta.
===============
Czy może kierująca zahaczyła lusterkiem rowerzystę?
Widz
Widz 11.10.2021, 21:06
A slyszałes o tym że rowerzysta przyczynił się do zdarzenia?
Posterunkowy
Posterunkowy 12.10.2021, 10:28
No jak kierowca była zona komendanta - to z pewnością rowerzysta się musiał przyczynić a z czasem będzie tylko on winny.
An
An 11.10.2021, 17:50
Kierująca samochodem Peugeot nie ustąpił a pierwszeństwa rowerzyście. Ona jechała od strony osiedla a rowerzysta od strony szpitala
An
An 11.10.2021, 17:24
To kierująca pojazdem nie ustąpiła pierwszeństwa rowerzyście. Rowerzysta jechał od szpilka ul. Łużycką natomiast Peugeot jechała od osiedla ul. Wrocella
jurek
jurek 11.10.2021, 00:55
zona komendanta strazy miejskiej kierowala autem, a kilka godzin pozniej,po zakonczonej akcji, droga znow byla zablokowana przez policje,znowu lezal rower i stal peugeot, dziwne
lubaniak
lubaniak 11.10.2021, 12:26
A jakim autem jechała żona komendanta ?
?
? 10.10.2021, 20:49
Skąd ambulans? Leśna?
Pl
Pl 10.10.2021, 17:22
Kierującą peugeot jechała od strony osiedla a rowerzysta łużycka od strony szpitala
Magda
Magda 10.10.2021, 14:29
"" Na miejscu pracowali funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej, Policji oraz Straży Miejskiej. " Na miejscu byli przede wszystkim ratownicy medyczni. O nich powinno się napisać. Po ch... ę ram straż miejska. Policja naprawdę bez nich sobie doskonale poradzi
Ela
Ela 11.10.2021, 18:30
A dzis widziałam jak straż pierwsza przyjechała do leżącej kobiety pod inbagiem. Takze magda pewnie dostała mandacik i wylewa zale w necie
Paweł
Paweł 10.10.2021, 21:58
Zaiste po co nam te nieroby ? W Zgorzelcu zlikwidowano dawno ta żałosną formację i jest ok
Miras
Miras 10.10.2021, 19:46
Magda puknij się w ten łeb o czym ty piszesz? Mi akurat oni nie przeszkadzają. Im więcej służb porządkowych tym lepiej. Dlaczego ciebie nie było na miejscu aby udzielić rowerzyście pomocy? No tak ty nie jesteś od tego. Po to właśnie są służby aby udzielać pomocy potrzebującym Jak masz odwagę podejdź do nich i powiedz o tym co myślisz. No ale cóż kozak w necie........ 😂😂😂😂
P.
P. 10.10.2021, 22:09
Przejeżdżałem tam dziś i było ok 8 mundurowych ,naprawdę tyłu ich trzeba ? Dodam że poszkodowanego już tam nie było .Im więcej służb tym lepiej powiadasz ? Chyba w państwie policyjnym .

Pozostałe