Gryfów Śl. Zarzuty dla sprawców pobicia

  • 23.03.2021, 12:20 (aktualizacja 23.03.2021, 13:24)
  • Źródło: KPP Lwówek
Gryfów Śl. Zarzuty dla sprawców pobicia OSP Gryfów Śląski

Podziel się:

Oceń:

Trzy lata - tyle za kratkami może spędzić trójka mężczyzn, którzy w centrum Gryfowa Śląskiego pobili 40-latka.

28 lutego br. około 14. do KPP w Lwówku Śląskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Lubańskiej w Gryfowie Śląskim. Na miejscu patrol policji ustalił, iż doszło do zderzenia nieznanego pojazdu z pojazdem marki Citroen.

Jak ustalili na miejscu funkcjonariusze zaraz po zdarzeniu między uczestnikami doszło do bójki. Wszyscy oddalili się z miejsca zdarzenia przed przybyciem patrolu policji.

Mundurowi prowadzili intensywne działania mające na celu ustalenie przebiegu zdarzenia oraz osób biorących w nim udział. Prosili także o pomoc internautów, o czym pisaliśmy tutaj. 

 W wyniku przeprowadzonych czynności policjanci z Komisariatu w Gryfowie Śląskim zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 30, 38 i 56 lat, a także 40-letniego poszkodowanego, który 28 lutego również zbiegł z miejsca zdarzenia drogowego. Jak się okazało był poszukiwany za przestępstwa przeciwko mieniu - powiedziała sierż. Olga Łukaszewicz z KPP Lwówek Śląski.

Mężczyźni usłyszeli zarzut pobicia w czynie chuligańskim, do którego się przyznali. Decyzją prokuratora zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Źródło: KPP Lwówek

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Patologia
Patologia 24.03.2021, 20:48
Niech trafią na najdłuższy czas jaki jest możliwy. Tacy ludzie się nie zmieniają zazwyczaj, gdyby nic z nimi nie zrobiono, dalej będą napadać na ludzi ich bić. Ja nie rozumiem, jak można być tak spaczonym, żeby szkodzić bliźniemu. W Lubaniu takich sytuacji również jest wiele, tylko się o nich głośno nie mówi. Może więcej kontroli Straży Miejskiej?
Dlw
Dlw 03.06.2021, 09:26
Zamknij dziurę jak nie wiesz o co chodzi

Pozostałe