DK30 Pisarzowice. Zginął motocyklista, uderzył w przepust

  • 17.08.2021, 17:54
  • red.
DK30 Pisarzowice. Zginął motocyklista, uderzył w przepust

Podziel się:

Oceń:

Wszystko wskazuje na to, że w zdarzeniu brał udział jedynie motocyklista. Do zdarzenia doszło około 16:40 na krajowej 30-stce na wysokości hurtowni Megadach w Pisarzowicach. Droga w tej chwili jest zablokowana.

Ze śladów wynika, że kierowca Suzuki jadąc w kierunku Lubania wywrócił się na łuku drogi, wpadł wraz z motocyklem do przydrożnego rowu i sunął nim około 30 metrów. W pewnym momencie motocykl uderzył w przepust, a siła zderzenia wyrzuciła go z powrotem na jezdnię, kierowca motocykla zatrzymał się natomiast na przepuście.

Według świadków, którzy najechali na miejsce jako pierwsi, motocyklista chwilę wcześniej wyprzedził ich z dużą prędkością. Gdy dojechali do miejsca zdarzenia zobaczyli motocykl na drodze,  a motocyklistę znaleźli przy przepuście.

Powiązane: Zginął na drodze. Obowiązywał go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych

Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, który reanimował mężczyznę, niestety starania ratowników nie przyniosły rezultatów i mężczyzna zmarł w ambulansie.

Policja potwierdza, że doszło do wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Kierowca Suzuki to 21-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego.

W tej chwil na miejscu policjanci wykonują czynności pod nadzorem prokuratora i policyjnego technika. DK 30 jest zablokowana, a policjanci kierują ruch na objazdy.

Na miejscu: policja, zespół ratownictwa medycznego, JRG PSP Lubań i OSP Pisarzowice.

red.

Zdjęcia (14)


Komentarze (53)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rysiek
Rysiek 19.08.2021, 23:49
Inżynier który wymyślił pionowe betonowe przepusty to idiota, wystarczyło by aby były pod skosem a uratowałby tysiące ludzi.
Incognito
Incognito 18.08.2021, 17:52
Komentarze są żałosne ,j*bani hipokryci,ciekawe czy wasze niedoswiadcze życiem dzieci kiedys nie popełnią podobnego błędu. Każdy popełnia błędy nie ma człowieka bez skazy. Tylko jedni mają szczęście drudzy nie ... to był nieszczęśliwy wypadek za ktory chłopak przepłacił życiem. Oby was nie spotkała taka sytuacja ani wasze dzieci bo może wtedy zrozumiecie.. ze jedne błedy można naprawić a innych juz nie ma okazji.... Spoczywaj w pokoju Dominiku, niech Bóg ma cie w swojej opiece. Na zawsze zostaniesz w naszejj pamięci i naszych sercach
JA
JA 19.08.2021, 09:52
Nieszczęśliwy wypadek którego można było uniknąć, a pewne błędy popełnia się niestety świadomie. Miał zakaz prowadzenia? Nie zabrali mu prawka za krzywe spojrzenie tylko za konkretny czyn. Popełnił błąd i się nie nauczył. Po co wsiadał na ten motor. Po co tak zapierdzielał zwłaszcza że wiele tam było wypadków właśnie przez nadmierną prędkość. A teraz wszyscy winni tylko nie on a zwłaszcza ci którzy krytykują. Mojemu dziecku gdyby miało sądowy zakaz prowadzenia zabrałabym auto, motor. Niemniej jednak bardzo współczuję rodzinie. I mam również nadzieję że ów wypadek otworzy oczy innym beztroskim osobom i następnym razem zanim wcisną gaz zastanowią się czy warto.
Jan
Jan 18.08.2021, 23:33
Może i spotkała gorsza sytuacja, co nie oznacza blokowania komuś wypowiedzi, reakcji na głupotę i zamiatania faktu pod dywan. Najprościej wszystko nazwać "hejtem" i jeszcze dopisać, że to oni wsadzili go na motor i odkręcili manetkę..
Waldek
Waldek 19.08.2021, 09:31
Przejawy głupoty należy piętnować nawet po "jej" śmierci - ku przestrodze innych.
Członek rodziny
Członek rodziny 18.08.2021, 15:55
Proszę o całkowite zablokowanie komentarzy! To co tu ludzie wypisują ludziek pojęcie przechodzi, a rodzina bardziej cierpi
kino oko
kino oko 18.08.2021, 17:08
Rodzina w żałobie siedzi na eLubań i innych portalach? Trochę to dziwne...
.
. 19.08.2021, 13:19
Czekanie na informacje też jest bolesne, proszę się zastanowić czy pan/pani nie próbowałaby dowiedzieć się czegoś może od świadków ale zamiast tego sam kretynizm woków
zgadywacz
zgadywacz 18.08.2021, 10:50
Czy to będzie przestroga dla gówniarzy jeżdżących w krótkich spodenkach DK30 na jednym kole ???
JA
JA 18.08.2021, 10:12
Czegoś tu nie rozumiem. Nie tak dawno niejaki Dominik H. na drodze jadąc z dużą prędkością spowodowała wypadek i zabił dziecko. Psy na nim wieszają do dziś. Że za szybko jechał i zabił. Natomiast nad motocyklistą zapierdzielającym z niedozwoloną prędkością, nie mając uprawnień większość się użala. Że taki biedny bo zginą, że młody, że rodzina cierpi. Czy rodzina nie wiedziała że jeździ bez uprawnień? Gdzie wtedy byli jak wsiadał na motor? A on nie wiedział jakie mogą być konsekwencje takiej jazdy? Poniósł największe konsekwencje swojej głupoty i brawury. Dobrze że nikogo nie zabił lub nie okaleczył. Ciekawe czy też byście mu współczuli gdyby spowodował śmiertelny wypadek tak jak wspomniany wyżej Dominik H....
aro
aro 18.08.2021, 10:06
Ale niech wypowiedzą się motocykliści czy w tym miejscu droga jest dobra bo moim zdanie nie zakręt jest źle wyprofilowany i ciągnie na pobocze.
artek
artek 18.08.2021, 12:09
trzeba frezowc najlepiej od Jeleniej Gory do Zgorzelca
Damian
Damian 18.08.2021, 11:49
Bez przesady jezdze tez motocyklem czesto ta droga i jak jedziesz normalnie to nie ma problemu chyba ze zapinasz do konca gaz no to wtedy konczysz jak w/w "motocyklista"
ciekawski
ciekawski 18.08.2021, 11:44
A ile w tym miejscu można jechać?
Man
Man 18.08.2021, 10:03
Mieszkam tam.Zgineło w tym miejscu juz kilka osób. Policja podbija sobie statystyki w lubaniu na 50 tkach a tu wyprzedzanie na podwójnej , predkości kosmiczne....szkoda chłopaka.
LLL
LLL 18.08.2021, 09:58
Tragedia , której mogło nie być z braku rozwagi.
Fella
Fella 18.08.2021, 09:12
Nie bez przyczyny zwani "dawcami narządów" - na szczęście nie mózgów.
Zg
Zg 18.08.2021, 08:38
Przestańcie odądzać chłopaka jemu już nic nie zwróci życia.Uszanujcie rodzinę i przyjaciół i darujcie sobie tego ch...we komentarze.A z drugiej strony to kto tamtędy nie zapierdziel.Każdemu jest coś pisane
OjciecR
OjciecR 18.08.2021, 07:24
za młody i za głupi na taką maszyne
Ja...
Ja... 17.08.2021, 23:48
Motokolego, szerokości na Niebieskich autostradach.
Odpoczywaj w pokoju!!!
Arabela
Arabela 17.08.2021, 23:25
Ta droga zabrała już tylu motocyklistów, właśnie na wysokości Pisarzowic. To co wyprawiają oni w samym centrum Lubania to przechodzi ludzkie pojęcie. Starty spod świateł na pełnym gazie. Muszą dać "głos " ze to oni jadą najwspanialsi. Prędkości po 120 km/h aby pokazać się. No i wychodzi brak umiejętności na zakrętach, na śliskiej nawierzchni i tragedia gotowa. Ułańska fantazja a potem rodzinny dramat. Opamiętajcie się!!! Mówię do tych co tak jeżdżą jak szaleńcy po mieście. Pamiętajcie, że nie tylko wy korzystacie z jezdni. Możecie zabić siebie i kogoś...
KapitanBomba
KapitanBomba 18.08.2021, 07:46
Ja tam też autkiem latam po 120 w mieście i jakoś nikt się nie skarży. Po to sie ma auto/motocykl żeby szybko się przemieszczać
Nie mogę z tej patoli
Nie mogę z tej patoli 21.08.2021, 12:13
Do czasu....
Kolega Dominika
Kolega Dominika 17.08.2021, 22:58
Zablokujecie komentowanie *** 😡😡😡😡
JA
JA 18.08.2021, 10:33
A niby dlaczego???? Chłopak zginą przez swoją głupotę. I nie mówcie że nie mam współczucia. Mam. I to całkiem sporo, ale dla rodzin i ofiar wypadków spowodowanych przez nieodpowiedzialnych i głupich kierowców.
😞😞😞
😞😞😞 18.08.2021, 08:31
Masz rację. W obliczu tragedii i traumy dla rodziny zmarłego nie powinno się udostępniać komentarzy. Na wielu portalach internetowych tak jest. No, niestety nie na eLuban.
LLL
LLL 18.08.2021, 09:53
Tutaj zawsze szukanie sensacji, lub jednostronny przekaz.
Przechodzień
Przechodzień 17.08.2021, 22:01
Szczęście ze w nikogo niezabil
Sonol
Sonol 17.08.2021, 21:43
Krzyży przybywa, szkoda.
M JK
M JK 17.08.2021, 21:40
Mijalam go na rondzie w Zg, kto by pomyslal że za chwilę wydarzy sie taka tragedia😔
Kfkkgphcv
Kfkkgphcv 17.08.2021, 21:31
Szalał to wyszalał , prędkość ,śliska nawierzchnia, zakaz sądowy.... A teraz wszyscy ojojoj tragedia.
Przykro
Przykro 17.08.2021, 21:22
Ku przestrodze. ..Motodiabły...opamietajcie sie. ..Codzienne mijają mnie tacy. ...mają za nic życie swoje i innych
Koleżanka