O włos od czołówki. Wyprzedzał na podwójnej ciągłej

  • 19.08.2021, 18:37 (aktualizacja 19.08.2021, 19:16)
  • red.
O włos od czołówki. Wyprzedzał na podwójnej ciągłej

Podziel się:

Oceń:

Dziś przed 15. na drodze krajowej nr 30 między Biedrzychowicami a Gryfowem Śląskim doszło do zderzenia BMW z VW.

Kierowca BMW jadąc w kierunku Gryfowa Śląskiego rozpoczął manewr wyprzedzania na krętym odcinku drogi między Biedrzychowicami a Gryfowem Śląskim, gdzie obowiązuje zakaz wyprzedzania. W tym momencie z naprzeciwka nadjechał VW Sharan. Kierowca BMW ratując się przed czołowym zderzeniem uciekł na lewą stronę drogi. Niestety Sharan uderzył w lewe tylne drzwi BMW, to przeskoczyło płytki rów i zatrzymało się na biegnącej wzdłuż drogi ścieżce rowerowej.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, między innymi dlatego, że ścieżką rowerową akurat nikt nie jechał. Kierowca BMW został ukarany mandatem karnym. Na miejscu pracowała policja, JRG PSP Lubań i OSP Olszyna. Na czas prowadzenia działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

red.

Zdjęcia (5)


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Olszyniak
Olszyniak 21.08.2021, 19:46
Auta jako takie nie są winne, główna przyczyna to bezmuzgi które uważają się za mistrzów kiery.
Tak jak w przypadku idioty który wywalił w olszynie i pierdział że mu ukradli i rozbili. A sam rozpierdzielił.
Teraz popierdziela tak samo mietkiem. Żenada
Kierowca
Kierowca 20.08.2021, 15:23
Ciekawe kiedy kogos zabije na nastepnym zakręcie
Hubert
Hubert 20.08.2021, 06:55
Powinien byc przepis, masz kamerke nagrałeś takie wydarzenie wysyłasz na odpowiednia strone policji mandat 2000 tys ty z tego masz 30 procent wtedy piraci jak by byli świadomi, ze kazdy kazdego na drodze pilnuje każdego to byl by spokój, wystarczy Zareba co wyprawiaja kierowcy ciężarówek jadąc do kamieniolomow, srednia predkosc 70i wyprzedzają rowerzyste na zakrecie kolo szkoly dramat!!!
Teo
Teo 22.08.2021, 13:10
Popieram i podpisuję się dwoma rękami!! Może jakaś inicjatywa społeczeństwa o tym pomyśle??? . Bo takich szaleńców zabójców coraz więcej!!!!
Krzysiek
Krzysiek 21.08.2021, 23:21
Tępcie tę uliczną durnotę! Conajmniej dwa moje materiały pozwoliły wręczyć pajacom "nagrodę". Link poniżej.
https://wielkopolska.policja.g…
Seppa
Seppa 19.08.2021, 22:50
Ludzie ! Co to jest ta podwójna ciągła ? Czy to jest podwójny zakaz jej przekraczania ? Ma większą ważność od pojedynczej ? Ta druga linia mnie nie dotyczy,tylko przeciwnego kierunku !!!
Derek
Derek 19.08.2021, 21:33
Czyli mamy w klubie "Idiotów_BMW" kolejnego członka. Coś w tym jednak jest - poza bezmózgowiem to jakieś fatum.
Pieszy
Pieszy 20.08.2021, 15:25
Zachodni sprzet a wschodnie myślenie szkoda auta
Oburzony
Oburzony 19.08.2021, 21:25
Jaki mandat, za świadome złamanie przepisów prowadzące do zagrożenia życia ludzkiego,powinien stracić prawo jazdy i mieć zasądzoną konkretną karę pieniężną.
BMW - Bryka Małolaów Wiejskich
BMW - Bryka Małolaów Wiejskich 19.08.2021, 21:02
I znowu glonojad, smark w bmw !!! Ktoś ma jeszcze jakieś pytania [email protected]
Sqandal
Sqandal 19.08.2021, 20:49
.....i to jest skandal !!!.....za narażenie życia ludzi w taki sposób powinien być wniosek o odebranie prawa jazdy !!!
Lubaniak
Lubaniak 19.08.2021, 21:44
Dokładnie TAK! SKANDAL! Kierowca ukarany mandatem karnym - to są kpiny!!!
Maryjan
Maryjan 19.08.2021, 20:22
Codziennie co najmniej kilka takich sytuacji widze na drodze ale patrolu nie uświadczysz
Jaś
Jaś 19.08.2021, 20:09
Mandat, pewnie kierowca się przestraszył i do końca życia nie wsiądzie za kółkiem. Za takie jawne przewinienie z skutkiem tjw. zabrać prawko i do sądu.
Jaroslaw
Jaroslaw 19.08.2021, 19:57
Faster. Harder. Truuuper??

Pozostałe