Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 12:54
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Zginął na drodze. Obowiązywał go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych

Policyjny komunikat dotyczący śmiertelnego wypadku, do którego doszło wczoraj na DK30 w Pisarzowicach.
Zginął na drodze. Obowiązywał go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych
Oceń

Ku przestrodze! Dramatyczny wypadek motocyklisty w Pisarzowicach

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lubaniu wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego z udziałem motocyklisty, do którego doszło w dniu 17 sierpnia br. na drodze krajowej nr 30 w miejscowości Pisarzowice. W wyniku zdarzenia 21 – letni kierowca motocykla poniósł śmierć na miejscu. Policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia jak również wykonali niezbędne czynności pod nadzorem Prokuratora.

W miejscowości Pisarzowice ok godz. 16:30 na drodze krajowej nr 30 jadący motocyklem w kierunku Lubania 21 – letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego nie dostosował prędkości do istniejących warunków drogowych. Na wzniesieniu stracił panowanie nad motocyklem i wpadł do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w betonowy przepust. Niezwłocznie na miejsce przybyły służby ratunkowe, gdzie po podjętej długotrwałej akcji reanimacyjnej przez załogę ratownictwa medycznego nie udało się przywrócić jego funkcji życiowych.

Powiązane: DK30 Pisarzowice. Zginął motocyklista, uderzył w przepust

Znajdujący się na miejscu policjanci Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu potwierdzili trzeźwość kierującego, jednak ustalili, że kierującego motocyklem obowiązywał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Jednocześnie wykluczono znajdowanie się kierującego pod wpływem alkoholu czy też środków odurzających.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, poruszanie się z prędkością adekwatną do obowiązujących ograniczeń zapewniającą panowanie nad pojazdem oraz bezwzględnego stosowania się do zakazów wydawanych przez uprawnione organy, co w świetle prawa jest przestępstwem.

asp.szt. Grzegorz Szewczyk


Napisz komentarz
Komentarze
Igor ® 18.08.2021 23:38
Poszkodowany bez oznak życia czyli również oddechu, jak została potwierdzona trzeźwość na miejscu zdarzenia?? Mobilny tester krwi??

xxx 18.08.2021 20:01
jak można przestrzegać przepisy, jadę przepisowo i co drugi kierowca daje po klaksonie , ręce opadają

xyz 18.08.2021 17:14
"Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, poruszanie się z prędkością adekwatną do obowiązujących ograniczeń zapewniającą panowanie nad pojazdem oraz bezwzględnego stosowania się do zakazów wydawanych przez uprawnione organy, co w świetle prawa jest przestępstwem.". HIT!!!

Stop piratom na dwoch kolach 18.08.2021 15:45
Smierci nie zycze ale dobrze ze do tego Lubania nie dojechal!Przejscia dla pieszych,auta osobowe itp. Ktos inny niewinny przez d***mogl stracic zycie a cos jest na rzeczy skoro stracil uprawnienia. Za glupote sie placi,tyle w temacie. "Szybko i krotko"

. 18.08.2021 14:30
Selekcja naturalna

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaLaser ICOON 2
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KlawerTreść komentarza: Jaro Kaczyński na cyklicznym spotkaniu wyraził opinię - i ma chłop rację. Co to za demokracja i wolność słowa w państwie PiS skoro media obce rządowej ekipie podają wiadomości inne niż oficjalne media TVP - TVP Info i Polskie Radio 24. Czas się tymi mediami zająć. Nie wyszło z TVN - może tym razem się uda.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 17:13Źródło komentarza: 500 plus, zasiłki, świadczenia. Ile kosztowały podatników w 2021 roku?Autor komentarza: olkjTreść komentarza: Nie chcę bliżej nieokreślonych dodatków o nie pewnym pochodzeniu , a chcę powrotu cen istotnych dla kontynuacji i stabilizacji sprzed drożyzny ,gdzie były warunki do życia w Polsce były stabilne . Chcę rządu Polskiego budującego a nie niszczącego swój kraj i ludzi . Jakieś zmowy cenowe akceptowalne przez rząd i olbrzymie płace członków partii pis to już nieakceptowana przesada .Data dodania komentarza: 02.10.2022, 16:04Źródło komentarza: 13 i 14 emerytura w 2023 roku. Emeryci i renciści mogą spać spokojnieAutor komentarza: AfroTreść komentarza: Tyle ile wykorzystamyData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Ile zapłacimy za ogrzewanie i czy PEC ma czym ogrzać lubańskie mieszkania?Autor komentarza: RurkTreść komentarza: Nie zatrzymali prawo jazdy a w Polsce zakaz kierowania.sobowymiautamiData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Nowogrodziec. Drogówka zatrzymała prawo jazdy za zbyt szybką jazdę
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama